Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nekdo mi je rekel…….

Nekdo mi je rekel…….

…………..ne nori!
Pa kako naj ga poslušam,če je pa zdaj koncert moje mladosti na SLO!????
Kdor ima sebe rad,ima tudi druge.
Zato,ker imam rad to kar vidim in poslušam,…..bom norel!
to mi daje ponovno energijo…….poleg vas,moji dragi forumski prijatelji.
rad vas imam!
Sp

Meni se zdi noreti zelo lepo . In nimam nič proti , če noriš tudi ti..če norimo vsi . Rekla sem že , ma ja vem da so norme in neka pravila vedenja za uglajene ljudi. Vendar nikjer ne piše , da se jih moram držati , seveda le nikogar ne smem prizadeti s svojim norenjem …vedenjem ..pa je !
Meni je fino biti razposajena kadar pride tak moj trenutek , enako fino mi je noreti ko se mi nori in ja lahko to počneš tudi ti .
Nočko !

Tudi meni se nori in to zelo. Pa nimam s kom noreti.
In norenju ne bo konca, ko se pri meni začne, …. danes
bi norela do nebese in še čez …. pa ni nikogar !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Že pride ta pravi Mariči,že pride!
tako tebi,kot meni,kot vsem!
Lepo jutro!
Sp

Čaki a ne nori..al pa ti si blesav pomeni eno te isto?AA?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kam meriš?
Sp

Ja nikamor..mislim ej točno na to kr sem napisala…pišem pa zase….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ne vem…..ne razumem…..neka oseba mi je pač to rekla(ne ti!)….in brez veze.Iz pasje bolhe delam slona.
Mejmo se fajn.
Sp

Aha sej te razumem ja rekla je ne nori!!

To pa pomeni dej oladi malo…pa sory ampak resno!Bemti!! sem kar jezna…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz ne vem…ampak nikoli ni dobro kazati preveč čustev.
Distanca da mislit..

Tudi jaz imam rada tebe dragi prijatelj …in kje si??? Ti popam poljubček…in ne nori…se smejim…;)

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close