Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nepredelan odnos

Nepredelan odnos

Končujem, odhajam iz tega toksičnega razmerja, kjer partner ni imel razčiščenih zadev iz dolgoletne veze. Res, da sem bila kot ljubica na začetku a sem se močno opekla, kar sedaj drago plačujem. Postala sem živčna razvalina. Je še katera na tak način trpela z novim partnerjem, ki ni imel urejenih preteklih zadev in pri tem trpela, da se ni popolnoma predajal, bil zadržan in kup ostalih njegovih moških for?

 

Tebe je doletela znana usoda ljubic z druge strani

Ene vse življenje čakajo, da gre od žene a nikoli ne dočakajo.

Toliko samskih descev, ve pa poročene iščete. In ko gre od žene spet ni prav. Težka je človeška duša. Moraš vedeti, da je opazil vsako tvojo napako in jo primerjal s prejšno žensko. Med se poliže, neko jutro se prebudiš v realnem življenju. Tako to funkcionira. Vedno.  So seveda izjeme, a redke.

Odgovor na objavo uporabnika
Med se poliže, 30.07.2022 ob 08:20

Tebe je doletela znana usoda ljubic z druge strani

Ene vse življenje čakajo, da gre od žene a nikoli ne dočakajo.

Toliko samskih descev, ve pa poročene iščete. In ko gre od žene spet ni prav. Težka je človeška duša. Moraš vedeti, da je opazil vsako tvojo napako in jo primerjal s prejšno žensko. Med se poliže, neko jutro se prebudiš v realnem življenju. Tako to funkcionira. Vedno.  So seveda izjeme, a redke.

Najprej se mora človek imeti sam sebe rad tako bo lažje predelal stare stvari in se vključil v nov odnos z odprtim srcem!

Pizdovrtenje ni uspelo.. 😅

Better luck next time

Odgovor na objavo uporabnika
Sama žalost, 30.07.2022 ob 08:05

Končujem, odhajam iz tega toksičnega razmerja, kjer partner ni imel razčiščenih zadev iz dolgoletne veze. Res, da sem bila kot ljubica na začetku a sem se močno opekla, kar sedaj drago plačujem. Postala sem živčna razvalina. Je še katera na tak način trpela z novim partnerjem, ki ni imel urejenih preteklih zadev in pri tem trpela, da se ni popolnoma predajal, bil zadržan in kup ostalih njegovih moških for?

 

Pojdi bolje zate.  Morala bi vedet, da če ni razpucano se vse vleče še naprej in samo prenaša. Sedaj bo s teboj nekaj let in potem enako naprej, ko dobi novo, zato so Si se pa najbrž veliko naučila. Rešitev in prihodnost si imela pred očmi-nisi želela videt. E to je rezultat, nikoli ne bo bolje. Morda se bo še vrnil k bivši…

Odgovor na objavo uporabnika
Še podpišem, 30.07.2022 ob 08:24

Najprej se mora človek imeti sam sebe rad tako bo lažje predelal stare stvari in se vključil v nov odnos z odprtim srcem!

Ljubica ali partnerka. nima veze, vse je to isto….bivše ni prebolel…

Odgovor na objavo uporabnika
podpišem3, 30.07.2022 ob 11:16

Ljubica ali partnerka. nima veze, vse je to isto….bivše ni prebolel…

Še sreča,  da si “spregledala” toksika se nikoli ne konča, ko se enkrat prične, samo ponikne za sekundo dve in potem spet privre na plano.

Četudi so vpleteni otroci, vam je bolje brez njega/nje.

Jp…  S tem da je se bolezen vmes…  Jaz iz izgorelosti ne morem zlezit ob njemu,  ker dobro skrbi da me z dramami mece na tla,  poleg vsega pa se sam grdo bolan in skregan z vsemi svojimi in nima kam…  Pa pejt narazen ce lahk 🙁

Pa s tem,  da se je vlacil za mano vec kot leto dni,  sem ga odganjala,  pa se ni dal…  Sem pa dala moznost….  🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

a ko si se napalila na njegov organ, je pa imel vse razčiščeno?

Resnica življenja,ki pa drži tudi v obratni smeri….

Upam, da še nimata otroka.

Ne vem zakaj ste ženke tako slepe, če se vrača k bivši, te primerja z njo, so vse stvari še nedokončne, toksično leto ali dve, ta bivše ni predelal. Po eni strani jo kritizira (potem sploh ne) po drugi pa kok je bila ona boljša ali naredila tako in tako…ne bi smela takoj it z njim vezo.

Odgovor na objavo uporabnika
phehehe, 30.07.2022 ob 11:07

Pizdovrtenje ni uspelo.. 😅

Better luck next time

Ženska je v stiski in postavlja resna vprašanja. Če ne znaš svetovati, kar je popolnoma razumljivo glede na tvoje pisanje, potem drži gobec. Idi v gostilno in se napij, saj za kaj drugega sploh nisi.

Stavim, da takšnega bedaka kot si si še duševno zmedena oseba ne bi hotela imeti. Tebi se niti sanja ne, da ko nekaj napišeš, poveš vse o sebi. In ti si napisal da si debil ali imbecil. Izberi.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 12.08.2022 ob 07:54

a ko si se napalila na njegov organ, je pa imel vse razčiščeno?

NE TUDI TAKRAT JE NA BIVŠO MISLIL…

eni moški zaradi Ega ne gejo k bivši nazaj-čeprav so neiskreni do novih…

Odgovor na objavo uporabnika
KATJA953, 12.08.2022 ob 09:16

NE TUDI TAKRAT JE NA BIVŠO MISLIL…

eni moški zaradi Ega ne gejo k bivši nazaj-čeprav so neiskreni do novih…

drži.

moj bivši je bil enak. Pa prvo vezo po 7 letih prekinil brez obrazložitve, toksično, niti pogovort se ni hotel, gre v drugo z varanjem, spet 5 let, kjer nekje po 3 letih spet drugo prevara, nato se dve še vleče toksika kako ni želel varat, kako se je zgodilo in bla bla, mu druga obrne hrbet, se mu umakne, gre v 14 dnevno vezo z varanjem seveda, kjer ta po 14 dneh zanos in spet toksika dve leti….na srečo je splavila, ker ji je sicer grozil s tem, da jo povozi če ne naredi splav in z njo nikoli več ni govoril, kakor da se je sama spravila v stanje…

gre v naslednjo vezo zopet isto, dve leti vračanja k bivši, kjer je prvo leto še ok, potem drugo leto toksike pa bivša vse najslabše itd…in zdaj še traja vprašanje kdaj bo novi popustilo, dokler ne dobi nove žrtve…pa na veliko se mami vpleta v ozadju..

avtorica bolje ti je brez njega-verrjemi

karma is a bitch, hahaha

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7767, 12.08.2022 ob 14:25

karma is a bitch, hahaha

res je, karma se vedno vrne.

Odgovor na objavo uporabnika
Hermina854, 12.08.2022 ob 17:30

res je, karma se vedno vrne.

Pa smo vam pričele pametno vračat, kot ena v drugi temi, ki se poroči z nekom pa ga ne ljubi! Ljubi drugega.

Tako kot ste modri, niti ljubezni ne opazite.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno299, 12.08.2022 ob 17:38

Pa smo vam pričele pametno vračat, kot ena v drugi temi, ki se poroči z nekom pa ga ne ljubi! Ljubi drugega.

Tako kot ste modri, niti ljubezni ne opazite.

Svet gre v vsem narobe.

Po 25 letih zakona sem se prenažrla istega odnosa, dolgočasnega, mimohodnega lenega moža. Si najdem ljubimca, sicer nezaupljivo, pa vendar me je uspel po pol leta otoplit. In tole varanje traje nekaj let, ljubimec redno hodi v hišo, se po treh letih dejansko zaljubiva drug v drugega, mož ničesar ne zazna itak, če bi me videl, da mu ga poliram nebi verjel, skratka zabit. Vendar karma naredi svoje, enkrat me ta ljubimec prevara in takrat se začne manipuliraje in kaotika, ki traja še dve leti, vsa ta leta me ljubimec želi spraviti od moža (nabija konstantno kako me mož ni vreden, kako me vara itd, skratka rivalstvo). Ko se tega naveličava pa prekineva odnos. Vendar pazi: ljubimec si najde novo žensko, pa se kljub temu še vrača k meni. Jaz ga namerno jebem, ignoriram, razdiram trenutno vezo, pa on še kar vztraja in vztraja. Kakor hitro pa ona zanosi pa se je njegova svoboda končala. Takrat popolnoma prekineva vse odnose. Pa se kljub temu moški, ki mi je vsa leta hotel odgnati moža prikaže na vhodu in zahteva, da pustim njegovo družino pri miru? Halo ti, ko si mi skoz govoro kok me mož vara? Pol pa smo ženske svije? Očital mi eno, pride pa z istim argumentom pred oči moža, da ga varam? kakšne desc je to? je to desc?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno80899, 12.08.2022 ob 18:00

Svet gre v vsem narobe.

Po 25 letih zakona sem se prenažrla istega odnosa, dolgočasnega, mimohodnega lenega moža. Si najdem ljubimca, sicer nezaupljivo, pa vendar me je uspel po pol leta otoplit. In tole varanje traje nekaj let, ljubimec redno hodi v hišo, se po treh letih dejansko zaljubiva drug v drugega, mož ničesar ne zazna itak, če bi me videl, da mu ga poliram nebi verjel, skratka zabit. Vendar karma naredi svoje, enkrat me ta ljubimec prevara in takrat se začne manipuliraje in kaotika, ki traja še dve leti, vsa ta leta me ljubimec želi spraviti od moža (nabija konstantno kako me mož ni vreden, kako me vara itd, skratka rivalstvo). Ko se tega naveličava pa prekineva odnos. Vendar pazi: ljubimec si najde novo žensko, pa se kljub temu še vrača k meni. Jaz ga namerno jebem, ignoriram, razdiram trenutno vezo, pa on še kar vztraja in vztraja. Kakor hitro pa ona zanosi pa se je njegova svoboda končala. Takrat popolnoma prekineva vse odnose. Pa se kljub temu moški, ki mi je vsa leta hotel odgnati moža prikaže na vhodu in zahteva, da pustim njegovo družino pri miru? Halo ti, ko si mi skoz govoro kok me mož vara? Pol pa smo ženske svije? Očital mi eno, pride pa z istim argumentom pred oči moža, da ga varam? kakšne desc je to? je to desc?

 

Ni toliko ni bil, da bi se ssoočil samo z menoj!

Pred možem se skoraj zjoče, kok je on ubogi in naj mu pustim družino pri miru, halo ti jo varaš…..kako si še drzne prit pred moža in izlivat svoje frustracije na njega, ker mu pri meni ni uspelo?

KAKŠNI DEDI STE TO PAPKI, MAMINI ŠLAPARJI, KI SVOJIH DREKOV NE ZNATE SPUAT S TISTIM, KI SE GA TIČEJO? POSLALA GA PA JE BABA, ČUDNO NE.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno80899, 12.08.2022 ob 18:04

Ni toliko ni bil, da bi se ssoočil samo z menoj!

Pred možem se skoraj zjoče, kok je on ubogi in naj mu pustim družino pri miru, halo ti jo varaš…..kako si še drzne prit pred moža in izlivat svoje frustracije na njega, ker mu pri meni ni uspelo?

KAKŠNI DEDI STE TO PAPKI, MAMINI ŠLAPARJI, KI SVOJIH DREKOV NE ZNATE SPUAT S TISTIM, KI SE GA TIČEJO? POSLALA GA PA JE BABA, ČUDNO NE.

Mogoče zabiti narcis manipulator, ki je svoja jajca gnila ven vlekel pa menil, da on zajebe še tebe, če si ti njega, ker se ven vleče pred ženo’ a mu ni bilo dovolj, da ti je vsa leta nabijal, da te mož vara, če pa si ti njej povedala resnico pa si slabša on pa revček žrtev. to ste desci ja! kurbe mamine v celofan zavite

smrad govno govedarsko brez jajc in hrbtenice.

Odgovor na objavo uporabnika
svasta nosi zemlja, 12.08.2022 ob 18:52

Mogoče zabiti narcis manipulator, ki je svoja jajca gnila ven vlekel pa menil, da on zajebe še tebe, če si ti njega, ker se ven vleče pred ženo’ a mu ni bilo dovolj, da ti je vsa leta nabijal, da te mož vara, če pa si ti njej povedala resnico pa si slabša on pa revček žrtev. to ste desci ja! kurbe mamine v celofan zavite

smrad govno govedarsko brez jajc in hrbtenice.

Res je to. Soje frustracije naj goni pred svojo če je tok zabita, da vztraja z njim!

vara eno, vara drugo….kdo bi ga imel.

ko pa bi moral bit ded pa mu jajca zatajijo!

New Report

Close