Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nekaj v razmislek moji gmajnici…

Nekaj v razmislek moji gmajnici…

Na svetu so vsakovrstni ljudje: veliki inmajhni, ženske in moški, črni in beli, bogati in revni, podrejeni in nadrejeni, mogočni in nemočni – vsi smo ljudje pod enim soncem..in v isti vasi, ki se imenuje zemlja.

Vendar ljudje še zdaleč niso deležni enakovrednega ravnanja. Vrednost človeka na tem svetu je z večine odvisna od višine njegovega bančnega računa…njegovega položaja..njegovega okolja..njegove storilnosti in dosežkov.
Revež, ki v ekonomskem smislu nič ne šteje, bolnik, ki ne more več delati, nemočen človek, ki si nikjer ne more pridobiti veljave, za mnoge na tem svetu niso nič vrdni.

Zadržan sem…

Ne gre…

Se ne splača…

Ni časa…

Žal mi je…

Ne potuhnite se, kadar vas nekdo potrebuje!

SONCE NE DELA RAZLIK. vSAKDO MU JE SIMPATIČEN.
KJER SIJE SONCE SRCA, JE VSAK ČLOVEK VREDEN TRUDA.

Cmoka vsem…..:)

srnica… mislim, da je tole najlepši post zadnjih tednov…. hvala ti zanj…

ja, kjer sije sonce srca, tam je… ah jeeeeeeeeeeeeeeej… lepo :))))

Res je

Aha…hvala srnica…)

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hehehe ;o))

mmmcmmooooooooooookkk****+ heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Nimam besed – LEPO !
pa še res je !!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Srnica…samo tvoje zadnje besede sem skopirala in lahko rečem, da jaz SončeK, mislim enako kot tole sonce spodaj, ja to je to in pika!

SONCE NE DELA RAZLIK. VSAKDO MU JE SIMPATIČEN.
KJER SIJE SONCE SRCA, JE VSAK ČLOVEK VREDEN TRUDA.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Skopirano iz mojega srca Srnica.
TNX

ja srnca si mi dala mislit veš.imaš kar prav.

lp pa kontra cmooookaaaa

p.s. skori solze dobil na oči
svi cmo isti

/

New Report

Close