Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nedelja..in počutim se

Nedelja..in počutim se

Tko odveč..tko nekoristno.Hja spet bom jamrala..ampak….Ne ne bom….
No danes so volitve..ampak nebo nič od tega..Tolko o svobodi,jaz ne morem it…Lepo bom doma..ampak notri zaprta s to ubogo deco,ki kašlja ko nora….Sem hotela v lekarno…hja pa kako naj grem..spet nula..Aja pa še dezurne lekarne so daleč stran..Na zdej pa mam..bemti..najraj bi………..uhhh..Včeraj sem jih pa slišala uha do kona živlenja dost! Tko..
Glavno da bo zvečer večerja,pa smeha do onemoglosti..pa najbolj bo on vice pokal…No sej za nas pa ni pomembno…Sej mi ni treba odgovarjat pište kej drugega..sej itak brezveze en kup tega mojga sranja..tko…!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, glavo pokonci, naj poka vice, če hoče.
Vsak je le za eno delo, kajne! Vsak dela le tisto,
kar zna. Posluši me, muca moja mucasta. Tvoja
bolna dečica se mi tako smili, poskušaj jima
narediti tisti čaj po stari recepturi, a veš: ko preprenaš sladkor, in ko je sladkor stopljen, dodaš mleko, aha, karamelno mleko se baje reče temu in je fino za odkašljanje, zmehča kašelj. Mislim, da so včasih tako pripovedovali o tem mleku. Pa eno cunjico jima zlikaj in jima jo položi toplo na prsi, da ju bo grelo. O uboga deca!

Večerjo pa naredi tako, kot jo znaš samo ti. Prekosi samo sebe. Ti znaš več, kot samo vice pripovedovati. Ob vicih bi vseeno bili vsi … lačni, kajne! Ti pa znaš vice zapoprat, zasolit, začinit, okisati …… Ti znaš vse to in še kako spretno! Veš kako je bilo rečeno za uboge na duši: Naj jim bo odpuščeno, saj ne vedo, kaj delajo! Slaba tolažba, vem, ampak presneto drži, čeprav jo še vedno bolje odnesejo “ubogi na duši”, ker so žal tak ubogi, da niti ne vedo, da so ubogi! Ampak tisti ubogi se nam smejo smiliti, drugi nas samo jezijo, vem, sem izkusila tudi ta delček življenja, ki sem ga jemala iz škatle in ga spet odložila nazaj … Muca, CD si bova dali gor, eno pivce za živce bova spili, pol po kavici, pa če bo treba še eno, pa peli bova, uno sploh, ki je meni tako všeč:

Odkad s tobom ne spavam….. pol pa una fenomenalna: Da sam često trijezan, ….. pol pa še uno: Ja pijem da zaboravim ……..pol bova pa zašejkali ob Ditelini s četiri lista, pol pa bova Karana poslušali in njegovo vprašanje: Koga ljubiš sada (tebi pa bom pol na uho to povedala, koga ljubim sada, kajne!), pol pa bova najinima dedcemeba povedali skozi pesem, čigavi bova !!! in se s Kolškovo odpravili s pesmijo S tabo bi šla (pa ne na ples, ampak kam drugam, ha, ha, ha!).

Ajd, greva zdej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hihihi :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))******************************************************************************************************************************************************

recepte pa itak domače prakticiram…aha..Hvala ti!! Za vse te besede…!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, mene zdaj kličeta pes in gospodar,
zdaj odhajam na sprehod, ti pa ta čas pristavi
še en kofeček, pa ga bova pol spet skupi popile.
Pa še bova udrihali čez tole sodrgo, ane!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aja, o nekoristnosti in odvečnosti, jebemti,
pa tudi besede ne več!
Koristna in potrebna si svoji dečici in nam.
Spomni se samo, kako semo te v času tvoje
izoliranosti klicali in mislili nate in te iskali preko
GSM-a, kako smo te pogrešali. Ej, vzamem s
seboj GMS, ko grem na sprehod, pa se lahko
malo pogovoriva, si za to?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Cmok…uživaj na sprehodu..ma jest bom že oki doki…Si mi že veliikoo pomagala..REs uživaj..ko se vrneš..bomo še ktero rekle.aa ne..kako bolj znaimivo…OKI?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha..uživaj…..uživaj še zame…se beremo..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dejta , ja , nekaj je treba narest , kaj strašno norega
včasih najbolj pomaga . Muca , nehi o nekoristnosti ,
zaradi koga le se tako počutiš ? Mnenja samo enega
niso nikdar dovolj za kakršnekoli zaključke , kukar na
volitvah ! Če boš pa doma , pa nas voli , heh ….

Muck muj !

Oh, Nioba, kar slišim te s tistim tvojim “Muck muj”,
povdarek je na “muj”, ker mi je glasovna intonacija
poznana, heh, heh, heh!
Kako bi bila muca vesela, ko bi to slišala, kako bi
bila vesela! Ona ima rada naš dialekt, veš, res rada!
Jaz pa imam rada vaju. Skrbi mi povzroča naš zajček
zajčkasti .. kje svoj repek tišči, kje tačise hladi …….??
Grem pomit posodo, ali pa jo bom razbila ..nekej bo!
Se pa še tuki snidemo, zihar!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček , ja , tudi jaz ga pogrešam ….

Mrbit je pa zopet … v BTC .

Zajček ! Kjerkoli si , povsod je gmajna s teboj !

Pa jahač se je nekje zataknil … med kake kartoteke … ?

… grem pa še jaz kaj naredit … en štekar moram
zamenjat še podnevi , da ne bom zvečer … Marija ! , kukar
ti , z nogam imela problem u temi ….

Uh, ne, nisem u BTC . Je zaprt danes );
Sem peljala peska ven, pa šla po kruh topel..
mhm, me danes luna ljubezni okoli nosi, bi zajček rad koga crkljal :))

je tuki zajček tuki…

Ti kar razbij vse . En krožnik za srečo , druge pa , ker
ni več kompleta …
Sicer je pa komplet skoraj cenejši , kukar voda … vrž , sam trešč !

U vau !

Samo , da si v redu !

Zajček zajčkasti . Prijazno lunco !

:))))))

hm, ja, pa še in še lepih trenutkov zate..

Ja butn, Mariči, odleže, hehe..

Oh, muca ):

Hvala .
Hja , bomo videli , nič posebnega , mislim .

Dijo .

Dijo**

New Report

Close