Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nemorem se čudit stanju v državi

nemorem se čudit stanju v državi

Ti in jaz verjetno veva, kako se bo ta stvar zapletla. Zapletla se bo tako, da bomo imeli “družbo dveh hitrosti”: “nizkoproračunske” samooskrbovance, ki bodo zasedali njive in gozdove, na katerih bi “visokotehnološki klikalci forumov” radi kopali premog za svoje elektrarne ali delali ceste ali imeli smetišča ali sežigalnice ali novogradnje ali že kaj. Seveda ti bodo pridelovalno zemljo obdavčili, da jo boš prisiljen prodati, in ti sprejeli zakon o razlastitvi in poslali policijo, če je ne boš.

Pozitivno v tej zgodbi je, da so oni drugi tako pomehkuženi, da resnega konflikta ne bodo prenesli.

Ti in jaz verjetno veva, kako se bo ta stvar zapletla. Zapletla se bo tako, da bomo imeli “družbo dveh hitrosti”: “nizkoproračunske” samooskrbovance, ki bodo zasedali njive in gozdove, na katerih bi “visokotehnološki klikalci forumov” radi kopali premog za svoje elektrarne ali delali ceste ali imeli smetišča ali sežigalnice ali novogradnje ali že kaj. Seveda ti bodo pridelovalno zemljo obdavčili, da jo boš prisiljen prodati, in ti sprejeli zakon o razlastitvi in poslali policijo, če je ne boš.

Pozitivno v tej zgodbi je, da so oni drugi tako pomehkuženi, da resnega konflikta ne bodo prenesli.[/quote]

Hehe, in kaj si ti drugega kot klikalec forumov? :->

…ne čudi se, če se ne moreš:)))

…sicer pa ti povem iz prve roke, da tudi čudenje ne zaleže:)

Pa – filozof. 🙂

jaz sem že davno za bojkot te države, zato sem tudi pustil službo in lepo fušam v prostem času se pa že sedaj samooskrbujem[/quote]

Ti kar fusaj, ampak ko si bos zlomil nogo ali hudo zbolel, nameni kaksno dobro misel nam, prispevko- in davkoplacevalcem.[/quote]

bom zmolil kak očenaš za tebe ubogega reveža, ki se še obnašati v javnosti ne znaš, sploh ko sem prebral kako se podpisuješ, kar se pa tiče butla, pa verjetno veš kaj si mislim o takšnem podpisu, da nebi razglabljal naprej

Dobra je tale, ko takole o sebi pišeš, samo se bojim, da tebi niti moilitve ne pomagajo več. Zaslepljen z mržnjo si izgubil stik z realnim svetom.

Janšo na oblast, druge pa pozapret.

Ti in jaz verjetno veva, kako se bo ta stvar zapletla. Zapletla se bo tako, da bomo imeli “družbo dveh hitrosti”: “nizkoproračunske” samooskrbovance, ki bodo zasedali njive in gozdove, na katerih bi “visokotehnološki klikalci forumov” radi kopali premog za svoje elektrarne ali delali ceste ali imeli smetišča ali sežigalnice ali novogradnje ali že kaj. Seveda ti bodo pridelovalno zemljo obdavčili, da jo boš prisiljen prodati, in ti sprejeli zakon o razlastitvi in poslali policijo, če je ne boš.

Pozitivno v tej zgodbi je, da so oni drugi tako pomehkuženi, da resnega konflikta ne bodo prenesli.[/quote]

Zemlja je že zdaj obdavčena, veš?

Dobra je tale, ko takole o sebi pišeš, samo se bojim, da tebi niti moilitve ne pomagajo več. Zaslepljen z mržnjo si izgubil stik z realnim svetom.[/quote]

Yohnyboy je en fejst poba in z veseljem bi šel z njim na pir, če bi se ponudila priložnost.
Piše pametno, zdravorazumno, sicer včasih zaletavo, a vedno zadane bistvo. Mislim, da bi se z njem ob pivu imel marsikaj za pogovorit.

Dobra je tale, ko takole o sebi pišeš, samo se bojim, da tebi niti moilitve ne pomagajo več. Zaslepljen z mržnjo si izgubil stik z realnim svetom.[/quote]

mržnja do takšnega dela vlade in države je kot berem v nas vseh, če pa pravim, da bom zmolil kak očenaš, ga pa pač ne bom, da se bo pa iz mojega nicka nekdo norca delal se mi pa tudi neumno zdi. Kaj mu morem če je butl, če se je butl rodil, bo butl ostal in se bo butl stegnu.

Kaj ima Janković s trenutnim stanjem v državi? Tudi Pahor in Turk ne, saj kandidirata samo za predsednika države in ne bosta imela posebnega vpliva na pogubo Slovenije. Kaj pa tvoje mnenje o Janši, ki nas vodi v propad?[/quote]
Človeška slepota nima mej. 🙂

New Report

Close