Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nedelja je jutro….

Nedelja je jutro….

Nedelja je. Jutro je. Je mrzlo jutro. Jest sem pa tuki. In ne dolg…. samo par trenutkov…

Dobro jutro gmajnica.. dobro jutro parjatli in parjatlce in en krasen dan :)))

Jani pa danes ni šel nič polivat proge in se obeta po dolgem času spet ena normalna nedelja :))))

Dobro jutro, Jani, prjatu, tudi jaz sem tukaj,
še malo, potem v tistih rečeh, kot so v glavnem
vse ženske ob nedeljah, ker jim za vse postorit
v tednu zmanjka časa. Bo pa kljub mrazu ena
čudovito lepa nedelja, to se pa že da ugotoviti,
kajne Jani ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

“Tja, do koder je vredno iti, ne pelje nobena bližnjica.” (Beverly sills, roj. 1929)

Tako je Jani, res je treba narediti vse po postopku, ki ga končni rezultat zahteva, ni bližnjihc, je le počitek in oddih, pa spet naprej, po ravni cesti, brez bližnjic.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Naša pot ni mehka trava, temveč gorska steza,

posuta s skalami. Vendar se vzpenja,

gre naprej, proti soncu.

(Ruth Westheimer

Uhaa jutro,kolko lepih besed…uuuu pa kako je lepo videt tega našega zajčka..pa Janija pa Mariičko…
Hoj hoj..nedelja je bila pri meni že noč,ko je bilo treba vročino zbijat tavečji,ker jo je vročina kuhala pa je revca kar bledla….Uh pa spet zgodnje jutro,ko je tamali hotel ob pol 6 ustati..uhh nobenega spanja pravega.No muca je ustala pozatrkovala,popila kavico in kljub vsemu mogla priti med vas in vas pozdraviti.Zdejle bi rabil nekoga da me nafila z energijo…rabim jo….uhh:((

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

čau , muc, tudi je tebe videti tuki lepo..
heheh..imaš kaj konkretnega v mislih glede energy ? :))))))))

hmm premišljujem,premišljujem….ma nekej bi se že našlo….hihihihi
sej ne rabim veliko da me na krila spravi…heheheh:))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

modre besede :))))
yap , niti ni potrebno prav veliko .

zajček ne pisne niti besede več okoli tega hehe..kar se zajčka tiče…

bela.sem hotla odpreti novo temo..pa je vse zginlo vraga…pomoje bo zelo zanimivo….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ha, ha, ja vse enkrat kar lepo zgine :)))))))

New Report

Close