Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neokusno oblačenje

Neokusno oblačenje

Ampak ene pa res nimate okusa, kako se oblečt. Sem danes srečala eno v bež usnjeni ali fake usnjeni kratki kikli, v belih mrežastih žabah in v bež škornjih čez kolena. Zgoraj pa je imela belo prosojno tuniko z nekim vzorčkom. Za moj okus totalno mimo. Sem morala napisat.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Zdenka472, 22.05.2022 ob 16:42

Ampak ene pa res nimate okusa, kako se oblečt. Sem danes srečala eno v bež usnjeni ali fake usnjeni kratki kikli, v belih mrežastih žabah in v bež škornjih čez kolena. Zgoraj pa je imela belo prosojno tuniko z nekim vzorčkom. Za moj okus totalno mimo. Sem morala napisat.

 

Se strinjam s tabo, ženska je najlepša gola 🙂

škornji v tej vročini so res kiks

nova
Uredništvo priporoča

Ocitno je zgreisla vremensko napoved…

Drugace se kar nosijo skornji v tem casu, a nizji in ohlapni, semis usnje, luknicasti, taki poletni, sicer meni osebno ne sedejo, a jih zenske nosijo ze nekaj let.

Usnjeno krilo tudi ni ravno za tole vreme, bi bila boljsa izbira v drugem materialu.

Prosojni zgornji deli so zdaj super moderni.

Mrezaste najlonke bi jaz zamenjala za cisto tanke kozne ali sploh brez.

Morda si jo srečala tam, kjer se zbirajo prostitutke, na Nazorjevi?

Daj svojo fotografijo in ocenimo tvoj okus!

Nekateri poklici imajo pač “uniforme”. Ne vem zakaj se zgražaš.

Zdenka got no swag and no drip

Odgovor na objavo uporabnika
zgresila vreme, 22.05.2022 ob 17:19

Ocitno je zgreisla vremensko napoved…

Drugace se kar nosijo skornji v tem casu, a nizji in ohlapni, semis usnje, luknicasti, taki poletni, sicer meni osebno ne sedejo, a jih zenske nosijo ze nekaj let.

Usnjeno krilo tudi ni ravno za tole vreme, bi bila boljsa izbira v drugem materialu.

Prosojni zgornji deli so zdaj super moderni.

Mrezaste najlonke bi jaz zamenjala za cisto tanke kozne ali sploh brez.

ja ja “poletni” škornji so mi znani, sem jih videla že kot otrok na kakšni ženski… poletje je čas za bose nogice, odprte sandale, natikače, “japanke” ne pa škornje…

Odgovor na objavo uporabnika
Zartrose izven profila, 22.05.2022 ob 19:17

ja ja “poletni” škornji so mi znani, sem jih videla že kot otrok na kakšni ženski… poletje je čas za bose nogice, odprte sandale, natikače, “japanke” ne pa škornje…

Ah dajte no, zakaj se toliko obremenjujete z drugimi kako so oblečeni in kaj imajo obuto. Tudi jaz sem danes imela  rjave mrežaste žabe in bež poletne škornje čez kolena. Zgoraj pa svetlo modro transparentno tuniko. Pač vsaka ima svoj stil.

 

Pisana moda in brezbrižnost posameznikov je meni nekaj najlepšega, da pustiš človeku svobodo v oblačenju.

J.Lopez recimo, modna ikona, a zraven nje hči nacandana, da te kap.

In lepo je videti, da mama ne psihira hči.

Mene je tudi hči naučila, da, se nimam kaj vtikovati v njen izbor.

Sicer ni ekstremist, športna moda, ki se tepe z mojo prefinjeno eleganco. Pa mizim na eno oko hahahaha.

Živimo v takih časih, da nas vse nekaj moti. Tudi mene včasih prime, da se punkovsko, rokovsko oblečem in namažem. Takoj, ko se pojavim taka v javnosti, slišim za hrbtom en kup neprimernih komentarjev. Nnajraje pa imam v teh vročih dneh samo obleko, kratko ali dolgo in malo bolj elegantne japonke zraven.

prav kulska je zgledala, ne vem, kaj se morate ob vse obregnit.

Jaz mislim, da ti niti ne ločiš od poletnih visokih škornjev in klasičnih overknesk. Me zanima kaj bi šele napisala, ko bi videla eno v visokih gladiatorkah z visoko petko.

 

SPravi se v parlament in zahtevaj ministrstvo za modo

Odgovor na objavo uporabnika
khm226, 23.05.2022 ob 20:55

prav kulska je zgledala, ne vem, kaj se morate ob vse obregnit.

A dajte no, pri 26 stopinjah v takih škornjih, da o mrežastih žabah v javnosti sploh ne piše.

Odgovor na objavo uporabnika
Anita696, 22.05.2022 ob 20:18

Ah dajte no, zakaj se toliko obremenjujete z drugimi kako so oblečeni in kaj imajo obuto. Tudi jaz sem danes imela  rjave mrežaste žabe in bež poletne škornje čez kolena. Zgoraj pa svetlo modro transparentno tuniko. Pač vsaka ima svoj stil.

 

jaz se prav nic ne obremenjujem z drugimi, mi ni vredno, zgolj komentiram temo. Pac moje mnenje je tako kot sem zapisala, zarad mene ce v puhovki do tal hodijo sred vrocega poletja.

Popolna poletna oprava à la Zdenka: Ruta na glavi, da pot ne teče na obraz, kakšna bohnedaj prosojna vzorčasta oblekica na gumbe spredaj, z volančki, tik pod koleni, bel modrc in bele gate, bombaž, seveda, ortopedski sandali in pletena torba čez ramo.

Boljše kot gledati vse v enaki dolgočasni opravi.

Odgovor na objavo uporabnika
Zdenka472, 27.05.2022 ob 16:17

A dajte no, pri 26 stopinjah v takih škornjih, da o mrežastih žabah v javnosti sploh ne piše.

A so sam za v spalnico? Ta mrežasti štumfi? Za doma za po bajti, ko sesalec goniš gor in dol?

Moje iskreno sožalje vsem ženskam, ki so jim starši dali ime Zdenka. Ga ni bolj zagovedno zvenečega imena, kot je Zdenka. Moraš biti pa res zaželjeno dete, da ti dajo ime po topljenem siru.

Kaj je Zdenkica, ti je frajla dedca speljala? Al si samo fauš, ker izgledaš ti kot naplavljen kit?

in kaj zaj hočeš da mi naredimo?

Odgovor na objavo uporabnika
Lol874, 29.05.2022 ob 22:24

in kaj zaj hočeš da mi naredimo?

Verjetno hoče, da nikdar več ne damo mrežastih žab gor.

Tudi jaz poleti velikokrat v mrežastih žabah, pa ni taka vročina, da se ne bi dalo prenesti

New Report

Close