Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nedelja…. dan za….

Nedelja…. dan za….

….dobro jutro, lep dan in veliko lepega :))) No, danes glih ni full lep dan (vreme mislim ;)))))))))))) ampak, verjamem, da ga zna vsak izmed nas narediti.. sebi in svojim bližnjim… sončka :)))

Dragi prijatelji, naj vam danes sije natoplejše sonce in naj bo nebo brez oblačka… samo za vas 🙂

Jani želi vsem skupaj dobro jutro in preklinja organizatorje Praznika češenj, ki so prireditev odpovedali in prestavili za en teden 🙁

Ker sem še tukaj,dovoli,da vrnem lepe pozdrave tudi tebi Jani,kakor tudi posebej meni dragi šefici foruma Nikitki,ki je pametno dekle,nesrečno izgubljeni Mariji in ostalim!

Levček, lep dan tud teb…. :)))

Jani svetuje levčku vztrajnost in pameten odnos.. pri zajčku, ker zajček je občutljivo bitje 🙂

Kako velike besede resnice,si napisal.Občutljivo bitje!Le kako,je tebi uspelo vzgojit tako lepo prijatelstvo z njo?Nič ti nisem nevoščljiv,malo ti vseeno zavidam, oprosti mi!

Eh.. levček.. veš.. stvari niso enostavne.. Mi se tukaj na teh forumih družimo že skoraj leto dni.. in.. vsa lepota tega dolgega druženja je v tem, da si tak kot si. In da pač spoštuješ določena pravila obnašanja :)))

Jani želi levčku, da bi bil naslednje leto še z nami tukaj :)))

Za iskren odgovor,iskrena hvala.Trudil se bom po svojih močeh:-)
Vsi ste prijetni ljudje,ona pa s karakterjem vred,če si jo imel možnost tudi videt,potem veš zakaj mi je tako draga.
Nekdo je nekoč nekje napisal,da upanje umira zadnje.

Še enkrat lep pozdrav tako tebi kot tudi prav vsem v tej gmajni.
Enkratni ste!

Lep dan obema.kako je vse skupaj lepo čitat.Samo malo več veselja levček,ma nevem al se vsi skup hecate okoli vsega tega…oz.če je vse skup hec..a mene take stvari naredijo prekleto resno!
Saj pravim,nevem kaj se dogaja s teboj levček in z zajčkom,to vesta vidva sama..ampak pomoje ni enega,ki bi na take žalostne poste ostal ravnodušen..akorkoli že razlog je..ni potrebno da vemo zanj..ampak sigurno zajček ve kaj in kako še sam najbolje.Zato…jest zajčku zaupam.

Vem pa tudi to,da ko si se pojavil zajček in ko si odkrival moj rojstni kraj,sem se razveselila nekoga,ki živi in hodi na tista mesta,kjer sem pustila svojo mladost,zato sem ti napisala mail..do danes ni bilo odgovora…vsen se mi zdi da si en čudno dišati tiček!Tko!Kljub temu da sviraš na mandolinco.Pa velik uspeha še naprej….povedala sme kar sme imela na jeziku…pa brez zamere..papa

Jani..tud tebi lepo nedeljo,le glej,da ne boš predolgo delal.Danes je ne-delja…
No ja sej moj gospodar tudi dela,pa včeraj pa danes….pa..uh preveč ste pridni…Vzemite si čiveč časa,vsaj soboto in nedeljo za družine in uživajte z njimi….veliko lepega vam želim…cmočki….za vse*********

DANESSSSSSS BOOOO LOOOOOOOOOTOOOOO…..JUPIEEEEEEE

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, meni je pa tako všeč tisti tvoj znameniti Uhaa, haha….
cmokija***

Jani, pusti praznik , pusti češnje. Kar na plac pejt pa jih kup, bo ceneje :))))

zajček papa le prve češnje, dokler ni gostov noter !
pol pa ne več!

En Vic!

Bilo je ravno v času spovedi.Župnika je v spovednici mošno nahitrico pritisnilo na stran..na Wc.Nahitro se skobaca iz spovednice in poporosi mežnarja,ki je bil ravno v bližini,naj ga zamenja.Naroči mu,da kdorkoli pride k spovedi, ne glede na greh…naj mu za pokoro naloži 3 Zdrave Marije:In res…….
mežnar veselo zamenja župnika,se usede v spovednico in čaka…Pa pride gospa že v letih in se spoveduje…Oh gospod,po tolikih letih sem prvič tako grozno grešila.Mož me je zapeljal v greh.Nagovarjal me je in grešila sem.Vzela sem njegov penis v usta.Sram me je…..
Mežnar posluša in posluša…in kakorkoli tuhta..pismo 3 zdravemarije za tak greh je odločno premalo.Neve kaj naj pa se domisli na hitrco in si reče oh bom povprašal nahitro.Odpre vrata spovednice in praša ministranta.Ti pob,kolk pa župnik da za fafanje?
In ministrant odgovori…dve coca-cole in en twiks…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, muca, tole si pa zabelila….še dobro, da sem imela prazna usta ( sem jedla kosilo ) :)) , ker me je zvil smeh !

hehe dobro ja da si mela prazna usta. Jest mam pa poln želodček,uha..uh!Težko diham…. me je gospodar speljal na greh,tud jest sem grešila in spila en kozarček terančka.Zdej mi pa žvižga u glavi…heheheh Tak občutek,kot da bi se potaplala,nekje v vodi..blup blup..pa rahla meglicaje v moji glavi..čaka naj se…bo za kazen kavico skuhal…he po dolgem času imam nedeljo.Danes mi tudi obiski ne pašejo,čisto odkrito.Frej sem..jupieeee…aha klinc pa frej..hehe malo kasneje bom šla edino likat! V pegleraj deželico….Ampak je napredek..yeees nedelja……

P.s. Upam,da ni Jani odjadral na miting-letalski v lesce..nekaj mi pravi…kot da je blizu mene..šnof,šnof…dišiiiiiiiii dišiiii…po Janiju diši…..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Menda je kozarček vinčka zdravo spit, po kosilu. Tebi žvižga in poje, ker nisi navajena. 🙂
Kje je pa Jani, pa res ne vem. Nisem nič zaznala, da bi bingljal kje okoli Lesc, v njegovih postih tega ni omenil.
He, he, res je nedelja….

Hja cinglja,brbuta…ja res nisem navajena njente.
Ja Jani bi šu na češnje…pa so praznik prestavili,zato verjamem da je pomislil na letala.Mater ga serjejo,se sliši kak izvajajo boinge in pikirajo na zemljo.Upam,da kterega ne dobim na glavo.
hej Jani pri nas bodo kmalu češnjice na vrtu.Kaj boš hodil na Brdo.Pri nas so zastonj…hrustavke,črne sldke njami nič meska vmes…hahahah
uha….res me je zavrtelo,grem malo v horizontalo..če ne bo štala hiihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Levček, levček :))))) ti kar vztraji 😉 sej mogoč pa bo :))))

Evo muca.. :)))))))))) zdej je ne-delja :))))) Lepo nedeljo tud teb pa velik sreče na lotu 🙂

Hehehehe Zajček, sej se tuki ne gre za češne :))) Bolj se mi je šlo, da bi se odpeljal dol do Dobrove, da mal vidimo Primorsko.. pa kaj dogaja pa to 😉

Jani pozdravlja zajčka in upa, da je zajček tud napisu loto….. velik sreče, zajček 🙂

Heheheheh muca.. ne ga srat… ma.. smo hoteli gor ja.. v Lesce ko je v Brdih odpadlo.. sam pol je tuki začel deževt… Lesce so pa prov bliz in.. smo ostal doma :))))

Madona, Jani je glih kar spod tuša.. pa ne more pol tolk dišat tja :))))))))))))))))

Zajček.. zdej le bingljam ja.. tuki na PC – u:)))) pa čakam.. da se zguncamo in se kam zapeljemo :))))

JTLC!!

Hehehehe, ja še najboljš so črne, ja … češnje mislim :))))))))))))))))))

Hej, muca, si prebrala tole zgoraj od Janička našega, kje je zdej ta znameniti uha…

Lepo in varno vožnjo, vem da ti ne gre za češnje :))))))

ZTLC!!!!

ha, ha, muc, ja hudiča no….

uuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jani ej…kak dišiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiš..mmmmmmmmmmmmmmmmmm…majko milo tud jest sem spod tuša….tud jest dišam…a kej diši do vas..ker namreč nam sem gor seka..ti rečem da seka!! heheh Muca gre okol jezera po sedmi uri..hehehe rekreajšn..pa to…je treba izkoristit k je dic doma..Šiba mgoč kakega makaronarčka fletnega vidim…papa se beremo…

Jani kaj uporabljaš,da tok diši….mmmmmmm aaaa???

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In če ga vidiš makarone italiana, naj se ti oko odpočije.
uh.

New Report

Close