Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nečak je ves zadrogiran, starši pa nič

Nečak je ves zadrogiran, starši pa nič

Trava je veliko manj nevarna od tvoje droge, tablet za spanje.

Pri 20 je polnoleten in težko ga bo kdo prisilil v nekaj kar noče.

Daj spelji se no nekam s takimi.

Pa kakšne moralne vrednote imate nekateri ? Očitno nobenih, ker vam jih že starši niso zmogli vtrpat v vašo “čredi sledljivo” betico.

Ne, nismo vsi probali drog , ne bomo jih probali in tudi svoje otroke smo uspeli vzgojiti tako, da uspešno slalomirajo skozi vse te pasti in se znajo postavit zase in rečt ne hvala ne bom, pa četudi potem nisem nikoli več del tvoje družbe. Take družbe, prijateljev, ki se zadevajo, nekateri ne rabimo.
[/quote]

Spelji se ti s tvojim nazadnjaškim pristopom. Droge je treba probat da si razsiris obzorje. Poznam folk ki ima doktorate, pa vec takih, in ki jemljejo droge. Nekateri celo redno. Droge niso nic hudega ce se jih ne bojis, ce pa ne poznas sebe pa bos vedel da ne bos znal normalno reagirati in znoriš. Droge niso nic hudega, razen ce jih jemljes vsak dan. Potem pa to je res problem.

Ne razumem odnosa do drog njegovih staršev,precej mogoče je, da tudi sama konzumirata marsikaj,zato toleranca.
Opažam,da imajo pozitiven odnos do droge prav tisti,ki so sami zapušeni,tisti kar vsi nekaj v stilu,kaj pa ti veš,saj še nisi poskusila droge,trave,nimaš pojma,to ni škodljivo itd.ipd….skratka bluzenje in nakladanje,samo da se ne pogleda v špegl in prevzame odgovornosti.
Droga,kar marihuana tudi je,uniči človeka in družino.Človek se pogosto spremeni,sploh če je nagnjen k raznim motnjam.Postane le še senca od sebe.Nevrotik,nakladač,nazanesljiva in nezaupna oseba,ki gleda pogosto le za svojo korist in vidi težavo v drugih.
Zato ne se sprenevedat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Žal poznam zelo od blizu.

Hahahaha, vidim da vas je dosti zakajencev. Kako pa to sploh funkcionirate ??Stara sem 41 let, probala 2 x travo in bila tako zadeta, kot mina. Nikoli več nisem probala. To je mamilo in ornk zadane. Moja družba v SŠ je ogromno kadila travo, eni še danes. Ampak sorry, vsi so neki svobodni umetniki, vsi bluzijo, živijo v najemih ali pri starših, nič niso ustvarili, nimajo služb, totalni hipiji so v nekem svojem svetu, že govorijo počasi, vsi zadeti, omamljeni. Ma takoj jih vidim da so zakajeni. Taki postanejo čist v svojem svetu, tudi ne morejo funkcionirati.
In moji otroci so odrasli, pa ni noben zakajen, oba študirata. Hči mi je rekla, da je travo probala in ji ni všeč ker se ji je vrtelo. Sin pa sploh ni probal. Imam odprto komunikacijo z otroci, so lepo vzgojeni, delovni in preprosti in za to, da zjutraj vstanejo iz postelje, ne rabijo joint skaditi. Droge je toliko, da glava bboli. In s to propagando trave so šli predaleč, folk res to dojema, kot nekaj pozitivnega. A ste normalni ? To je mamilo.

Marsikaj vidim in vem. Ne boš verjela – moji otroci so doštudirali in so zaposleni. Brez droge.

Koga spoznamo na ulici? Tiste, ki so blizu prepada. Drugih ne. Vse to (droge) imaš v parlamentu, v vsakem poklicu … Odvisno od vrste droge in časa uživanja.

Mene avtorica še najbolj spominja na neko znanko – za vsakega je vedela povedati kakšen je prišel domov (droge, alkohol,….), doma pri svojih pa tega ni opazila. Pa je bilo še kaj hujšega kot trava.
[/quote]

Kot sem predvidevala, pojma nimaš, ker te izkušnje nisi imela. In si v bistvu lahko srečna, da nimaš pojma. Ti prepoznaš tiste na robu. Jaz vidim dlje. Prepoznam tudi tistega, ki je “samo na travi”. In tudi znane osebnosti tega ne skrijejo pred tistimi, ki o tem vejo veliko ali celo preveč. Ko enkrat to spoznaš od blizu, ne zgrešiš več in opaziš vsako podrobnost, ki je ti ne bi opazila, tudi če bi cel dan strmela v človeka.

v moji mladosti je bila prepovedana le šmarnica


Še ti začni kadit, pa se ne boš več sekirala. Mogoče boš postala taka kura kot žena tvojega brata.

To so te slabe stvari trave, ki jih noben noče omenit.
Sama sicer zagovarjam legalizacijo marihuane, čeprav je sama nikoli nisem kadila. Ampak zagovorniki načeloma govorijo samo o tem, kako je fino skadit kak joint, kako paše, te sprosti, je super za anksioznost… ballalalal. Ne govorijo pa o tem, da je trave lahko preveč. Enako kot je lahko pira preveč.

Poznam ene par ljudi, ki imajo zaradi preveč trave posledice. Če omenim samo enega, kadi že 20 let. So obdobja ko kadi ful, so obdobja ko malo manj, v povprečju skadi 2-3 jointe na dan. Po 20 letih nima več koncentracije, kratkoročni spomin mu ne dela, sproti pozablja kaj je povedal, ni pa nič manj anksiozen in ne vem kaj.

Tisti, ki se tu oglašajo in podpirajo tako veliko konzumiranje, so ali sami odvisniki ali pa so eni od tistih, ki ob petkih skadijo kakšen joint. Samo tak pač nima pojma k tem kaj se zgodi če ti kadiš po par ali več na dan.

Enako kot je razlika med alkoholikom pa enim, ki gre pač s kolegi na pijačo občasno.

Problem ni v substanci. One niso nič krive. Krivi so ljudje, kateri substance zlorabljajo preko mere. Tu je problem, pa naj bo to kava, čokolada, tobak, sladkarije, hrana, alkohol, konoplja ali kaj drugega. Ker so pa večinoma ovce na oblasti, one pa nikoli nič ne rešujejo ampak samo prepovedujejo. Tako to je. Da ne govorim o legalnih tabletah, ki imajo velike stranske učinke na zdravje, tam ste pa tiho. In veselo papcate to svinjarija. Ko se pa zalomi, ni pa nihče nič kriv.
Kot otroško cepljenje, daš cepiti zdravega otroka, dobi avtoimuno bolezen za celo življenje, kaj pa tam ne vihate nosu?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ne vem kdo piše te zakone o drogah…Kakorkoli že, čudi me, da je marihuana kot lahka droga prepovedana, veliko nevarnejši alkohol, ki je težka droga, je pa dovoljen.

Spelji se ti s tvojim nazadnjaškim pristopom. Droge je treba probat da si razsiris obzorje. Poznam folk ki ima doktorate, pa vec takih, in ki jemljejo droge. Nekateri celo redno. Droge niso nic hudega ce se jih ne bojis, ce pa ne poznas sebe pa bos vedel da ne bos znal normalno reagirati in znoriš. Droge niso nic hudega, razen ce jih jemljes vsak dan. Potem pa to je res problem.
[/quote]

Ahah, je kuuuul , feeensi, šmeeeksi – droge je treba probat – kt tanajboljši hamburger na selu, a ne?

Lej, spelji se ti….. 8 let dela z odvisniki mi je dalo dovolj izkušenj, da vem, kaj pišem. Ti privoščim malo izkušenj, pa potem blebeči kozlarije.

Ne ti men tukaj plozat, da droge niso nič hudega. Tako majhen je preskok, da pride iz rekreacije do vsakega dne. Pojma nimaš!

Taki, kot ti, ki bevskajo preko konic svojih prstov, kako so droge fajn, bi bilo treba dat delat z odvisniki.. Pa da te vidimo.

Ahah, je kuuuul , feeensi, šmeeeksi – droge je treba probat – kt tanajboljši hamburger na selu, a ne?

Lej, spelji se ti….. 8 let dela z odvisniki mi je dalo dovolj izkušenj, da vem, kaj pišem. Ti privoščim malo izkušenj, pa potem blebeči kozlarije.

Ne ti men tukaj plozat, da droge niso nič hudega. Tako majhen je preskok, da pride iz rekreacije do vsakega dne. Pojma nimaš!

Taki, kot ti, ki bevskajo preko konic svojih prstov, kako so droge fajn, bi bilo treba dat delat z odvisniki.. Pa da te vidimo.
[/quote]

Točno tako- kot najboljši hamburger na selu hihi :))
Kje pa delas z odvisniki a to na drogartu? Ja lej js pravim samo to, da droge loh uzameš sem in tja, rekreativno, ne pa vsak dan kot ti praviš, narobe si me razumela. Jaz ne govorim da so odvisniki neki dobrga, js pravim da je treba takim ubogim ljudem pomagati. Jaz poznam odvisnike od horsa in ni jih prijetno videti kadar ne dobijo svojga odmerka. Lih takim je treba pomagati. Verjamem da ti delas neki dobrga s tem ko jim pomagaš. Jaz pa nisem odvisen in tudi vem svoje meje ker imam ze vec kot 10 let opravka z drogami in vem kdaj je treba nehat. Vem pa tut to, da pr enih drogah je res majhno treba da si odvisen kot praviš ti. Haha

New Report

Close