Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neodgovorni starši

Neodgovorni starši

A eden od staršev se ni mogel odpovedati ogledu jame???!! Mater, jaz tega naroda res ne razumem!!! Ubogi otročiček!

Meni to tudi ni jasno… Ali pa bi šli v dveh rundah, bog pomagaj no, a je to res tako težko?
Ja, pa avto odklenjen, no, vrata je lahko odprl spredaj, ta nimajo baby locka. Moja dva se pri dveh letih povrh vsega tudi nista znala sama odpeti iz stolčka (hvala bogu).

A bi ga ti pustila v avtu, ko se lahko zgodi marsikaj???…otroci so iznajdljivi…. Mislim, tudi moj otrok je marsikdaj zaspal v avtu, ampak sem ostala z njim v avtu ali pa sem zunaj pred/ob avtu čakala, da se zbudi….

Otroka vzet je malo prehuda. V tem primeru kaznuješ še njega.

NIKOLI ga ne bi pustila v avtu in ga tudi nisem.
Ali bi počakala, da se naspi, ker, če bi ga zbudila, bi bil siten, predvidevam, ali pa bi se nekdo od naju odpovedal ogledu.
Pravim le, da kar tako, ČEPRAV SE MENI TOLE NE ZDI KAR TAKO, otrok ne vzamejo lastnim staršem.

Zakaj imajo ljudje sploh otroke, če so jim v breme? Nimam besed!!!!!!!

Večina bi rekla, da je to bila le nesreča. Tako kot tista, ko sta vzgojiteljici izgubili otroka. In potem takšni malomarneži pazijo naše otroke. Še svojih ne. Groza.

Točno to!!!

Prvo vprašanje: A je sploh bil v avtosedežu?
Drugo vprašanje: A je bil privezan če je bil v avtosedežu? (ne samo v parkiranem avtomobilu, ampak tudi med samo vožnjo – kolikokrat vidim kako malčki v vozečem avtomobilu veselo skačejo gor in dol)
Tretje vprašanje: A je bil avto sploh zaklenjen?????

Da o malomarnosti, neodgovornosti in ne vem kaj še (ne najdem primerne besede) staršev niti ne govorim …

To tudi meni ni jasno. Moj triletnik se še ne more sam odpasati in odpreti zaklenjenih vrat. Ni mi jasno, ali so ti starši imeli kar odklenjen avto!? Kaj, če bi ga kdo odpeljal?! Hvala bogu, da je to vse kar se je zgodilo in je deček živ in zdrav…..

lp,

N.

Ne morem verjet!!!! Koliko je tega v zadnjem času. Hvala bogu, se je ta zgodba vsaj srečno končala.

Glede tega, da otroci zaspijo v avtu…če naš sonček zaspi, pač potegnemo vožnjo še kam drugam, ali pa ga nesemo v naročju. Sicer je naš 3 letnik težek 16 kg ampak vseeno. nikakor pa ga ne bi pustila samega. Saj vem kakšne bedarije že doma po stanovanju dela, če ga slučajno nimam na očeh.

Glede avtosedeža. Nas vragec, si je Romer Kinga TS zadnjič sam odpel med vožnjo iz vrtca. Tako, da očitno gre. Sem bla zlo zgrožena. Pa je poslušal lekcijo o tem, da tudi ati in mami sta v avtu vedno pripeta in mora biti tudi on. no do sedaj ni več tega storil.

Zelo lepo. Neodgovorni starši in bodo takoj kazensko ovadeni. Kaj pa tiste vzgojiteljice, pa reševalci? Kdo bo pa odgovarjal za dva mlada življenja, umrla zaradi neodgovornosti zaposlenih?

človeška neumnost je brezmejna!
Neodgovorno, neumno…

Kar se tiče privezovanja pa – moja dveletnica si brez problema odpne pas na avtosedežu (pravzaprav na svojem roemerju in babičinem no name :)) in zna sama odpreti vrata avta od znotraj. Če ne bi imeli child-safe lock-a bi bila mimogrede zunaj sama.
Odpenjanje pasu in skakanje iz avtosedeža ji preprečuje samo strah pred besno mamo 🙂

Tako da bit v avtosedežu da ali ne ni nujno najbolj relevantno…

nobenega vprašanja ni , otrok se ne pušča v avtu

New Report

Close