Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nej gre v rodilo materno…

Nej gre v rodilo materno…

In v očetovo spolovilo takisto.

Sneg, veter, dež, mraz, plundra, ma zima nasploh, ker mi gre že pošteno na nerve. Odneslo je Planico in ne grem gor in če me vprašate, močno dvomim, da bo kej iz prvenstva, vsaj slabo slabo mi kaže.

Pizdarija, da bi ja čimprej ta globalizacija vse požrla, da ne bi slučajno podpisali Kjotski sporazum, da bi se učinek tople grede še povečal, pa klinc, nej se potunkajo tisti Maldivi, itak so overated, pa nej pride puščava do Splita, pa morje v Knežak.

Sit sem zime u božju mater.

Pa Japonci nej pogruntajo kako pokrito letalnico, da bomo hodili s plaže gledat skoke.

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ma dej no se jezat no..snegec je čist kul kjut!!

Eni v Planico,da jih tam odnese v višave..drugi pa stran..stran..heheh

Stran, pa vseen v višave a :)))))))))))))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

mmmmmmmmmm mmmmmm :))))))))))))) nč ne povem….

Srečko?
Vasilij?
Dolfe?
Silverij?
Ahac?
Pankracij?
Polikarp?
Vid?
Lovro?
Hotimir?
Avguštin?
Valerij?
Marcel?
Viljem?
Felicijan?
Julijan?
Angel?
Simeon?
Viktor?
Ignac?

Hmmmmmmmmm

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Kaj to imena za???’

Za višave ne :)))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

heheheh ma ja sem se že prizemljila,kaj češ….tak je….life

Brez prizemljitve ne veš, da si letel !

Škoda k ta aplikacija ne podpira smeškotov, ker sicer bi ti upalu ujga ki mežika :)))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

heheh upalu ojej…:))))))))))99

Saško. Hitro v naše konce pa boš imel zimo samo aprila 😉 :))). Pri nas pa letos skoraj nič. Nijente. Nada. Ok, razen mraza, pa tudi ta je že videl boljše čase… Tak da… Nič jamrat! 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Kak te ne podpira? 😉 Evo, to je to ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close