Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Nehajte nas siliti v nekaj kar nočemo

Nehajte nas siliti v nekaj kar nočemo

Poslušam te medije in vsi nas pozivajo k cepljenju. Jaz res več ne razumem, da nerazumete, da se nočemo cepiti in se tudi ne bomo. Lahko me postavite pref zid in to je to. Škodo ste nam vsem naredili ravno Vi spoštovani mediji. Vprašajte se zakaj. Ali misilte, da je nam vseeno, ni nam. Dosegli ste razslojenost ljudi, zopet ste našo državo razdelili v dva pola, saj drugega ne znate. Sem necepljen, spoštujem odloke in predpise, čuvam se in od mene bo teško kdorkoli dobil ta oprostite kurčev jebeni kovid.

Uničujete družine, otežujete jim življenje, spravljate nas v obup, vsi skupaj kar vas je niste vredni zaupanja in lepe besede. Zakaj? Ker nam konstantno lažete, dobesedno toliko da gre človeku na bruhanje. Kradete, se med seboj zajebavate, jebe se vam za narod in ljudi. Jaz osebno vam ne morem oprostiti za vsako žrtev, ki je umrla zaradi cepiva, zaradi nezdravljenja obolelih, zaradi vsega kar ste naredili.

Jaz tud prvič slišim, da je to demokracija, ukradli ste nam vse in kako mislite da bodo zivele generacije.

Oprostite, jebite se kreteni. Toliko. Zdaj pa začnite z pljuvanjem, zmerjanjem, lajanjem itd. Boli me in dol mi maha.

Tole oddajo, ki je danes pa tud pod razno ne bom gledal. Odjebite.

Opravicujem se za vse kletvice, ampak tako sem se moral tu sprostiti.

Nisem psiho, niti nisem odtaval le povem vam kako nam je. Ali čutite to, našo skrb in obup?

Odgovor na objavo uporabnika
Kr neki794, 11.11.2021 ob 19:21

Poslušam te medije in vsi nas pozivajo k cepljenju. Jaz res več ne razumem, da nerazumete, da se nočemo cepiti in se tudi ne bomo. Lahko me postavite pref zid in to je to. Škodo ste nam vsem naredili ravno Vi spoštovani mediji. Vprašajte se zakaj. Ali misilte, da je nam vseeno, ni nam. Dosegli ste razslojenost ljudi, zopet ste našo državo razdelili v dva pola, saj drugega ne znate. Sem necepljen, spoštujem odloke in predpise, čuvam se in od mene bo teško kdorkoli dobil ta oprostite kurčev jebeni kovid.

Uničujete družine, otežujete jim življenje, spravljate nas v obup, vsi skupaj kar vas je niste vredni zaupanja in lepe besede. Zakaj? Ker nam konstantno lažete, dobesedno toliko da gre človeku na bruhanje. Kradete, se med seboj zajebavate, jebe se vam za narod in ljudi. Jaz osebno vam ne morem oprostiti za vsako žrtev, ki je umrla zaradi cepiva, zaradi nezdravljenja obolelih, zaradi vsega kar ste naredili.

Jaz tud prvič slišim, da je to demokracija, ukradli ste nam vse in kako mislite da bodo zivele generacije.

Oprostite, jebite se kreteni. Toliko. Zdaj pa začnite z pljuvanjem, zmerjanjem, lajanjem itd. Boli me in dol mi maha.

Tole oddajo, ki je danes pa tud pod razno ne bom gledal. Odjebite.

Opravicujem se za vse kletvice, ampak tako sem se moral tu sprostiti.

Nisem psiho, niti nisem odtaval le povem vam kako nam je. Ali čutite to, našo skrb in obup?

PODPIS

In ne samo, da so nam odvzeli svobodo  sedaj jo hočejo še otrokom.

Kako je zanimivo brati anticepilce, ki imajo končani “fejsbuk” magisterij…

No, bo vsaj zaprto za cel veseli december in novo leto 😊

    Avtor, popolnoma se strinjam. Sicer sem jaz cepljena, sem se cepila v valu, ko smo se vsi učitelji mogli cepiti. Pa mi je žal, da sem se. Sama se zavedam, da lahko nevede trosim virus naokoli, ker se ne testiram. Pa baje naj bi nas zavarovalo pred težjo obliko korone. Sodelavka, cepljena, je v bolnišnici. Toliko o tem.

in se oglasi kar tako, ki ima nižjo pastirsko  ki še na FB  verjetno ne prileze.

skupaj z jajoističnimi komunisti mate celo državo za talce. imate velik skupnih točk. predvsem to ste o ekstremno egoistični posameznik, ki gledate samo na lastno rit.

Odgovor na objavo uporabnika
Lealwalea, 11.11.2021 ob 20:41
    Avtor, popolnoma se strinjam. Sicer sem jaz cepljena, sem se cepila v valu, ko smo se vsi učitelji mogli cepiti. Pa mi je žal, da sem se. Sama se zavedam, da lahko nevede trosim virus naokoli, ker se ne testiram. Pa baje naj bi nas zavarovalo pred težjo obliko korone. Sodelavka, cepljena, je v bolnišnici. Toliko o tem.

SEm cepljena, pa sem se ze parkrat samotestirala. Za ziher. Ce bi imela kaksne resne simptome bi sla pa na pcr. Ti pa? Ce imas kaksen razlog za sum, da te je obiskal virus, se bos ja testirala, cepljena ali ne? Res ne razumem folka …

Ne prenesem fašistične lažnive propagande, zato je nikoli ne gledam.

Vprašal bi tudi sam vse vas, zakaj izpolnjujete fašistične nezakonite odloke ?

Zakaj prostovoljno sodelujete pri genocidu in vse nas peljete v prepad ?

Uprite se. Saj vemo, zakaj fašisti vseh te zločinskih ukrepov ne dajo med zakone. Ker bi potem morali odgovarjati za genocid in vse posledice. Zdaj pa se nam smejijo in pravijo, da je vse prostovoljno in da vsak sam nosi posledice.

Odgovor na objavo uporabnika
Robi917, 11.11.2021 ob 21:07

Ne prenesem fašistične lažnive propagande, zato je nikoli ne gledam.

Vprašal bi tudi sam vse vas, zakaj izpolnjujete fašistične nezakonite odloke ?

Zakaj prostovoljno sodelujete pri genocidu in vse nas peljete v prepad ?

Uprite se. Saj vemo, zakaj fašisti vseh te zločinskih ukrepov ne dajo med zakone. Ker bi potem morali odgovarjati za genocid in vse posledice. Zdaj pa se nam smejijo in pravijo, da je vse prostovoljno in da vsak sam nosi posledice.

komu bodo pa sledili? tebi? enmu zavoženemu moderator? ti ne znaš drugega kot gont genocid, fašisti, kovid. da bi pa forum spravil v funkcionalno obliko to pa pač ne ker ne znaš. ne samo da si tumpast. še žleht si za povrhu k marsikater bi bil zdj cepljen in zavarovan.

zdj kkšn je motiv da to počneš? al prodajaš kkšne natur preparate ali pa morš kot mod štancat klike?

Ti se jebi in zapri gobec, gnida plesniva.

Glej oddajo ki poteka zdajle in se zamisli, kam ste nas vi, kurčevi debilni anticepilci pripeljali.

Odgovor na objavo uporabnika
klik štanc, 11.11.2021 ob 21:12

komu bodo pa sledili? tebi? enmu zavoženemu moderator? ti ne znaš drugega kot gont genocid, fašisti, kovid. da bi pa forum spravil v funkcionalno obliko to pa pač ne ker ne znaš. ne samo da si tumpast. še žleht si za povrhu k marsikater bi bil zdj cepljen in zavarovan.

zdj kkšn je motiv da to počneš? al prodajaš kkšne natur preparate ali pa morš kot mod štancat klike?

Halo, ta kreten že leta ni več modi.  To je crkovina iz Idrije, ločenec, živi s cucki in se krega sam s sabo.

Odgovor na objavo uporabnika
kar tako621, 11.11.2021 ob 20:35

Kako je zanimivo brati anticepilce, ki imajo končani “fejsbuk” magisterij…

No, bo vsaj zaprto za cel veseli december in novo leto 😊

Ni ti pomoci sprana glava. Potrjaj po njej bos videl kako doni. Cepivo ti je razžrlo še tisto malo pametnih celic ki si jih imel.

Odgovor na objavo uporabnika
sploh ne, 11.11.2021 ob 21:14

Halo, ta kreten že leta ni več modi.  To je crkovina iz Idrije, ločenec, živi s cucki in se krega sam s sabo.

dej odjebi. od daleč je vidno da modi namerno štancate propagando.  brez zadržkov lažete. res da je sicer da je forum že na pol guznil ampak določen folk vas pa še vedno bere. a vi ne razumete da so bolnice že danes zabite? in da bo samo še slabše preden bo boljše? ciganarija od foruma.

Odgovor na objavo uporabnika
ma od.jebi, 11.11.2021 ob 21:12

Ti se jebi in zapri gobec, gnida plesniva.

Glej oddajo ki poteka zdajle in se zamisli, kam ste nas vi, kurčevi debilni anticepilci pripeljali.

Odjebi ti pi zda ti mat. Jedi govna, baje da koristi pri pameti. Tip za preckat ulico rabi navodila. Tok o pameti. Zihr en kur cev zagovornik fasizma in tb be da kov. Odje bi majmune in brigi se ta svojo rit.

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.

Odgovor na objavo uporabnika
Vse gre v napacno, 11.11.2021 ob 21:23

Odjebi ti pi zda ti mat. Jedi govna, baje da koristi pri pameti. Tip za preckat ulico rabi navodila. Tok o pameti. Zihr en kur cev zagovornik fasizma in tb be da kov. Odje bi majmune in brigi se ta svojo rit.

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.

Odgovor na objavo uporabnika
klik štanc, 11.11.2021 ob 21:18

dej odjebi. od daleč je vidno da modi namerno štancate propagando.  brez zadržkov lažete. res da je sicer da je forum že na pol guznil ampak določen folk vas pa še vedno bere. a vi ne razumete da so bolnice že danes zabite? in da bo samo še slabše preden bo boljše? ciganarija od foruma.

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.

Mnenje tujega strokovnjaka o cepivih:

https://www.geertvandenbossche.org/

Prosim ne nasedajte na politiko deljenja med cepljene in necepljene, spoštujte en drugega, samo čas bo pokazal, kdo ima / je imel prav.

Srečno vsem.

Bravo

Odgovor na objavo uporabnika
darwindarko, 11.11.2021 ob 22:25

Bravo

Namenjeno @Kr neki794

Jaz pa tebi ne bom oprostila za vsako žrtev, ki je umrla zaradi covida, ki ga najbolj širite prav necepljeni. In cepljeni nočemo, da se nahajate okrog nas in v naši bližini. Nas lahko nehate že enkrat siliti v to?

Ja luba duša, zakaj pa se ne testiraš, če te skrbi, da trosiš virus? Saj ni prepovedano, veš?

In zakaj se ne testiraš? Najslabši so tisti cepljeni in necepljeni, ki se obnašajo, kot da ni nič. Sicer pa težko trosi virus zdrav človek. Trošijo ga bolni, ki vedo da so bolni, pa vseeno maširajo naokoli, tokrat s potrdilom, da so cepljeni ali preboleli. Tako je vedno bilo in težko boš starega osla naučil drugače, da ostaneš doma, ko si prehlajen.

Ne bi se cepili, ne bi se testirali, ne bi nosili mask.

Kaj pa bi? Da je vse, kot je bilo? Tudi jaz bi! Pa ne bo! Ker nekateri mislite, da s tem, ko znate uporanljati facebook in 140 znakov na tipkovnici, veste več, kot vsi znanstveniki sveta!

ok, se nočete cepit, prav. Ne me fopat, da je testiranje za otroke boleče. A ko si porinejo v nos prst do drugega členka in ven potegnejo mačka, ga zapopajo na stol na busu ali pa požrejo, a to jih pa ne boli?!?!

in maska je groza, škodljiva, pljuča bodo razpadla. A ko kadite drek, da se kadi še meni, ki sploh ne kadim, je pa ok? Pa elektronski čiki, pa ganđa, pa najcenejši čiki, to je pa vse super in varno! Lepo vas prosim, ne smešite se več!

in kje je empatija do sočloveka? Če mislite, da tega ne rabimo, nehajte iskat pomoč pri prijateljih, znancih, inštitucijah. Živite sami pa basta!

en sam jamr vas je anticepilci! In upam, da imate v glavi vsaj dve kolesi  in ste končno dojeli, da VIRUS JANŠA. Za koji k* se ne cepite zaradi njega, on se vam pa reži, kako ste butasti, da ne zaščitite sebe in svojih bližnjih.
mah bz, lahko noč!

Jaz pa si želim živeti v družbi, v kateri ljudje nastopamo, kot socialna bitja. Všečna mi je misel, da bo moja hči na šolskem plesu spoznala svojo prvo ljubezen. In ker zaupam znanost, želim, da obstane šolski sistem, ki bo našim trokom omogočal udeležbo tudi v le-tej. Želim, da naši otroci končno razvijejo zmožnost sočutja, se zavedo pomena skupine in tako dobijo možnost zavrniti atomiziranost, ki jo zagovarja OP, ki nas spreminja v novodobne sužnje. Želim si družbe solidarnosti, v kateri bomo pripravljeni tudi kri scati za en objem, poljub, nasmeh… In da bi dosegli vse to, smo lahko zgled našim otrokom, kajti v resnici je vedno tako, da vlečejo zgledi. Lahko smo zgled, kaj pomeni biti družbeno odgovoren, kako shajati z nevidno pošastjo, kako preživeti. Lahko se odločimo za življenje. Lahko se izkažemo z odgovornostjo.

New Report

Close