Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nehajte vlačiti kričeče in cmerave dojenčke v restavracije!!!

Nehajte vlačiti kričeče in cmerave dojenčke v restavracije!!!

Gostje vas imamo poln kufer!!! Dojenčki se vam derejo, vi jih ignorirate, posledično mora cela restavracija poslušati cmerjenje otrok!!!

A morate hodit ven jest z jokajočim podmladkom??!!! Drago plačam svojo večerjo, želim si miru in ozračja, v katerem se lahko s prisotnimi za mizo normalno pogovarjamo, na koncu pa smo vsi tiho in poslušamo vpitje cmeravega dojenčka!!!

V tako restavracijo, kjer vodstvo to tolerira in ne opozori staršev, ne mislim več nosit denarja.

ž

Kaj misliš, da jih bodo ven vrgli?

Še unih s psi ne vržejo ven pa se meni gabi jesti okoli psov, zavoham jih na kilometer. Najboljši so pa taki kot moja kolegica, ki pravi da  njen pes ne smrdi. Ja mogoče njej ne, jaz pa pse zavoham takoj in še na bruhanje mi gre zraven.

 

Toleranca do vseh ali nikogar. Tako pač je.

pa kadilce bi dodala…

nova
Uredništvo priporoča

Revež nimaš za privat sobico denarja? Gospodje z vlkim Gjem si lahko privoščijo zasebnost, ki nudi želen mir. Torej… Zatika se pri tvojih zmogljivostih….  Js pa ne maram mon kričačev-vsi morako brati tvoje poste. Le kako se izogniti temu? Rešitev je lažja kot se zdi ane.

Se popolnoma strinjam s tabo. Pa ne, ker ne bi marala otrok, ampak ker ne morem videt ignorantskih starsev, ki mislijo, da bomo vsi poslusali njihove otrocaje. Ni problem, da otrok nerga, joka, izsiljuje, na zivce mi gre, ker je to na koncu problem vseh, samo starsev ne. Ti se kretensko smeskajo in v najboljsem primeru ignorirajo jokajocega otroka. Take bi morali gostilnicarji po hitrem postopku usmerit z gostinskega prostora.

Nimam pa problema, ce otrok pojoka, pa se starsi ukvarjajo z njim in ga hitro pomirijo. To je pac normalno sobivanje ljudi.

Jaz sem bila v eni turistični jami. Ne vprašaj kako vpitje, dretje, cmerjenje. Ta mala, 2, 3, leti je hotela na WC, kar pa v jami seveda ne gre. In sledilo je tuljenje, jok. Sploh nismo več slišali vodiča tako je mala tulila. Katastrofa so starši, ki otročke vlečejo na neprimerne lokacije.

Sem mama, ampak se popolnoma strinjam. Neobvladljivi otroci ti lahko pokvarijo obed. Tega nihče ni dolžan poslušat.

Odgovor na objavo uporabnika
v jamah so tudi, 17.08.2021 ob 19:48

Jaz sem bila v eni turistični jami. Ne vprašaj kako vpitje, dretje, cmerjenje. Ta mala, 2, 3, leti je hotela na WC, kar pa v jami seveda ne gre. In sledilo je tuljenje, jok. Sploh nismo več slišali vodiča tako je mala tulila. Katastrofa so starši, ki otročke vlečejo na neprimerne lokacije.

Ja to pa res, ni vse primerno malčkom.

Se strinjam. Z največjim užitkom prenašam v restavracijah pse, ki občasno zalajajo in kadilce, ki zakadijo prostor samo, da ni treba prenašat vreščečih frocov.

Ker če ne nevidim smisla sploh hodit v restavracijo denar zapravljat. To naj bi bil užitek, ki si ga občasno privošči. In će se ob temu tudi posluša vreščeče froce potem tudi staršem lastnikom froca to ne more biti v užitek. Za take stvari se pusti froca v varstvu starih staršev, da si lahko starša privoščita trenutke v dvoje.

Ampak morda pa imajo tolk denarja, da vsak dan jejo v restavracijah in jim pol ni problem da zajebavajo vse ostale, ki si to težko privoščijo.

Prooovookaaaciiijaa

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 17.08.2021 ob 20:03

Se strinjam. Z največjim užitkom prenašam v restavracijah pse, ki občasno zalajajo in kadilce, ki zakadijo prostor samo, da ni treba prenašat vreščečih frocov.

Ker če ne nevidim smisla sploh hodit v restavracijo denar zapravljat. To naj bi bil užitek, ki si ga občasno privošči. In će se ob temu tudi posluša vreščeče froce potem tudi staršem lastnikom froca to ne more biti v užitek. Za take stvari se pusti froca v varstvu starih staršev, da si lahko starša privoščita trenutke v dvoje.

Ampak morda pa imajo tolk denarja, da vsak dan jejo v restavracijah in jim pol ni problem da zajebavajo vse ostale, ki si to težko privoščijo.

Lolek, tebe in ostale pederuse pa mormo zjat????? Ravno tolk si nam ogabn ko frocoje teb

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1372, 17.08.2021 ob 20:07

Lolek, tebe in ostale pederuse pa mormo zjat????? Ravno tolk si nam ogabn ko frocoje teb

O Anonimno zdi se mi, da sem te razburil po temu kar sem ti napisal v “Biti gej v SFRJ”.

In le po čemu pa bi bil gej v restavraciji ogaben nekomu kateremu so geji ogabni? Ker le po čemu pa se vidi moškemu kakšne spolne usmerjenosti je in da je naprimer gej?

Ja, zdaj je moderno, da se vleče otroke na vse mogoče in nemogoče lokacije, ki zanje niso primerne. Potem pa se derejo, jokajo. In ostali obiskovalci imajo poln kufer vsega.

Sem včasih delal v centru večjega mesta. In ko sem šla na malico videla take primere: dve babnici v lokalu, vsaka svoj pir (že dopoldan tankali) zraven pa dva mala otroka in se na smrt dolgočasila. REs super mamici. Pa drug lokal: cel kup odraslih, zraven pa en foter z dojenčkom. Celo večnost tam. Super zabavno za dojenčka. Pa mamice po lokalih z malimi otročki. Ja super za otročke. Sila zabavno opazovat čvek mamic ob kavici ali celo piru.

Ne, ni čudno, da se potem otroci derejo, tulijo. Niso otroci krivi. AMpak zblojeni starši.

In avtorju ni bilo fajn v restavraciji, ker je otrok tulil in meni ni bilo fajn v jami, ker je otrok tulil. Obakrat pa krivi starši.

Jaz se pa vedno znova čudim, kako tiho in pridni so dojenčki v restavracijah in trgovinah. Malo zadremajo, se zbudijo, pa malo požvečijo kako igračko ali dudo, pocingajo tiste igračke… kot na baterije so. Moja sta se drla pred spanjem, spali 15min, se drli ko ste zbudili, igračke so ju zamotile lih za 5 sekund… zato prve 2 leti nismo šli skoraj nikamor med ljudi skupaj, sva se z možem izmenjevala. Še vozičkanje je bilo stresno. Kaj šele vožnja v avtu, trgovina, restavracija…

Odgovor na objavo uporabnika
v jamah so tudi, 17.08.2021 ob 20:19

Ja, zdaj je moderno, da se vleče otroke na vse mogoče in nemogoče lokacije, ki zanje niso primerne. Potem pa se derejo, jokajo. In ostali obiskovalci imajo poln kufer vsega.

Sem včasih delal v centru večjega mesta. In ko sem šla na malico videla take primere: dve babnici v lokalu, vsaka svoj pir (že dopoldan tankali) zraven pa dva mala otroka in se na smrt dolgočasila. REs super mamici. Pa drug lokal: cel kup odraslih, zraven pa en foter z dojenčkom. Celo večnost tam. Super zabavno za dojenčka. Pa mamice po lokalih z malimi otročki. Ja super za otročke. Sila zabavno opazovat čvek mamic ob kavici ali celo piru.

Ne, ni čudno, da se potem otroci derejo, tulijo. Niso otroci krivi. AMpak zblojeni starši.

In avtorju ni bilo fajn v restavraciji, ker je otrok tulil in meni ni bilo fajn v jami, ker je otrok tulil. Obakrat pa krivi starši.

To se dejansko dogaja, problem so (predvsem) starši. Je pa res, da se otročki pač jočejo in marsikdaj trmarijo, ker se pč uveljavljajo. Starši pa tud nimajo vedno varstva.  Posplošeno, kot je avtor temo načel, je pa kr nekaj!

Kokoši……. Ne pojasnuj se takemu debilizmu. Tebe pč generično nekdo drka na monu. Pa res je tud, da niti vsi cucki niso enaki. Daljna soseda ima cucka, ki higiensko prekaša marsikoga😅

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 17.08.2021 ob 20:28

To se dejansko dogaja, problem so (predvsem) starši. Je pa res, da se otročki pač jočejo in marsikdaj trmarijo, ker se pč uveljavljajo. Starši pa tud nimajo vedno varstva.  Posplošeno, kot je avtor temo načel, je pa kr nekaj!

Kokoši……. Ne pojasnuj se takemu debilizmu. Tebe pč generično nekdo drka na monu. Pa res je tud, da niti vsi cucki niso enaki. Daljna soseda ima cucka, ki higiensko prekaša marsikoga😅

No, ja, če starši nimajo varstva, imajo pa čas viset v gostilni na piru? Otrok pa mora zraven čakat?

Pa jih morajo vleči v jame? Je res tako nujno, da gredo v jamo? Če nimajo varstva pač naj ne gredo v jamo .

Obiski jam pa restavracij pa pitje pira… ni nujno. Ja, moraš it v trgovino. Ne rabiš pa it na pir.

IN ja to sta bili dve mamici z otročki na piru. Tako, da ni pir samo moška domena.

Se strinjam z avtorjem. Če bi se vsaj starši potem ukvarjali s tem jokajočim otrokom in ga potolažili. Ampak večinoma ga kar ignorirajo, otrok pa vrešči kot 100 mater!!! Saj gre gostincem to tudi na živce, vem iz prve roke, ampak ne morejo ljudi kar odgnati.

Da bi bili sami starši toliko pametni, da do neke določene starosti z otroki ne hodijo v restavracije in gostilne, to je pa že preveč za pričakovati. Vsi imamo pravico svoje kosilo ali večerjo pojesti v miru, a ni tako? Saj bi nam šli odrasli razgrajači tudi na živce!

Odgovor na objavo uporabnika
v jamah so tudi, 17.08.2021 ob 20:44

No, ja, če starši nimajo varstva, imajo pa čas viset v gostilni na piru? Otrok pa mora zraven čakat?

Pa jih morajo vleči v jame? Je res tako nujno, da gredo v jamo? Če nimajo varstva pač naj ne gredo v jamo .

Obiski jam pa restavracij pa pitje pira… ni nujno. Ja, moraš it v trgovino. Ne rabiš pa it na pir.

IN ja to sta bili dve mamici z otročki na piru. Tako, da ni pir samo moška domena.

V jamo res ne vem no… 😅 Prazgodovinsko gledano so bile jame naš dom.

Ja ravno to. So starši, ki imajo slabo varstvo/ga nimajo in že tako si nič ne morejo privoščiti, zato si dovolijo biti 1x letno sebični.. 😅  sej pravim, se marsikaj strinjam s tabo. To o pasivnih mamicah na kavicah itd.. je pa to rezultat, ko ima otrok otroka.🙃🙃😉

Odgovor na objavo uporabnika
CrazY FroG 🍀, 17.08.2021 ob 20:51

V jamo res ne vem no… 😅 Prazgodovinsko gledano so bile jame naš dom.

Ja ravno to. So starši, ki imajo slabo varstvo/ga nimajo in že tako si nič ne morejo privoščiti, zato si dovolijo biti 1x letno sebični.. 😅  sej pravim, se marsikaj strinjam s tabo. To o pasivnih mamicah na kavicah itd.. je pa to rezultat, ko ima otrok otroka.🙃🙃😉

Ja, če jim je pir pomembnejši kot otrok pač naj ne imajo otrok.

Pa bi rekla, da take mamice ne gredo samo enkrat na leto na pir. Tista, ki rabi že dopoldan svojo dozo alkota, v pričo malega otroka, to počne redno, ne občasno.

Pa tudi močno dvomim, da ti, ki vlačijo male otroke v jamo, da to počno samo enkrat na leto. Ja, jama 1x, naslednjič restavracija, potem izlet z busom, potem kaj vem kaj… pa če ne gre drugače pa naj foter zunaj počaka z otrokom, mama gre v jamo. Potem pa je mama zunaj z otrokom pa gre še foter v jamo. Če je res taka nuja.

Pa na avione pa kaj vem kaj še vse vlačijo dojenčke.

Odgovor na objavo uporabnika
v jamah so tudi, 17.08.2021 ob 20:57

Ja, če jim je pir pomembnejši kot otrok pač naj ne imajo otrok.

Pa bi rekla, da take mamice ne gredo samo enkrat na leto na pir. Tista, ki rabi že dopoldan svojo dozo alkota, v pričo malega otroka, to počne redno, ne občasno.

Pa tudi močno dvomim, da ti, ki vlačijo male otroke v jamo, da to počno samo enkrat na leto. Ja, jama 1x, naslednjič restavracija, potem izlet z busom, potem kaj vem kaj… pa če ne gre drugače pa naj foter zunaj počaka z otrokom, mama gre v jamo. Potem pa je mama zunaj z otrokom pa gre še foter v jamo. Če je res taka nuja.

Pa na avione pa kaj vem kaj še vse vlačijo dojenčke.

OTrok pac pomeni odrekanje. Odrekanje starsev, da se razumemo! Nakljucni ljudje, ki se slucajno najdejo v njegovi blizini, pa z njim nic nimajo

In prav je tako. Vsak naj poskrbi za tisto, kar je njegova odgovornost/obveznost.

Ce imajo starsi za pir/obiske jam/vecerje, se bo nasel denar tud za par ur varuske. Al pa bo vskocil kak prijatelj, ce je tolk kriza in je res izjemoma.

Dobro! Ti argumentiraš vse s poznanimi/videnimi primeri. To je lažje razumet, kot cvil avtorja, ki v loku bruhne nekaj splošnih in se umakne. Tako težko pomisliš, da ne gre zgolj za provokacijo, kot omenja nekdo višje.

He he.. me prime prav volja, da naredim dojenčka in nalašč hodim tam kjer si ti, da ti redno cvili na uho.

Se ti ne zdi, da bi tudi starša rada v miru kdaj pojedla? Pa ne gre vedno, otrok namreč ni igrača s stikalom off

Odgovor na objavo uporabnika
soft, 17.08.2021 ob 21:24

He he.. me prime prav volja, da naredim dojenčka in nalašč hodim tam kjer si ti, da ti redno cvili na uho.

Se ti ne zdi, da bi tudi starša rada v miru kdaj pojedla? Pa ne gre vedno, otrok namreč ni igrača s stikalom off

Vem ampak a zato ga je treba v kino vlačit, pa v opero, pa na klasičen koncert, ali pa v DRAGO restavracijo, v muzeje da se nič ne sliši vodičke in jame. LUDJE ZA TO PLAČUJEJO. Otroke naj starši peljejo tja kjer bojo otroci od te izkušnje kaj imeli.

A sem ti jaz kriv če ne znaš ločiti med primernimi in neprimernimi kraji za majhne otroke?

Obstajajo tudi starši, ki si radi z otroki tu ali tam privoščijo obed izven doma. Četudi poredko, ne morejo vedeti ali bo otrok pripravljen sodelovati. Razočaranje je tudi njihovo. Bodite malo razumni.

Ja, otroci so skrb staršev, ne vseh mimoidočih. Tako, da je prav, da imaš mir v jami, da slišiš vodnika in da se ti v restavraciji ne dere otrok na ušesa. Pa niso krivi otroci.  Otroci so v bistvu bogi. Jih vlačijo v mrzlo jamo, kjer ni zanje nič zanimivega, morajo čepeti v restavraciji, gostini in čakat, da se bodo starši napojili . Namesto v jamo, restavracijo pač naj gredo na sprehod v park in tam pojedo malico. Bo šlo brez jame in brez restavracije, tistim seveda, ki jim lastni otroci niso odveč.

New Report

Close