Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nedelja…. dan za….

Nedelja…. dan za….

Uha…..uhaaaaaa uček je počival…hmmmmm!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj, moj srce! :)))))))))
viva italija hehehe..

Hojla zajček..lej kdo ma srečo..Moj dec ma petico..mater!! Jest pa nulooo.Uhh!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Obe veva kdo, pa to ni za javnost hehe…
jaz nimam nič, ker nisem šla….
viva italija….

heh aha…Viva Fragola…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Čaki mu bom listek zamenjala.hihohhihihi mu bom poturila mojga k ni nič zadeto…hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ha, ha, ha, cmoka,
viva la carotta !! haha….

prepozno, že ve…
ej, bom ti jutri ustno razložila, zakaj sreča hodi po napačnih poteh včasih…
za kok je pa igral ?

pridem potem nazaj……
kasneje…..

Zmrzovanje…uh me tko zebe,da grem kar pod kouter brr..sem ko ledena kockica..grem se pogret lahko noč,se beremo jutri..cmoka****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

nočko muca ***

No.. ker ste me “zrajcal” s tem mitingom…ni bilo, smo bili ob 16 že na prizorišču v Lescah. Naj se vam na tem mestu iskreno zahvalim za idejo, ker… zamudit MIG21, F16, Saab… kaj vem kaj….. bi bil smrtni greh…

Jani je full uživu gor, mora pa povedat, da je videl tud eno forumovko… tko full na deleč :)))))

Hehehehe, ma je dišalo ja… sicer ne do sem.. ampak.. do Lesc :)))))

Jani uporablja natural hot water :)))))))))))))) Dobro jutro!

Zajček… viš.. pa smo zbingljal.. po vsej debati o Lescah… smo se kar odločili in odpeljali.. in, verjemi… blo je noro…. :)))) Ropotajoče 😉

Jani želi zajčku lepo jutro in full lep dan!!!!

Viš, viš tako se dela. Naglo, brez cincanja :))))))))samo, da malo ropota :))))

Jutro lepo tebi tudi !

Ja, mali je ta svet, smo že ugotovili.:))
Pametna odločitev Jani, samo, da je bilo lepo…

Zajček.. a ti pa n’č… avione gledat? Madona.. ma bi se moral zmeniti in si to kolektivno ogledat hehehehehehe

Jani ve, da je svet prekleto majhen ja :))))) No ja… 🙂

Zajček :))))))))

JTLC

Hu, hu, ups…..
Jani !!!!!!

ZTLC!!!!

Ja, sem prej vsa leta hodila na mitinge. Odkar smo kupili tole bajto, se je zame ustavil čas. Nazadnje sem bila na mitingu v avstriji tri leta nazaj. Rada hodim gledat aviončke veš, pa ne jadralne, te , ta hude….uhuhu…..
No, bom že še šla , ni hudič, da ne. Imam veeeliko slik doma od tega, pa še od čoperjev veš. Zajčka zanimajo vse pametne neumnosti sveta :))))

Zajček… madona… presenečaš 🙂 Jest sicer sam nisem nekakšen velik oboževalec teh stvari…. ampak.. me skrbi da ne bi postal… Tole včeraj je blo res… erste klase :)))))

Jani je vržen bolj na avtomobile.. k Brusko :))))

Tudi zajček ima rad avtomobile. Samo tuki pa izrecno eno vrsto njih. He, he, ti veš za katero gre, pa nič povedat. Ker le njih poznam, ko svojo dušo, ostalih ne ! Pol pa me niti ne zanima več nič drugega….
ha, ha, kuhalnica edino !

Ja zajček, vem :)))))) no sej.. tud ti boš mela enkrat en velik krompir.. pa imela tak avto :))))

Jani je pa čist zadovoljen s svojo tanovo lubico ;)))))

Iz tvojih ust, v božja ušesa, al katera, samo, da bo uslišano :))))))))

kdaj pa me boš peljal z tvojo ljubico, da presodim, če te je vredna, hehe…

AAAAa Sem rekla viš!!! HIHI
In ti temu praviš maloooooo..mislim ej..pr men so se šipe tresle…čist so podivjal ..kuža se je tresu-kej takega še nisem vidla.Tamal sonček je pa najprej debel gledal in govoril mami brum brum..potem pa ko je videl,da gre za res..stekel v moj objem…tako.Vsi smo bli prestrašeni..heh še jest,da bo kdo padel direkt na mojo glavo Smo imeli pa najlepši razgled saj so vragolije počeli ravno nad našo hišo.Tko…sam v zrak je blo treba pogledat..
Aha Je pa DIIIIIIIŠŠŠŠŠŠŠŠAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaLLLLLLLLOOOOO ja ja šnof,šnof…..,

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close