Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Nehajte se zajeba…in vabilo za ženske

Nehajte se zajeba…in vabilo za ženske

Jutri dop ali pop, napiši kdaj in približno lokacijo, če je kera za družbo na podpeškem jezeru. Moški 38 let, lepe postave. Če si pa iz lj ali ti je bolje v črnučah sava, pa tudi napiši. Tipi ne zaj…. se, jaz grem tja v vsakem primeru in ne boš nič profitiral, kao, da me boš zaj…, da bom šel tja zaradi tega, ker boš ti napisal, da si lepa mlada, ki bo tam, štekaš.

Pizda no. Jaz živim tam blizu in tam imam vrt s solato. Jutri bom tam. Od 10.dalje. tam, kjer so urbani vrtički. Oblečena v rozasto obleko in brez hlačk. Najdeš me na mojem vrtu. Tam bodo grablje. V grmovju imam dekico. Potem se greva kopat v Savo. Obilo rečnih galebov. Bova gledala na Tomacevsko stran mlade kopalce. Pizda tam živi moj bivši svaler . Dobrodošel zelenec.

Res pridi. Ne bo ti žal. Sicer sem starejša od tebe in zelo obdarjena nadarjena. Pridi kadarkoli po 10.uri v Črnuče na območje urbani vrtički blizu Save. Bodi pozoren na lepo solato in grablje. Moja solata je naajveeečja in imam tudi lepo lubenico s postojnsko jamo. I Dare you to come pardon cummmmmm♡

Hertty dardewill😇🤗

Pridi. Vabljen. Ko boš prišel, vedno prinesi mi rooožeee. A maš raje vino ali pivo? Prinesem oboje pizda!

Malce potiho računam nate. Upam, da se nisi ustrašil. Sem zgovorna, nisem pa dominantna. In solate imam preveč. Lahko jo boš dobil. A boš prišel?♡

Teta Herta a napišeš na mail: [email protected] ?

    Te ste prosim Teta, sej bom počasi 17 prosim te če bi me lahko naucila

Seksa se ne naučiš. To ni obrt in pri meni pridejo v moj mlin v postev le plus 37 stari. Nisem pedo

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Herta, 18.07.2024 ob 07:51

Seksa se ne naučiš. To ni obrt in pri meni pridejo v moj mlin v postev le plus 37 stari. Nisem pedo

Herta čakam tvoj mail, pa fotko 😉 Vrnem

Nisem mlada frklja. Danes sem torej na vrtu. Na monu danes ne pišem več, ker grem po opravkih s kolesom in v trgovino. Potem bom cel dan na vrtu Črnuče. Potem bom gola plavala po Savi. Lep dan.

Bom tak mal naokrog jezera, saj me boš našla, tam k se lahko zgoraj brez sončiš. Od ene 12 ure dalje. Sem normalne leppe postave

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Herta, 18.07.2024 ob 01:39

Res pridi. Ne bo ti žal. Sicer sem starejša od tebe in zelo obdarjena nadarjena. Pridi kadarkoli po 10.uri v Črnuče na območje urbani vrtički blizu Save. Bodi pozoren na lepo solato in grablje. Moja solata je naajveeečja in imam tudi lepo lubenico s postojnsko jamo. I Dare you to come pardon cummmmmm♡

Hertty dardewill😇🤗

im working in postojna but im not slovenian    pls send me message

[email protected]

Who are you? Are you into older voluptuous women? Garden near Sava?? Watermelon letuce?

Odgovor na objavo uporabnika
Teta Herta, 18.07.2024 ob 01:32

Pizda no. Jaz živim tam blizu in tam imam vrt s solato. Jutri bom tam. Od 10.dalje. tam, kjer so urbani vrtički. Oblečena v rozasto obleko in brez hlačk. Najdeš me na mojem vrtu. Tam bodo grablje. V grmovju imam dekico. Potem se greva kopat v Savo. Obilo rečnih galebov. Bova gledala na Tomacevsko stran mlade kopalce. Pizda tam živi moj bivši svaler . Dobrodošel zelenec.

Pisi na mail [email protected]

New Report

Close