Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek neje ne sedam norca

neje ne sedam norca

glejte, človek doživlja krizo-misli vsaj, pa se obrne na vsa v upanju, vsaj da bi me malo razuemli, pa miu pomagali, polj pa me neke tuki ……, kaj zj, če pa je vse res, člvek vam piše 2, pove iz srca resnico, vi pa vzameta zta neko lažno zgodbo. ljudje res vam pišem, da bi mi pomagali, ker nevem več naprej, poskusite me razumeti-prosim

help!! s tipom sva se spoznala v soboto, pa sva se dobla včeri v šoli, ko se poljubljava me vedno tko k sebi stisne da me skore zaduši! no pa svojo rokcoi sm mela na njegi bedri on pa njegovo okoli mene, nbo včasih mu grem pod majčko, ker puna uživam!s

heheheh suzi..a poznaš uno pesem….moja ……..suzy..uh ne smem da nau grdo izpadlo,ker mislim ravno kontra..Suzika drži se..pa fanta le fejst k seb stiskej pa kušavlej..hihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ah, suzy, nič ne brijemo norca iz tebe… samo tale tvoj podpis spodaj.. kako držiš fantova bedrca nam je dal misliti, da pač ti nas malo hecaš 🙂 No, očitno nismo vsi na isti frekvenci, zato suzy… odločiti se boš morala sama. Tukaj ne pomaga nobena filozofija… naredi to, naredi ono…. Če te fant, katerega bedrca uporavbljaš za spočivanje svoje roke, res toliko privlači, potem, zakaj tega ne poveš svojemu fantu in ga pač pustiš. Misliš, da je to boljše, če sediš na dveh vejah? Prej ali slej se ti bo ena zlomila in takrat bo vse samo še slabše. Torej, kot sem že rekel, sama se boš morala odločiti, ne pomaga nobena filozofija.

Pa lep pozdrav!

Na, suzy, pa mej še moj odgovor! Glede na tvojo
mlado starost, ne morem razumeti tvoje zadržanosti!
Mi, norci tjavendanovci, ti lahko damo nasvet, ki pa ga
ti najbrž, pravim najbrž, ne boš upoštevala, ker ti ga bodo
pač dali – stari norčki! Kajti nekako se naši nasveti ne bodo poklapali s tvojimi željami in hotenji.

Tvoj “pozdav “, ki sem ga prebrala tokrat že najmanj petič (si se že oglašala tukaj, pred kakimi štirimi petimi meseci, z isto zgodbico, z istim pozdravom! si nas spravila v dobro voljo in v smeh, zato je ostalo tudi pri tvojem tokratnem postu tako, kot je – brez posebnih replik!!!!), no torej, tvoj pozdav je tak:

s tipom sva se spoznala v soboto, pa sva se dobla včeri v šoli, ko se poljubljava me vedno tko k sebi stisne da me skore zaduši! no pa svojo rokcoi sm mela na njegi bedri on pa njegovo okoli mene, nbo včasih mu grem pod majčko, ker puna uživam!s

Naj ti povem, da jaz samo v tem, da bi “držala rokco na njegi bedri” ziher ne bi tak uživala, kak ti, bi moglo bit pa že kaj druziga, nego njegi bedri, pa nekak si ne bi vzela tistega vžitka, ki na bi sledu rokici od majčko, kjer bi puna uživala!!

Ne bi sam tak, res ne bi! Ak je tip dec, nek na sedi sam tak – z roko okoli! Nek roke drgači ponuca!

Tako, suzy, ko se boš spet v soboto s tipom spoznala, pa se dobla pol u šoli, pa se kušvala, pol nej te pa ne stisne tko, da te skore zaduši, nek te stisne tek, da ti sapo res vzeme, al vzeme zared druzga, ne zared močnega stiska: pol ne boš od nas nasvetov iskala, gre zadeve kr nekuk sama naprej!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Alora Suzy, jaz ne vidim tu nobenega problema. Dokler imaš fanta, ki ga lahko lepo objemaš , v šoli, discu ali doma, dokler ti rokca lahko počiva na njegovem bedrcu, ja vse do takrat ni nič narobe…
Ti kar lepo puna uživaj, saj mi vemo, da je vse res…….

čau, zajček

He,he,he, Ves, suzy mi tukaj na Tjavendanu nismo po zupci priplaval, pa to tudi ni forum mladih… Ne zamerim ti tvojih provokacij, vendar vem da nisi iskrena in le mislis iz nas briti norce… Eno je kriza misli in potreba po pomoci, drugo pa je norcevanje iz problemov ki mucijo tvoje duševne sovrstnike..Tolikokrat kot ti uporabis “copy & paste” je pa ze neukusno!!! Vem pa da punce, ki imajo taksne probleme kot jih ti opisujes obstajajo.. Tudi ljudje dozivljamo razno razne krize… Samo vsaka taka punca bi, vsaj paty za njen odgovor rekla; HVALA! Ti ne cutis potrebe, da se ji zahvalis, torej ZAJEBAVAŠ še naprej.. Kar daj, to je Tjavendan in tu je vse dovoljeno!!!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

E, Suzy , nič te ni, upam, da puna uživaš hehehehehh……….

Jest ji pa verjamem,na puno ni treba nč mirkat hahahahahahaah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ma ja, sam, da uživa brez skrbi, heheheh….yep…

Bog ji pozegni, naj uziva! Ce je tako kot pravi, je sedaj ze kot soncnica!!!!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close