Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nekateri najlepši trenutki ….

Nekateri najlepši trenutki ….

Tudi s tem so me danes osrečili :
– Zaljubiti se.
– Smejati se od vsega srca.
– Najti polno mail-ov, ko se vrneš z dopusta.
– Sprehajati se po nekem lepem mestu.
– Prebuditi se in poslušati, kako zunaj pada dež.
– Stopiti izpod tuša in se obrisati v toplo brisačo.
– Prejeti poziv osebe, katere že dolgo nisi videl.
– Dober pogovor.
– Najti denar v hlačah, katerih nisi oblekel že dolgo.
– Klici v polnoč, ki trajajo ure.
– Smejati se brez razloga.
– Slučajno slišati, da nekdo lepo govori o tebi.
– Prebuditi se in ugotoviti, da še lahko odspiš nekaj ur.
– Poslušati pesem, katera te spominja na “tisto” osebo.
– Prvi poljub.
– Ustvariti novo prijateljstvo.
– Občutiti metuljčke v trebuhu vsakič, ko vidiš tisto osebo.
– Preživeti nekaj časa z najboljšimi prijatelji.
– Občutiti, da so osebe, ki jih imaš rad, srečne.
– Obleči jakno osebe, ki ti je všeč, ko se še vedno občuti njen/njegov parfum.
– Obiskati starega prijatelja in ugotoviti, da se stvari med vama niso spremenile.
– Imeti nekoga, da ti reče, da te ima rad.
– Sprehajati se po Gorenjskih planinah in gozdovih.

Ja, to morajo res biti najlepši trenutki, le doživljati jih moramo tako, kot tisti, ki si jih je utegnil zapisati. Ima kdo od vas še kak najlepši trenutek!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Uh najlepši trenutki….naj dodam enega…..

NAJLEPŠE TRPLENJE RODITI ŽIVLENJE….ko tisto majčkeno kepico polno nežnosti in mehkobe,tako nebogljeno prvič z vso ljubeznijo stisneš k sebi,jo poljubiš in jo pogledaš v tiste mile očke…uhhhh *§*§*§*§*§ definitivno eden izmed najlepših trenutkov!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…… pa tisti, ko utihne jok nebogljenega bitja,
ko ga stisneš k sebi in ko nasloni glavico na ramena,
ko podre kupček, ko se ti slini na lice ……….. oja, tudi
to so nepozabni trenutki …… pa tisti, ko odviješ kepico
in te tako močno prav gor do oči polula ….. ni močnejšega curka, kot curek odvitega deteta !!!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

heheheh aha..hiiihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, res, najlepši trenutek je, ko stisneš majhno kepico k sebi in se zaveš, da je to nekdo, kateremu si vpihnil življenje, njemu podaril ljubezen, sebi pa občutek vsemogočnosti……sicer kaj kmalu pride občutek nemoči…..haha.
Marija, mislim, da si že ti naštela meni najlepše trenutke…….morda bi dodala, trenutek, ko otroka zaspita in sedem za računalnik, preberem lepe misli in si jih zapišem v srce ter z njimi zaspim, nato nalezem družino in je vstop v pomlad še bolj zanimiv,sproščujoč in razumljiv.
lep večer paty

paty

Marija…. tolk tega, kar je tukaj gor napisano, me je danes spremljalo, da sem vesel, da so te razveselili tudi s takim mailom :)))

Jani… k mu je full všeč Gorenjska in …. nje planine in gozdovi 🙂

Veš Jani, tudi v mojih prsih bije en mali košček
gorenjskega srca! In Gorenjska sama vzbuja v meni
občutke, ki jih v človeku ponavadi vzbuja njegov
rojstni kraj ali kraj, kjer se dobro počuti, kamor se
rad vrača, kjer ima prijatelje. In Gorenjska premore
ogromno mojih sorodnikov, prijateljev, poslovnih partnerjev, pa tudi le tistih.
s katerimi se izmenjamo samo topel pozdrav in prisrčen nasmešek!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro Mariči in Tjavendan

Kako veselje je prebrati tako lepo nastevanje in v potrditi, da si uganila in naštela vecino meni najlepših trenutkov. Iskreno hvala ti!

Zal sem nisem v situaciji, da bi bil lahko z vami, ampak kot vidite, najdem trenutek, ko vas preberem in se vsaj “pofockam”, kot bi rekel moj zajcek…

Lep dan in zvrhan kos dobre volje prav vsem na Tjavendanu!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, se mi zdi, da sem te enkrat že “obtožil”, da ko se pojaviš, se pojaviš ob najbolj nenavadni uri…. pa to drži. No, seveda je važno, da se pojaviš 🙂

Dobro jutro in lpe dan tebi in vsem prijateljem, ki bodo danes kukali sme gor!

Jani

Ja, dobro jutro Jani, tudi tebi! Tudi ti se zgodaj pojavljaš
tu gori. Ti žilica ne da miru, a? In ko vstaneš, še ves omotičen
odpreš računalnik in srce utripa, utripa, utripa in ……… tudi ti
se pofočkaš (mi pravimo, da se prklovčkamo!!). Obeta se nam
prečudovit dan, čeprav je tukaj taka burja, da sem mislila, ko
sem odnašala smeti v smetnjak, da mi odpihne vse tisto, kar
nisem še čisto pripela k sebi! Še dobro, da sem kolikor toliko
prizemljena, našo Nikitko bi ziher tja gor do hišnih žlebov dvignilo, če bi se v taki burju
pojavila zunaj! Utegnila pa sem si odrgati par narcis in si polepšati začetek dneva z
vonjem, ki mi jih ponujajo v tem prečudovitem času – času pričakovanja, času, ki človeku da dovolj misliti, če si le vzame nekaj trenutkov in si jih posveti!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marija…. kako je mala ta Slovenija a ne 🙂 Vse je tako blizu, pa hkrati deleč, vse je tako na kupu, pa tako lepo razporejeno…. Ampak, tale Gorenjska je pa tko al tko neki ekstra… če vzamemo Primorcem malo zemlje.. mamo še morje :))))))))))))))))))))))))))

En fantastičen dan, tebi Marija… in sem ostalim!

Jani

Marija.. ko vstanem se ves omotičen privelečem do avta… sedem vozim.. resnici na ljubo ne prav daleč… in mal do 6 sem v službi… in tako že….. 10 let. Tukaj v službi, po kofetu, pa se moje dnevno življenje začne. Ma pofočkat se je pa treba… čimprej, samo da vidim PC na 1 meter, se že klovčkam :)))))))

Res eno lepo jutro… brez tiste vaše burje…. smotane 🙂

Jani ma vašo burjo velikokrat tud v tej dolini

-čutiti neizmerno veselje, ko otrok spregovori in te kliče:mami, mami
-prejeti strastni SMS, da te še cel dan mravljinči po trbuhu
-utrgati si urco časa, pobegniti v svoje sanje

Ja, je res nenavaden, tale moj ježek !
Ni važno kdaj, samo da pride !

New Report

Close