Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekaj veselega!

Nekaj veselega!

Če je pri meni vse nekam “črno”, je vsaj danes vesel dan!
POSTALA BOM TETA!!!!!!!!!!!!!!!! Pred minuto sem zvedela, da je brat peljal ženo v porodnišnico in sedaj sem tak živčna…………
Komaj čakam, da vzamem v naročje malo princesko!!!!!!!!!!!!!
Mater sem na trnih………….

… brez panike Štajerka. Vse bo vredu. Nč bat.

p.s. torej te bomo zdaj imenovali Teta Acjom

Lep dan, Škorpjon

hahahah, jutro škorpi! tak sem zmedena, da bi te kuj naskočla!
:))

nova
Uredništvo priporoča

… saj se verjetno ne bi branil oz bi se prepustil usodi … :))))))
Kako si kaj?

Malo sem nenaspana, sem že od pol petih auf; mala je imela zjutraj plesne vaje…hahahah

A vaje – in kakšne plese je vadila – latinsko-ameriške, kašn valček, mogoče polko al kej takega v lastni koreografiji ?

Mislim, da je bil nek nov stil…..ki ga ne poznam! In to takšen, da dobiš tudi flaško v glavo, če malo zadremaš in ne sodeluješ !
🙂

kako to, da si že pokonci?
Ti, mislim.ne oni tam doli! hahahah

Ma to je zame že nekako pozna ura – včeraj npr. sm vstal kmalu po peti uri (zjturaj, da ne bo pomote) – spat pa sem šel okrog dveh zjutraj – ko sem prišel s srečanja v Postojni. Ma se je pa splačalo s ponočnjaki cel dan okrog hodit, v spremljavi z zehanjem – žur je bil OK.

To pa verjamem, da je bil žur d best!

Dobro kaj zdaj … si že Teta Acjom al si še vedno samo Acjom ? Dejmo, da bomo kaj spili … :)))))))))

Nič še ni!
Sem glih brata klicala, da mu voščim za rojstni dan! Ma….kakšno darilo , a?

Saj sta verjetno planirala al pa vsaj tiho upala tako lepo darilo – kaj misliš da ne ?
Je pa zelo lepo in ena posebna sreča, če uspe.
Moja sestra npr. je rojena na Božič – tako imamo vedno za Božične praznike še dodatn razlog za veselje

Zanimivo, res! Rok poroda je imela namreč 20 7., lepšega darila si res ne moreš zamislit!
Imate pa res potlej prave, vesele božične praznike!
🙂
Kdaj si pa ti rojen; če ni skrivnost!?
aja, še ena zanimivost; moj sin je rojen na zadnji šolski dan, 25.6, hči pa na prvi, 1.9.
:))

Jst 28.10. – kaj pa ti?
Ja pa še ena zanimivost – v naši družini smo trije z rojstnim datumom 28, poleg tega sva z mamo glede datuma točno pol leta razlike (28.4.)

Tudi mamica Stelčka drži tačke za novi naraščaj…:)))

The best in life is free

oooooooo…………..8 dni za mano:)))))))))))

The best in life is free

čestitke acjom….a boš prvič teta?

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

hahahah, pri meni pa je veliko dogodkov na 25. v mesecu…sina sem rodila, vozniški izpit sem naredila, poročila sem se na 25.,…………
sama sem rojena 17.2.
A greš kaj na morje?

ja, prvič………….smo že mislili, da nem nikol.hahahah

Hvala!
:))))))))))))9
mater se ga bom napila dans! hahahah

….pol tko k jest….

Tako kot v oceanu ni nikoli preveč vode, tako tudi v srcu ni nikoli preveč ljubezni.

a res?
:))))))))))
Ti si že teta?

Letos bo izlet v neznano … nism čisto nič planiral. Ekrat za spremembo – običajno sem imel vse splanirano že kmalu po novem letu

To je super! rada imam take neplanirane, izlete v neznano!

New Report

Close