Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekaj, po čemer lahko z nasmeškom na ustih umreš

Nekaj, po čemer lahko z nasmeškom na ustih umreš


si že kdaj zmagal v scanju v daljavo na tekmovanju s fanti iz bloka ☺ in občutil ponos nad sabo v zmagi nad drugimi ☺
[/quote]

O, tam mast, si že svršio? Hitro je bilo.
Si tako debel, da sebe imenuješ Tu mast? A si tako tumpast, da ne veš, da se reče tumpast? ŠššššššššššššššššššCCCCCCCCCCCCCC da te ne vidim več.

Maestrooo…, ta met ne razumejo tisti, ki tud športa ne razumejo, za njih je to brezveze in jim je nakako enako, kot, da bi igralec metal en meter od koša, uživajo pa ob gledanju dolgočasnih skokov na smučkah, če pa že to primejam je pa to isto, kot, da na smučah leti 300 metrov.

O, tam mast, si že svršio? Hitro je bilo.
Si tako debel, da sebe imenuješ Tu mast? A si tako tumpast, da ne veš, da se reče tumpast? ŠššššššššššššššššššCCCCCCCCCCCCCC da te ne vidim več.
[/quote]
☺☺☺☺☺☺☺ … v naši vasi ne poznamo tvojih sprdkov

ju knou d dril …


a je danes kaj čudnega v zraku, da si tudi ti kiksnil poanto temice ☺
če bi hotel, bi odprl temico o LD metu – pa sem jo o umiranju z nasmehom ☺


☺☺☺☺☺☺☺ … v naši vasi ne poznamo tvojih sprdkov

ju knou d dril …
[/quote]

Jaz se – iskreno rečeno – čudim, da imate neandertalci elektriko. Ampak glej, zaradi vsesplošnega napredka ste nekako tudi vi padli noter, čeprav naj ne bi.

Jaz se – iskreno rečeno – čudim, da imate neandertalci elektriko. Ampak glej, zaradi vsesplošnega napredka ste nekako tudi vi padli noter, čeprav naj ne bi.
[/quote]
ni, da verjemaš .. če ne bi mi nafu.kavali interneta, ti danes ne bi imelo kaj početi ☺

ju knou d dril …


a je danes kaj čudnega v zraku, da si tudi ti kiksnil poanto temice ☺
če bi hotel, bi odprl temico o LD metu – pa sem jo o umiranju z nasmehom ☺
[/quote]

jebiga, jst vsaki temi pristopim smrtno resno, skoncentriran sem na tisto kar vidim, sem že včeraj gledal ta met, za ozadje se mi jebe, vem, pa da ti nimaš kej dost pojma o športu s temi tvojimi komentarji, ker ti je šport miljonta briga, tako, da sem se malo čudil, da si odprl to temo, pač priložnost, da komentiram, jst je ziher ne bi na račun tega meta odprl ampak kot pravim……, to je umetnost, za tiste, ki umetnost športa, predvsem pa adrenalina v njemu, razumemo, kaj misliš, kako je bilo navijačem barcelone, ob tem metu, isto kot, da jih je s to žogo zadel v glavo, v to se nekdo težko vživi, ki se mu jebe za šport, ti se pač norčuješ iz tega, kar me niti najmanj ne moti, men je ok., heh, teb je, Alan Ford, men pa radio Gaga, hehe…


ni, da verjemaš .. če ne bi mi nafu.kavali interneta, ti danes ne bi imelo kaj početi ☺

ju knou d dril …
[/quote]

Kaj pa je to zaen jezik? Vukojebščina? Ne poznam.

jebiga, jst vsaki temi pristopim smrtno resno, skoncentriran sem na tisto kar vidim, sem že včeraj gledal ta met, za ozadje se mi jebe, vem, pa da ti nimaš kej dost pojma o športu s temi tvojimi komentarji, ker ti je šport miljonta briga, tako, da sem se malo čudil, da si odprl to temo, pač priložnost, da komentiram, jst je ziher ne bi na račun tega meta odprl ampak kot pravim……, to je umetnost, za tiste, ki umetnost športa, predvsem pa adrenalina v njemu, razumemo, kaj misliš, kako je bilo navijačem barcelone, ob tem metu, isto kot, da jih je s to žogo zadel v glavo, v to se nekdo težko vživi, ki se mu jebe za šport, ti se pač norčuješ iz tega, kar me niti najmanj ne moti, men je ok., heh, teb je, Alan Ford, men pa radio Gaga, hehe…
[/quote]
spet popoln mimosunek o bistvu temice ☺

in tvoje vedenje o mojem pojmu o športu ima negativen predznak ☺ — o športu imam kar nekaj pojma (sem nastopal na državni ravni, sem bil športni sodnik na državni ravni, pa trener mularije, športni funkcionar …)☺

o metu pa: izpadlo je genialno ☺
ni pa met kot tak vplival na konec tekme – kdo je zmagal.
so pa LD soigralci dobili dodatni zagon, nasprotniki pa hladen tuš. tako, da meni komentar trenerja Reala – ustreza.
Luka pa je pokazal, da ve kaj mora narediti v zadnji sekundi: fu.kniti žogo proti košu. Je pokazal, da zna, obvlada čas, ima ego in jajca ☺

Kaj pa je to zaen jezik? Vukojebščina? Ne poznam.
[/quote]
mamotijebščina ☺
da veliko ne poznaš, pa samo izkazuješ tudi v tej temici ☺


spet popoln mimosunek o bistvu temice ☺

in tvoje vedenje o mojem pojmu o športu ima negativen predznak ☺ — o športu imam kar nekaj pojma (sem nastopal na državni ravni, sem bil športni sodnik na državni ravni, pa trener mularije, športni funkcionar …)☺

o metu pa: izpadlo je genialno ☺
ni pa met kot tak vplival na konec tekme – kdo je zmagal.
so pa LD soigralci dobili dodatni zagon, nasprotniki pa hladen tuš. tako, da meni komentar trenerja Reala – ustreza.
Luka pa je pokazal, da ve kaj mora narediti v zadnji sekundi: fu.kniti žogo proti košu. Je pokazal, da zna, obvlada čas, ima ego in jajca ☺
[/quote]

Oink, oink


mamotijebščina ☺
da veliko ne poznaš, pa samo izkazuješ tudi v tej temici ☺
[/quote]

Saj je logično – mamojebci govorite mamojebščino…

Oink, oink
[/quote]
točno to si, kar obvladaš ☺


točno to si, kar obvladaš ☺
[/quote]

Ja. ti pač obvladaš mamojebščino.


spet popoln mimosunek o bistvu temice ☺

in tvoje vedenje o mojem pojmu o športu ima negativen predznak ☺ — o športu imam kar nekaj pojma (sem nastopal na državni ravni, sem bil športni sodnik na državni ravni, pa trener mularije, športni funkcionar …)☺

o metu pa: izpadlo je genialno ☺
ni pa met kot tak vplival na konec tekme – kdo je zmagal.
so pa LD soigralci dobili dodatni zagon, nasprotniki pa hladen tuš. tako, da meni komentar trenerja Reala – ustreza.
Luka pa je pokazal, da ve kaj mora narediti v zadnji sekundi: fu.kniti žogo proti košu. Je pokazal, da zna, obvlada čas, ima ego in jajca ☺
[/quote]

No s tem se pa čist strinjam, dobra analiza, sm pa pozabil, da si omenil, da si bil sodnik, to sem bil tud jst, zajebacija al ne, poba ima jajca, da glava boli od njih, predvsem nasprotnike.

če bi sfalil, bi zapravil akcijo in če bi potem izgubili…. to je dokaj sebična poteza, je pa res, da takrat, ko je ta met metal, bila razlika dovolj velika, da so si kaj takega lahko privoščili.

No s tem se pa čist strinjam, dobra analiza, sm pa pozabil, da si omenil, da si bil sodnik, to sem bil tud jst, zajebacija al ne, poba ima jajca, da glava boli od njih, predvsem nasprotnike.
[/quote]

pa kakšno MONjenje pa tebe drži danes ☺☺☺
to ni tema o metu ampak o umiranju z nasmehom na ustnicah zaradi SVOJIH dosežkov ☺

pa kakšno MONjenje pa tebe drži danes ☺☺☺
to ni tema o metu ampak o umiranju z nasmehom na ustnicah zaradi SVOJIH dosežkov ☺
[/quote]

mi je čist jasno, noben ne more tega doživet tako kot tist, ki sesuje s takšnim metom nasprotnika, istočasno, pa soigralcem, da dodatnega vetra v hrbet, čisti orgazem za tega, ki mu rata takšna poteza….
prvo pogelj ta REZULTAT in poglej pol ta orgazem….

https://www.youtube.com/watch?v=GUcF31FFsrw


pa to je taki filing, da res umreš od sreče 🙂
kdor nima čustev, pač ostane živ :)))

ps: ne gledam športa

pa še to….. stotinka sekunde …………,

https://www.youtube.com/watch?v=_w0DdF7Bj48

Preseglo si samo sebe!! Kdor si ne želi umreti zaradi enega meta na koš tam enega mulca – ne živi?
O za poscat:)))))))))))))))
[/quote]

🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Preseglo si samo sebe!! Kdor si ne želi umreti zaradi enega meta na koš tam enega mulca – ne živi?
O za poscat:)))))))))))))))
[/quote]

🙂

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

en koncert … pa lahko grem
https://www.youtube.com/watch?v=06fCMfcMnqk&list=RD7blckSDcLs0&index=10

to kapicaa, najlepši zaključek akcije v športu, hehe..

New Report

Close