Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekateri moški ste cepci

Nekateri moški ste cepci

Po mojem se pa pridružuješ četici naših forumašev, ki nimajo ženske ker…”vstavi poljubno žensko napako” in iščejo dlake v še tako majhnih jajcih. Dejte si počas dopovedat, da smo si ženske različne, niti slučajno nismo vse enake, kar velja za ene, je za druge ravno obratno…
Kot imaš pri moških od A do Ž , enako je pri ženskah.

Se pa čisto strinjam s tistim o osvajanju. Mene bi lahko nekdo še tako osvajal, darila, (na večerjo itak ne bi šla) , klici, serenade…če mi ne bi bil všeč, kaj naj z njim?
Večinoma pa ne gre za osvajanje kot tako, mogoče samo kazanje samega sebe v luči, za katero misliš, da bi bila nekomu privlačna? In škrtost je ponavadi neprivčačna lastnost (obeh spolov) .
Pa še : izkoriščevalnost je ravno tako prisotna pri obeh spolih, enako kot preračunljivost, ko ti vsak ocenjuje vsak svoj prispevek (v denarju ali dejanjih) in sproti tehta, ali je dobil enako nazaj….oboje je bedno in nevredno življenja v dvoje.

Tudi tole citirano je zelo res. Marsikomu bi koristilo prebrati 100x in si še zapisati v beležnico.
Če bi to vedel, ko sem bil najstnik, bi si prihranil kup zapravljenega časa.
To je zadeva, ki bi jo morali predstaviti vsem otrokom in zraven še razložiti s primeri. Koristilo bi jim in jim olajšalo odraščanje.

Podpis!!! Važen je tisti prvi vtis, ki ga moški naredi. Mislim, da bi se morali današnji moški učiti od svojih očetov ali pa dedkov, kako se določenim stvarem streže. Žalostno kam smo prišli. Vsak tuli samo še moje, moje, moje!!!! Ma ja no, kot da bo kdo kaj s seboj nesel na drugo stran msvrice
[/quote]

Stiskacem je najbolje da sploh ne hodijo na zmenek. Ma točno to, manka jim šole očetov in dedkov.
Gledam zdaj te fante to kar vabijo ven dekleta samo zato da vabi, po tiho pa upa na hitri kavs in ne ker bi imel interes dekle bolje spoznati in se potem z z njo v kaj več spustiti, pred tem si pa računico narediti saj bo dala ona zase jaz zase.
Normaln moški ravna tako
Počasti jo, osvajaj jo, spoznaj, bodi dec in ne plemenska bikcina ki samo s tičem razmišlja.
Nič ni od njih nic
Jaz našega mulca doma šolam da se z dekleti ravna spoštljivo in da greš na zmenek s tisto ki ti je res všeč. Cenit se je treba. Ni vse dobro kar spoznaš in srečaš tud za zmenek ne kaj šele za kaj več.
Kar vsako vabit za brezveze, ja kam pa prideš no

Oh, pa še tole sem pozabila.
Ko sem še hodila na zmenke, se mi je večkrat zgodilo, da je tip postal čisto zaripel od besa, če sem jaz ponudila plačilo zapitka ali večerje.
Kot da dvomim v, ali celo sesuvam njegovo moškost.
Tudi ta lastnost me je odbila, bodi no normalen in me tretiraj kot normalno človeško bitje, ne pa kot otroka…to je eno, drugo pa – tvoja moškost je na hudo trhlih nogah, če jo taka malenkost sesuje.

Noben prodajalec ne more prodajat, če ni kupcev.

Jaz ne vem, če mi je dovolil plačati sploh kdaj, če sva šla ven. Vedno je plačal tako, da do pogovora o tem kdo bo plačal sploh ni prišlo. Nekaj časa, sem še ponujala, da plačam, potem sem nehala..
Pa če pomislim po vseh teh letih poznanstva oz. partnerstva – je precej bolj preudaren s financami kot jaz.

Stiskacem je najbolje da sploh ne hodijo na zmenek. Ma točno to, manka jim šole očetov in dedkov.
Gledam zdaj te fante to kar vabijo ven dekleta samo zato da vabi, po tiho pa upa na hitri kavs in ne ker bi imel interes dekle bolje spoznati in se potem z z njo v kaj več spustiti, pred tem si pa računico narediti saj bo dala ona zase jaz zase.
Normaln moški ravna tako
Počasti jo, osvajaj jo, spoznaj, bodi dec in ne plemenska bikcina ki samo s tičem razmišlja.
Nič ni od njih nic
Jaz našega mulca doma šolam da se z dekleti ravna spoštljivo in da greš na zmenek s tisto ki ti je res všeč. Cenit se je treba. Ni vse dobro kar spoznaš in srečaš tud za zmenek ne kaj šele za kaj več.
Kar vsako vabit za brezveze, ja kam pa prideš no
[/quote]

Tocno to!!! Fantje danes vabijo na zmenek kar tako, da preizkusijo svojo srečo, ker mogoče bo pa le dala, a ne. Na zmenek se povabi tistega, ki ti je res všeč in zanimiv in si ga želiš še bolje spoznati ter imaš z njim resne namene.

Noben prodajalec ne more prodajat, če ni kupcev.
[/quote]

Kar se vedno ne spremeni razmerja vlog. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Tocno to!!! Fantje danes vabijo na zmenek kar tako, da preizkusijo svojo srečo, ker mogoče bo pa le dala, a ne. Na zmenek se povabi tistega, ki ti je res všeč in zanimiv in si ga želiš še bolje spoznati ter imaš z njim resne namene.
[/quote]
Sami neresnezi
Jaz sem lih nedolgo nazaj imela pogovor doma s sinom o teh stvareh. Sem mu zastavila vprašanje kaj bi si mislil o moškem ki bi se do njegove sestrice nespoštljivo vedel in jo gledal samo kot spolni objekt . Je rekel da bi ga na gobec. No vidiš fantič vsaka je nekomu sestra in hči. Kar ne želiš svojim ne delaj drugim.
Nobeni materi ni v ponos da njen sin zganja kurberaj in se vlači okoli ko izgubljen maček. Vsaj men ne in sem strogo proti temu.
Če ti je dekle res všeč jo povabi na zmenek ampak samo njo ne se šest drugih ker ti je pač dolgcajt in se obnašaj kot moški in ne kot stiskac in jamrac.

Toliko sem preracunljiva, da niti same sebe ne povabim na pijaco, ce nimam koristi. Od sebe.


Sami neresnezi
Jaz sem lih nedolgo nazaj imela pogovor doma s sinom o teh stvareh. Sem mu zastavila vprašanje kaj bi si mislil o moškem ki bi se do njegove sestrice nespoštljivo vedel in jo gledal samo kot spolni objekt . Je rekel da bi ga na gobec. No vidiš fantič vsaka je nekomu sestra in hči. Kar ne želiš svojim ne delaj drugim.
Nobeni materi ni v ponos da njen sin zganja kurberaj in se vlači okoli ko izgubljen maček. Vsaj men ne in sem strogo proti temu.
Če ti je dekle res všeč jo povabi na zmenek ampak samo njo ne se šest drugih ker ti je pač dolgcajt in se obnašaj kot moški in ne kot stiskac in jamrac.
[/quote]
realen in razumen. Čestitam!

Mah, ker sem, ko sem opazil žensko ki me je pritegnila vedno sam poskrbel da sva se dobila, sem to prvo pijačo tudi sam plačal. V večini primerov je to tihi družbeni dogovor. Zdaj, lahko se temu prilagodiš in se imaš dobro (kakšno od teh žensk osvojiš), druga opcija pa je, da trmasto vztrajaš in ne plačuješ in ne osvojiš. Prilagodljivi vedno prosperirajo, jaz sem… 😉

Moje mnenje 😃

Če bom jaz nekoga povabila ven, bom plačala oz. častila. Če mene nekdo povabi ven, pričakujem isto.
Takle moški, ki bi rad, da gre ženska z njim na zmenek, plačal pa ji ne bi niti kave ali pice ali tortice, je nezanimiv za vsako normalno žensko.
Tu ne gre za nobeno izkoriščanje, žalostno, da bi nek tip finančno propadel, če bo meni plačal kavico ali tortico in sok. Tu gre za spoštovanje in za odnos do ženske. Takle škrtuh kot je avto, nima pravega odnosa do žensk, niti potrebnega spoštovanja. In ženske to začutijo. Pametne bodo šle s takim luzerjem ven samo 1x.

Če bom jaz nekoga povabila ven, bom plačala oz. častila. Če mene nekdo povabi ven, pričakujem isto.
Takle moški, ki bi rad, da gre ženska z njim na zmenek, plačal pa ji ne bi niti kave ali pice ali tortice, je nezanimiv za vsako normalno žensko.
Tu ne gre za nobeno izkoriščanje, žalostno, da bi nek tip finančno propadel, če bo meni plačal kavico ali tortico in sok. Tu gre za spoštovanje in za odnos do ženske. Takle škrtuh kot je avto, nima pravega odnosa do žensk, niti potrebnega spoštovanja. In ženske to začutijo. Pametne bodo šle s takim luzerjem ven samo 1x.

[/quote]

Res je! Samo problem takšnih ljudi je, da niso taki samo do bodoče partnerice ali partnerice, ampak do vseh ljudi. Ti ljudi vidijo samo kaj je njihovo, kaj jim pripada in kako bodo najceneje prišli skozi. Takega človeka še za soseda ne bi imela, ker bi itak skoz vpil moje, moje, moje!!!! Sej pol pa ni čudno, da je tok kreganja vsepovsod, ker noben ne bi nic dal, samo jemal.

Tocno to!!! Fantje danes vabijo na zmenek kar tako, da preizkusijo svojo srečo, ker mogoče bo pa le dala, a ne. Na zmenek se povabi tistega, ki ti je res všeč in zanimiv in si ga želiš še bolje spoznati ter imaš z njim resne namene.
[/quote]
Tako je, meni tudi ni jasno, kako to eni vsepovprek vabijo ven, kera bo za stvar pa bo (?).
Hja.. res pravo zanimanje za človeka, kako bi bilo, ko pa še sam ne ve niti kdo je, niti koga želi ob sebi.

Če bom jaz nekoga povabila ven, bom plačala oz. častila. Če mene nekdo povabi ven, pričakujem isto.
Takle moški, ki bi rad, da gre ženska z njim na zmenek, plačal pa ji ne bi niti kave ali pice ali tortice, je nezanimiv za vsako normalno žensko.
Tu ne gre za nobeno izkoriščanje, žalostno, da bi nek tip finančno propadel, če bo meni plačal kavico ali tortico in sok. Tu gre za spoštovanje in za odnos do ženske. Takle škrtuh kot je avto, nima pravega odnosa do žensk, niti potrebnega spoštovanja. In ženske to začutijo. Pametne bodo šle s takim luzerjem ven samo 1x.

[/quote]
samo problematične in slabe so pa po njegovem mnenju ženske hahahahaha. Kreten pač. Naj si nalije čistega vina in si prizna, da je sam nesocializiran in nezmožen normalnih odnosov.


Tako je, meni tudi ni jasno, kako to eni vsepovprek vabijo ven, kera bo za stvar pa bo (?).
Hja.. res pravo zanimanje za človeka, kako bi bilo, ko pa še sam ne ve niti kdo je, niti koga želi ob sebi.
[/quote]

Ne, pa saj so ti čisto lepo zamislili:
Ženska jih bo povabila ven (odpade cincanje in traumiranje), ženska bo vse plačala (da se revček ne bo počutil izkoriščanega) , pol bosta seksala (ker on drugače itak ne bi šel ven) , pol pa lepo adijo, ker on se ne bo vezal, je moderen moški.

Zmaga :)))

Ne, pa saj so ti čisto lepo zamislili:
Ženska jih bo povabila ven (odpade cincanje in traumiranje), ženska bo vse plačala (da se revček ne bo počutil izkoriščanega) , pol bosta seksala (ker on drugače itak ne bi šel ven) , pol pa lepo adijo, ker on se ne bo vezal, je moderen moški.

Zmaga :)))
[/quote]

Mah, če me je že kdaj ogovoril tak, sem takoj rekla ne. Itak vidiš pristno zanimanje moškega zate, ki si te res želi bolje spoznati. Ostalo se pa razkriva tekom spoznavanja…

Ne, pa saj so ti čisto lepo zamislili:
Ženska jih bo povabila ven (odpade cincanje in traumiranje), ženska bo vse plačala (da se revček ne bo počutil izkoriščanega) , pol bosta seksala (ker on drugače itak ne bi šel ven) , pol pa lepo adijo, ker on se ne bo vezal, je moderen moški.

Zmaga :)))
[/quote]
ali na kratko nikoli v odraslega deca učlovečen bi se malo podojil..ker rabi, mu paše, je prijetno. Brez obveznosti in odgovornosti seveda ker je “dojenček” torej infantilnež in kot tak pričakuje, da je skrb in nega ter zadovoljevanje njegovih potreb prioritetne narave in vsekakor iz alturističnih vzgibov..kot mama doji svojega dojenčka. Bolniki fuknjeni so taki deci res. Če je taprav dec za celo familijo poskrbi ne pa da gleda na ceno ene klinčeve kavice.

kak bo tip, ki mu je pretežko eno pijačo častit na zmenku, sposoben za familijo skrbet? saj mu bo za lastne otroke škoda denarja…

Tako določeni moški kot ženske iščejo izključno spolno potešitev, in če se dobita dva takšna je zadeva povsem ok.

To je sicer res, ampak ne reši problema, kdo bo pijačo plačal :))


Ne bo, ker ni sposoben. Vse bo na materi njegovih otrok, tako finance kot vzgoja in se do nje se bo po možnosti grdo vedel ker je jaki dasa

To je sicer res, ampak ne reši problema, kdo bo pijačo plačal :))
[/quote]

Lahko, da je dolžen prevzeti račun tisti, ki je bolj pasiven v akciji… 🙂

Pišeš, da pameten tip plačuje svoji partnerki oz. ženi, ne pa nekim neznankam. Se strinjam. Vendar nobena ni bila njegova žena že kar na začetku, kajne? Ko sta se spoznala, sta si morala biti všeč, morala je preskočiti kakšna iskrica, imela sta prvi zmenek, na katerem je bilo obema lepo in sta potem zmenke nadaljevala ter se spoznavala. Vse to ej bilo prej, preden sta se poročila.

Pa še nekaj bom napisala. Moj mož je bil že kot fant glede teh zadev strašno konzervativen. Kolikokrat sem ponujala, da plačam vsaj pol, kolikokrat prav težila, da častim kosilo – pa ni bilo šans, da bi mi pustil!!! Kavalir starega kova pač. Najbrž tako vzgojen oz. je imel očeta, ki je bil do njegove mame tudi tak.
Enkrat sem plačala kosilo na skrivaj, ko sem šla na WC, preden sva šla iz restavracije. Joj, kakšna zamera!! Kako je bil slabe volje. Denar mi je tiščal v torbico, skoraj sva se resno skregala zaradi tega! OK, potem pa nisem več težila.

Danes, po 22 letih zakona, me mož še vedno razvaja in crklja. Se zavedam, da imam srečo. Sicer bolje zasluži od mene, ampak tudi danes ni tega filma, da bi jaz plačala kakšno večerjo, na katero greva sama ali včasih skupaj z otrokoma. Seveda pa si deliva stroške za položnice, za dopust tudi (čeprav on prispeva več), za večje nakupe. Ampak razna razvajanja v toplicah, kino, večerja, gledališče… to pa še danes ne pusti, da plačam.

New Report

Close