Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nekaj lepega za 14-letnico

Nekaj lepega za 14-letnico

Potrebujem konkretne predloge, kaj lepega in uporabnega kupiti 14-letnici. Ne kakšnega bona (denar sploh ne pride v poštev). Gre pa za vrednost nekje 400 evrov, toliko denarja ne bi rada vrgla stran :).

Ni provokacija, čutim se “dolžna vrniti”, ker je ob podobni priložnosti moj sin dobil od njih darilo v podobni, če ne celo večji vrednosti. In tudi ne bi debatirala o višini denarja, ker jaz nikakor ne maram daril visokih materialnih vrednostih, več mi opomeni pozornost in čas, ki ga preživiš z določeno osebo. Potrebujem le konkretne predloge.

Hvala že vnaprej! :))))

S čim se pa ukvarja? Rada bere? Ima psa? Bi se rada naučila tuj jezik?

Bere precej rada. Trenira tenis. Psa ima – velikega, zunaj hiše. Tudi angleščino ima rada.

Berlitz jezikovni tabor

šola jahanja:)

ma jaz bi jo pa vorašala in tko denar res ne bi šel v nič

Kakšno lepo knjigo v angleščini? Krajši jezikovni tečaj? Lopar za tenis verjetno ima …

Izlet v tujino, v katera od večjih mest (London, Pariz, Dunaj)

fotoaparat oz kamera oz mobitel, nakit, uro, kolo,.. možnosti je veliko, mislite na to kaj ma punca pač rada..

tudi jaz bi jo poslala na kakšen izlet v tujino!

14letnico samo na izlet? hmmm, pa vi ste res čudni

lahko je to izlet – jezikovno izobraževanje v tujini. tudi že mlajši grejo sami, saj je zraven ustrezno spremstvo. in za 400€ se že dobi kakšen teden takega jezikovnega izpopolnjevanja.

– lep pisemski papir
– dnevnik
– nalivno pero
– neseser
– fina kremca za nego kože za najstnike, tonik, čistilna pena
– lepa brisača za na plažo
– dober šampon, krema za telo, gel za tuširanje…
– kvalitetna krema za sončenje
– pižama, spalna srajčka (womens secret, Intimissimi)

Skratka, nekaj za pocrkljat, da se bo bolje počutila v svoji koži… skombiniraj nekaj po svojih zmožnostih

jaz se strinjam s carry, nekaj tehničnega (fotoaparat, mobi); razen če vse to že nima ravno novo

zberi nekaj predlogov in jo vprašaj

Hihihi, Eva22, pa si ti prebrala budžet, s katerim razpolaga?

Ja, kaj tehničnega je fajn reč. Morda tudi kaj za računalnik, če je to punci všeč. Skener ali kaj podobnega, da se bo lahko igrajčkala s fotografijami, ali pa barvni printer – punce rade okrancjlajo svoje izdelke, če jih lahko pa še na papir spravijo v barvah je pa sploh nobel.
Morda novo kolo?
Sicer se mi pa strašno dopade ideja z jezikovnim tečajem ali jezikovnim taborom v tujini.

Predlagam stol spinalis. Dekle čaka še nekaj let učenja in zdrava hrbtenica je dobra naložba. Izberi tisstega, ki se ujema z njeno sobo.

Ni tako temnega oblaka, da ne bi imel vsaj svetlega robu.

New Report

Close