Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekatere ženske poznajo samo jeans.

Nekatere ženske poznajo samo jeans.

Tara,come on,ženska eleganca obstaja na 101 način,ženske imate v primerjavi z nami moškimi dosti večji izbor oblačil,veliko je naravnega materiala.[/quote][/quote]

Sorry, ampak najraje sem urejena v bombažu. In zadnje čase sem v trgovinah z oblačili še dvakrat dlje, ker je treba vsak kos oblačila preštudirati tudi z vidika surovinske sestave. In bombaža je le še za vzorec; še največkrat ga najdeš v jeansu in pižamah. Ali bi ti bile punce v pižamah bolj všeč? 🙂

V kostimu ali svatovski obleki pa prav ne hodim po nakupih.

Ampak ves kaj? Svoje svobode oblacenja kot se mi zdi… ne mislim omejevati s tvojim konceptom nihilizma. Res ne. Ocitno mi “eleganca” (subjektivno ocenjena, se ve) premalo pomeni. Nimam nic proti eleganci, da ne bo pomote. Zdi se mi odvec, da moram razmisljat kako bo nek opazovalec, ki ga niti ne poznam, niti ne zaznam, odreagiral na moj “stil”. O tem pac ne premisljujem, ko se oblacim. Cudna, kaj ces…

Tole je bolj casual kot elegantno.
Samska,vem,da smo v letu 2016.
Ženska zasluži par dva jurja plače in misli,da se ji morajo moški klanjat.
Sam bom zaslužil veliko vsoto denarja,pa kljub temu ne izpostavljam tega kot vrednoto ali pa podaljšek moje osebnosti, ampak rezultat dela in vložka energije,ni nekaj s čimer bi se hvalisal tako kot to delaš ti,samska.
Ženska lahko zalsuži minimalca in se spozna na eleganco.
Etiketa spada k stilu in eleganci,če tega ne veš,samska 😉

[/quote][/quote]
Tvoje pisanje pa kar cveti od pozitive, od prve crke naprej. :)))
No, pa poskusimo: koliko si videl lustnih, veselih, oblecenih postavi in starosti primerno… ?

[/quote]

Sorry, ampak najraje sem urejena v bombažu. In zadnje čase sem v trgovinah z oblačili še dvakrat dlje, ker je treba vsak kos oblačila preštudirati tudi z vidika surovinske sestave. In bombaža je le še za vzorec; še največkrat ga najdeš v jeansu in pižamah. Ali bi ti bile punce v pižamah bolj všeč? :-)[/quote]

Vsekakor razumljivo 🙂
Obstaja velik svet izven jeansa,samo upati si moraš in boš takoj uživala bonus točke za individualizem in stilsko dovršenost.

Pižama sodi v spalnico 😉

Sorry, ampak najraje sem urejena v bombažu. In zadnje čase sem v trgovinah z oblačili še dvakrat dlje, ker je treba vsak kos oblačila preštudirati tudi z vidika surovinske sestave. In bombaža je le še za vzorec; še največkrat ga najdeš v jeansu in pižamah. Ali bi ti bile punce v pižamah bolj všeč? :-)[/quote]

Vsekakor razumljivo 🙂
Obstaja velik svet izven jeansa,samo upati si moraš in boš takoj uživala bonus točke za individualizem in stilsko dovršenost.

Pižama sodi v spalnico ;)[/quote]

Moja stilska dovršenost je super. Točna takšna, v kakršni se dobro počutim. Seveda prilagojena priložnostim.

[/quote]
Tvoje pisanje pa kar cveti od pozitive, od prve crke naprej. :)))
No, pa poskusimo: koliko si videl lustnih, veselih, oblecenih postavi in starosti primerno… ?[/quote]

Če želiš,da ti odgovarjam me tretiraj s spoštovanjem kot ti ga izkazujem jaz,saj menim,da je bonton mandatoren kadar se ljudje ne poznajo.
Od moderne ženske se pričakuje kulturnost,eleganca in splošna razgledanost.
Jaz nisem nikogar osebno napadel,le splošno sem govoril o stanju družbe 🙂

No, ti dam točko za butanje z glavo v steno. Intelekt ženske oceniš tako, da gledaš, kako je oblečena, ko gre po skret papir v trgovino 🙂 Saj veš, tele pa to…

Vsekakor razumljivo 🙂
Obstaja velik svet izven jeansa,samo upati si moraš in boš takoj uživala bonus točke za individualizem in stilsko dovršenost.

Pižama sodi v spalnico ;)[/quote]

Moja stilska dovršenost je super. Točna takšna, v kakršni se dobro počutim. Seveda prilagojena priložnostim.[/quote]

Verjamem,da se dobro počutiš,a stilska dovršenost je koncept,ki ga marsikatera ženska ne pozna in glede na to,da si omejena večinoma na jeans,si dovolim izraziti dvom v tvojo izjavo,kajti le ženska,ki se ne omejuje lahko resnično stop v svet elegance 🙂

No, ti dam točko za butanje z glavo v steno. Intelekt ženske oceniš tako, da gledaš, kako je oblečena, ko gre po skret papir v trgovino 🙂 Saj veš, tele pa to…[/quote]

Žal ti na to trditev ne morem podati odgovora kajti ne dosega mojih standardov komunikacije.

No, ti dam točko za butanje z glavo v steno. Intelekt ženske oceniš tako, da gledaš, kako je oblečena, ko gre po skret papir v trgovino 🙂 Saj veš, tele pa to…[/quote]

Žal ti na to trditev ne morem podati odgovora kajti ne dosega mojih standardov komunikacije.[/quote]

Boljš da ne :))))

Moja stilska dovršenost je super. Točna takšna, v kakršni se dobro počutim. Seveda prilagojena priložnostim.[/quote]

Verjamem,da se dobro počutiš,a stilska dovršenost je koncept,ki ga marsikatera ženska ne pozna in glede na to,da si omejena večinoma na jeans,si dovolim izraziti dvom v tvojo izjavo,kajti le ženska,ki se ne omejuje lahko resnično stop v svet elegance :)[/quote]

A se ti mogoče tržiš (kot stilski svetovalec)?

Prosim, bejži od mene, ker še vsakršen poskus zunanjega vplivanja na mojo garderobo se je slabo končal. :-))))

Verjamem,da se dobro počutiš,a stilska dovršenost je koncept,ki ga marsikatera ženska ne pozna in glede na to,da si omejena večinoma na jeans,si dovolim izraziti dvom v tvojo izjavo,kajti le ženska,ki se ne omejuje lahko resnično stop v svet elegance :)[/quote]

A se ti mogoče tržiš (kot stilski svetovalec)?

Prosim, bejži od mene, ker še vsakršen poskus zunanjega vplivanja na mojo garderobo se je slabo končal. :-))))[/quote]

Na tvojo žalost ali pa tudi ne,nisem stilski svetovalec.
Pravim samo,da imaš v sebi potencial za katerega še sama ne veš.
Oblačilo te lahko osvobodi marsičesa.
Eleganco v sebi lahko prebudiš,a moraš si upati.

No, danes se je pa tu zgodil dolgo pričakovani čudež.
Mlad, inteligenten moški, je na kultiviran način speljal vso hudo žensko floto v lastno luko.
In to na njihovem področju.
Vsa čast ti, mladenič, kapo dol.

Se pa tudi drugače strinjam s tabo, kot tudi s kolegicami.
Namreč, z lučjo lahko iščem kvaliteten kos oblačila, poleg tega domiselen.
Ter iz pravega, dobrega, naravnega materjala, kot so rekle.

Slovenija, je, na žalost, kanta za smeti, ki jih moramo še drago plačati.

Ej, punce, kaj, ko bi take moške izkoristile, da bi skreirali nekaj deset različnih kosov za različne priložnosti, različne starosti.

Priznajmo, da si to želimo.
Priznajmo, da znamo, da bi. le ni. NI!

Najprej sem pomislila, da si je avtor sam napisal hvalospev, potem pa sem opazila, da nimaš težav z vejicami, kot on :)))

Objektivno in všečno napisano 🙂
Ja,priznam,da včasih piknem a le zato,ker vem,da se ženske držijo nazaj,v bistvu se bojijo stopiti ven iz povprečja.
Se vsekakor strinjam,da ni lahko najti kvalitete v Sloveniji.
Sicer imamo tudi mi Muro a mislim,da tudi to ni več to.
Tudi Muro bi bilo potrebno konkretno prevetriti.V bistvu niti ni tako težko a verjetno uprava in managerji nimajo neke direktive,ne sledijo trendom,niti ne upajo ustvarjati trendov.
Tudi to je možno,če si upaš.
V kolikor bi jaz vodil Muro bi jo poznali od Berlina do New Yorka in Monaca a kaj,ko smo Slovenčki vedno zadovoljni s povprečjem?!

Najprej sem pomislila, da si je avtor sam napisal hvalospev, potem pa sem opazila, da nimaš težav z vejicami, kot on :)))[/quote]

Sprejmem kritiko 🙂
Multitasking,opravljam več stvari naenkrat.

Objektivno in všečno napisano 🙂
Ja,priznam,da včasih piknem a le zato,ker vem,da se ženske držijo nazaj,v bistvu se bojijo stopiti ven iz povprečja.
Se vsekakor strinjam,da ni lahko najti kvalitete v Sloveniji.
Sicer imamo tudi mi Muro a mislim,da tudi to ni več to.
Tudi Muro bi bilo potrebno konkretno prevetriti.V bistvu niti ni tako težko a verjetno uprava in managerji nimajo neke direktive,ne sledijo trendom,niti ne upajo ustvarjati trendov.
Tudi to je možno,če si upaš.
V kolikor bi jaz vodil Muro bi jo poznali od Berlina do New Yorka in Monaca a kaj,ko smo Slovenčki vedno zadovoljni s povprečjem?![/quote]

Kje si ti Muro našla? Koliko imaš, 60+?
:))))

Objektivno in všečno napisano 🙂
Ja,priznam,da včasih piknem a le zato,ker vem,da se ženske držijo nazaj,v bistvu se bojijo stopiti ven iz povprečja.
Se vsekakor strinjam,da ni lahko najti kvalitete v Sloveniji.
Sicer imamo tudi mi Muro a mislim,da tudi to ni več to.
Tudi Muro bi bilo potrebno konkretno prevetriti.V bistvu niti ni tako težko a verjetno uprava in managerji nimajo neke direktive,ne sledijo trendom,niti ne upajo ustvarjati trendov.
Tudi to je možno,če si upaš.
V kolikor bi jaz vodil Muro bi jo poznali od Berlina do New Yorka in Monaca a kaj,ko smo Slovenčki vedno zadovoljni s povprečjem?![/quote]

Kje si ti Muro našla? Koliko imaš, 60+?
:))))[/quote]

Našel,moški spol.
Jah,Mura je out,pravim samo,da ima firma potencial oziroma ga je imela.

Seveda je out. Kot prvo je out, ker tako se pa res ne oblačiš za v štacuno. Kot drugo je out zaradi cen. Saj veš, kupi slovensko, pa pol od lakote crkni :p

Se mi je pa zgodilo,da sem spoznal eno podjetnico.
Bilo je v mestu na ulici.
Elegantna,prvi vtis je bil zelo pozitiven.
Na prvem zmenku pa je prišla oblečena v jeans hlače in opanke.
Ne,tega si ne izmišljujem.
Sam preko tega nisem mogel.Za mene je to izkazovanje nespoštovanja do osebe in dogodka.
Jah,boste rekle,si tako staromoden,itd…
Sem tradicionalist.Eleganca sodi k moderni,razgledani ženski.
V kolikor se ženska pri teh letih ni naučila komuniciranjaj skozi oblačila potem je jaz resnično ne mislim učiti o osnovah koncepta.
Samo zato,ker ženska ni v službi to NE pomeni,da lahko razpusti vsa pravila in kodekse stilskega bontona.

Faaak. Zdaj ni samo dovolj, da pazim, kaj oblečem za v službo, za v gledališče, operro itd. Zdaj moram pazit še, kaj oblečem za v štacuno ali za pse ven peljat, ker se bi morda lahko zgodilo, da se mi mr. perfect takrat pred noge zloži :))))

Žal je to resnična vsakdanjost mnogih v Sloveniji.
Hrana je seveda na prvem mestu,potemtakem raje vidim človeka v starih znucanih oblačilih le,da ima poln trebušček.

Kje si ti Muro našla? Koliko imaš, 60+?
:))))[/quote]

Našel,moški spol.
Jah,Mura je out,pravim samo,da ima firma potencial oziroma ga je imela.[/quote]

Moj post je o neizvirnih cunjah.
Ni res, da se Slovenke ne bi znale obleči in obuti, pa še zelo dobro in izvirno bi se.
Imamo stil in imamo okus.
Ter imamo geštele.
To so trdili tujci vedno- najboljše ženske so naše.
Mogoče je od tu tudi kanček te razpoznavne razdražljivosti, ker nam to vsekakor primanjkuje.
Preprosto ni.
Dobro, da si omenil Muro, ker je le še ta ostala, dokler bo.
Kje so naše fabrike blaga, kje tiste, ki so izdelovale najkvalitetnejše perilo, nogavice, pletenine, hlače, kostime itd., ter kvalitetne čevlje.
Kot mula sem se veliko lažje elegantno oblekla, kot se sedaj. Oz. se sploh težko.
Če je obleka, ni čevljev, če so hlače, ni jakne, ni klobuka, brezrokavnika.
Vse je en čuden klump.

Včasih smo sami šivali ulično modo.
Mogoče bi pa iz tega lahko napravili zopet naše stare- nove znamke, čevlje, usnjene, ojej, kakšna radost!

Pa da nas ravno mladenič mora spomniti na to!
Ket je res.
Punce, skup se moramo vzeti in našo energijo usmeriti v bolje, lepše, prijaznejše itd.

Vse bomo zopet nazaj na svoji pravi poti!

New Report

Close