Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nej gre u rodilo materno

Nej gre u rodilo materno

In v očetovo spolovilo takisto….

Sneg, veter, dež, mraz, plundra, ma zima nasploh, ker mi gre že pošteno na nerve. Odneslo je Planico in ne grem gor in če me vprašate, močno dvomim, da bo kej iz prvenstva, vsaj slabo slabo mi kaže.

Pizdarija, da bi ja čimprej ta globalizacija vse požrla, da ne bi slučajno podpisali Kjotski sporazum, da bi se učinek tople grede še povečal, pa klinc, nej se potunkajo tisti Maldivi, itak so overated, pa nej pride puščava do Splita, pa morje v Knežak.

Sit sem zime u božju mater.

Pa Japonci nej pogruntajo kako pokrito letalnico, da bomo hodili s plaže gledat skoke.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ob zadnjem znaku bo ura … mal do osmih… vremenske razmere…. sneži, 21,5 cm snega 🙂

Saško jebiga, pa drug let boljše :))))

21,5 jebemu sunce.

Kaj bi jest dal, da bi meu 21,5 :))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

hehe kja bi pol z njim…ga okol vratu nosil naokol..ma dej bejž

Sem šla popoldan na tehnični pregled.
Vmes sem se ustavila , samo za pol ure v Harley Norman trgovini BTC.
Glih toliko , da samo pogledam pač malo razvedrila , po štacuni.
Zadržim se samo pol ure. Ura je bila 17.30-
Vrnem se na parkirišče pred trgovino. Polno ljudi okoli , avti švigajo sem in tja…pač BTC živi..

Moj avto še vedno na istem mestu.
Vlomljeno.
Ni več avtoradia ( pioneer ) prejšnjega Sonya so mi pljunili že pred hišo leto dve nazaj.
Manjka tudi equilazer. Eleganten vlom , šipe cele.
Kličem policijo ( vem , da brez veze reda radi )

Policaja prideta.
Ugotovita način vloma , pretkano da je kaj …samo minuto in pol baje rabijo da to izpeljejo lopovi ( narkomani je rekel )

Policaj pove, da so v avto iste pasme , vlomili tudi njemu. ( kaka tolažba )
Policaj pove , da so mu ukradli isti radio , čisto isti.
Policaj mi reče , da ga verjetno ne bom dobila nazaj, tudi on ga ni.

Zakaj pišem tole..
zato ker :

mi je policaj rekel , da dnevno vlomijo v 20 avtomobilov v BTC.
Kar pomeni , čuvajte svoje stvari pa čeprav samo skočite za minuto noter ….
in vsak od dvajsetih ljudi reče , kako se to lahko zgodi ravno meni.
Pač tako je , je rekel , bolje ne bo …
in jasno , ne morejo dobiti ukradene stvari nazaj…

No , to je bilo to..in tko .

Ma nej gre spet ej….

Ma kaj BTC, moji sestri se je to zgodilo v Pivki, bog te jebo.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

mah , mene bolj skrbi , ko je rekel , da naj se navadimo …..da tko pač je in vedno slabše.
Hm , vidim tudi u Piuki ni nč boljš ):

ti jest povem štorijo … smo smučal v Italiji … 6 ur vožnje od tuki … pa prijatelj zaklene edini kluč od avta ki ga ma v prtlažnik … da vidiš to akcijo … smo že UPS cene za dostavo rezerve meli pa vse kar češ … nakar drug kolega reče … da sicer zna vlomit v avto sam orodja nima … no … pa gre gor v apartma … vzame … pazi !!! leseno navadno kuhalnico … žez 5 minut smo meli kluč že zunaj … avtu nič … ko smo tako ‘vlamljali’ v avto je šlo mimo kar lepo število ljudi … pa miš da je koga kej zaskelelo da mi tam vlamljamo (ok … avo je bil ‘naš’ … pa vseeno 🙂

pa še nekaj … meni so vlomili … se ne spomnim točno kolikokrat … ampak :
– na Madćžarskem so nam pobrali vse vse vse … denar, dokumente … pa samo za minutko smo šli iz avta si pretegnit noge … nikjer ni bilo nobenga … stali smo 10m od avta .. še dans mi ni jasno kaj se je zgodilo …

-v Rimu so mi pokradli prav vso foto opremo :((( ojoj da se samo spomnim kolk vsega … od takrat nisem nardila več nobene poštene fotke :(( – na policiji so samo vprašali če je kdo mrtev …

-v bankoku so mi na busu pokradli vse (na turističnem busu matr!!) … od avio kart, pasuš … ves keš … ej … še sreča da sem po nevem kakšnem naklučju imela evrokartico pri sebi … in da je bilo potovanja konec žez 2 dni … karte in pasport sva dobila nazaj (hvala bogu) … keša pa :((( pa ful ga je blo :((

– zdele ful trkam … ampak v Sloveniji me še niso okradli 🙂 … po moje sam vprašanje časa kdaj se bo to zgodilo 😉

ah … tak ti je život 🙂 … kaj sem se razpisala :)))))

B.

saško … kaj se piz*** :))))

dans so napovedali sonce … sam … tuki ne duha ne sluha o soncu … piha pa po tejle strugi od save tolk … da mi bo vse rožce na okenskih policah dol zmetal 🙂

Oh , ja B. Hudo je če se ti to zgodi v tujini. Panika ej..
Vse navedeno pomeni , da če slučajno kdo kupuje al kompjuter al pa mali Tv pa ga kao mal pusti v avtu , da skoči mimogrede še po kej , je to absurd . Prec z robo domov ! In ja , ne pozna se skoraj nič tko lepo je vlomu. Policaj je reku , da ne rab orodja , da bi tko znal tudi on:)) zihr ja s kuhalnco al pa kej. Za crknt :)))))

Potovanja so lepa , del teh spominov pa žal tudi taki dogodki , kot so se pripetili tebi..
No , ja sej bo…

ja bo bo … smo že pozabil 🙂 skor 🙂

New Report

Close