Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neprofesionalni zobozdravnik – GROZA!!!

neprofesionalni zobozdravnik – GROZA!!!

Meni je Camlička uničila zobe. Če ne želite končati kot jaz čimdlje od nje.


Napiši zakaj ti je uničila zobe, da ne bomo končali tako kot ti?

Realnost je žal taka, da človek preprosto praktično rabi svoje zobe imeti zdrave, to je bolj pomembno od krivic, ki se dogajajo, in dolgotrajnega iskanja pravic. Preprosto hodim k zobozdravniku samoplačniško in bi hodila tudi, če bi travo jedla.

imam tudi jaz zelo slabe izkušnje z nekaterimi zobozdravniki. uničili so mi 4 prej zdrave zobe in mi naredili dosmrtne probleme. Prvo eden, že upokojen, preveč zbrusil zobe, ni držal ne mostiček ne prevleke. Drugi začel šariti po prednjih dveh, brez kariesa, malenkostne kozmetične napakice. Plombe padale, padale tudi po reklamaciji, vmes prišla infekcija iz male luknjice, kjer bi mogla bit plomba, na živec.

zdaj sem zamenjala, ampak škoda je narejena. Zob občasno boli, svetovali so mi zdravljenje, samo potem sem šele ugotovila, da zdravljenje pomeni ubijanje. Ubijejo zob in to je za njih zdravljenje, potem umetno vzdržujejo mrliča v ustih s prevlekami ali bilo čim.

Ker kronicno vnetje je pa top met v ustih. Tak zob bo itak odmrl, sedaj pac odmira na obroke. Potem ne bo vec bolel, ampak bo samo mrtev in okuzen, lahko da asimptomatski. Ko bo imunost padla, bo pa tam oteklina. Tak da ce ga noces zdravit, ga bo treba dat ven slej ko prej.
Je pa problem predvsem v sistemu in zavarovalnici. Zobozdravniki v javnem zdravstvu delajo na normo, zavarovalnici in delodajalcu je bolj pomembno, da je norma narejena, kako pa zal pomembno,casa na pacienta imajoax pol ure, vmes uletavajo se nenaroceni. Zavarovalnica vedno bolj stiska s cakalnimi knjigami,nihce ne sme nicesar preakociti in ni cudno, da so pri 180p oppredeljenih pacientih cakalne vrtse taksne. Sestra se ukvarja z administracijo, namesto da bi bila dejansko asistentka. Zavarovalnici in delodajalcu ni po godu, ce norma ni narejena, ce pa je presezena pa tudi ni ok, saj zavarovalnica storitev ne placa in so praktično narejene zastonj.

Ker kronicno vnetje je pa top met v ustih. Tak zob bo itak odmrl, sedaj pac odmira na obroke. Potem ne bo vec bolel, ampak bo samo mrtev in okuzen, lahko da asimptomatski. Ko bo imunost padla, bo pa tam oteklina. Tak da ce ga noces zdravit, ga bo treba dat ven slej ko prej.
Je pa problem predvsem v sistemu in zavarovalnici. Zobozdravniki v javnem zdravstvu delajo na normo, zavarovalnici in delodajalcu je bolj pomembno, da je norma narejena, kako pa zal pomembno,casa na pacienta imajoax pol ure, vmes uletavajo se nenaroceni. Zavarovalnica vedno bolj stiska s cakalnimi knjigami,nihce ne sme nicesar preakociti in ni cudno, da so pri 180p oppredeljenih pacientih cakalne vrtse taksne. Sestra se ukvarja z administracijo, namesto da bi bila dejansko asistentka. Zavarovalnici in delodajalcu ni po godu, ce norma ni narejena, ce pa je presezena pa tudi ni ok, saj zavarovalnica storitev ne placa in so praktično narejene zastonj.
[/quote]

1800*

Plomba ne bluzi! če nimaš pojma. Ne vem v čem je fora, da nekdo nekaj razlaga ki jima pojma o pojmu. Za tebe avtorica a od moža zobozdravnik te pa nebi vzel? Tak, ki ne vidi ali je proces pri korenini in se more posvetovati pri nekomu en teden. Stran od njega. Za plombe priporočam privat ponavadi je cena enaka kot doplačilo pri koncesionarjih. Za zdravljenje zoba pa preveri na ZZZS, kako izbrati osebnega zobozdravnika, tisti ki ne dosegajo praga 110{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}te morajo vzeti.

Ker kronicno vnetje je pa top met v ustih. Tak zob bo itak odmrl, sedaj pac odmira na obroke. Potem ne bo vec bolel, ampak bo samo mrtev in okuzen, lahko da asimptomatski. Ko bo imunost padla, bo pa tam oteklina. Tak da ce ga noces zdravit, ga bo treba dat ven slej ko prej.
Je pa problem predvsem v sistemu in zavarovalnici. Zobozdravniki v javnem zdravstvu delajo na normo, zavarovalnici in delodajalcu je bolj pomembno, da je norma narejena, kako pa zal pomembno,casa na pacienta imajoax pol ure, vmes uletavajo se nenaroceni. Zavarovalnica vedno bolj stiska s cakalnimi knjigami,nihce ne sme nicesar preakociti in ni cudno, da so pri 180p oppredeljenih pacientih cakalne vrtse taksne. Sestra se ukvarja z administracijo, namesto da bi bila dejansko asistentka. Zavarovalnici in delodajalcu ni po godu, ce norma ni narejena, ce pa je presezena pa tudi ni ok, saj zavarovalnica storitev ne placa in so praktično narejene zastonj.
[/quote]

saj, zato me toliko bolj jezi, da mi je slab zobozdravnik takole uničil prej zdrav živ prednji zob. Sem ga hotela prijavit, pa je cela procedura. So pa tudi zdravljeni zobje problematični.

https://novice.svet24.si/clanek/zdravje/54e46e55ce6ba/sokantno-odkritje-odstranjen-zobni-zivec-v-97-odstotkih-kriv-za-nastanek-raka

Ha 😂 ta članek je pa ful verodostojen. Haha ha. Ta tip sploh ne obstaja. Eni ste res flikjeni

Kdo ne obstaja?
Price?
https://en.wikipedia.org/wiki/Weston_Price

saj, zato me toliko bolj jezi, da mi je slab zobozdravnik takole uničil prej zdrav živ prednji zob. Sem ga hotela prijavit, pa je cela procedura. So pa tudi zdravljeni zobje problematični.

https://novice.svet24.si/clanek/zdravje/54e46e55ce6ba/sokantno-odkritje-odstranjen-zobni-zivec-v-97-odstotkih-kriv-za-nastanek-raka
[/quote]
Vsaka stvar, ki ni zdrav zob, je problematicna. Amalgam, kompozit, mostiček, proteza, implantat. Nic ni vec zob in nic ni cisto varno. Je pa vcasih to zadnja resitev, da se zob resi. Ko je karies popolnoma do zivca, se odstrani živec,ker tako prizadeta pulpa nima vec sposobnosti zdravljenja.

Jaz sem pred par leti zaključila z zobarji v SLO in hodim na Hrvaško. Moja slovenska( zelo draga)samoplačniška zobarka( vse brez računa), mi je tako uničila zobe, da sem bila idealen kandidat za implantate. Tale moj hrvaški zobar res obvlada. Ne vem, ali imajo boljši faks ali kaj? Nekaj že mora biti na tem, da Slovenci tako množično obiskujejo hrvaške zobarje. Zdaj imam končno vse porihtano in čudeźno so mi nehali izpadati lasje. Očitno sem imela v ustih vnetje, ki je zdaj končno sanirano.


Takoj mi povej, kje in kdo je to ! Ker tu je RES obup, fax ali ne hodijo na izpopolnjevanja ali kaj???


Takoj mi povej, kje in kdo je to ! Ker tu je RES obup, fax ali ne hodijo na izpopolnjevanja ali kaj???
[/quote]

ja, nekaj je na tem. Meni so vse štiri zobe uničili slovenski zobozdravniki, pravi šintarji, pravi uničevalci. Lahko bi imela štiri zdrave zobe še vedno poleg ostalih seveda, če ne bi padla v roke tej bandi.

In vse kar so mi dobrega naredili na zobeh, so mi zobozdravniki iz Bosne. Žal je eden šel samo privat, zato sem poskusila pri našem na koncesijo. Vse življenje mi bo žal za to. Torej sem stokrat pomislila, koliko se kdaj govori čez Bosance, pa bom rekla, Slovenci bi bili še brez teh par zob, če bi ti ljudje ne prišli k nam. hvala Bosni za dobre zobozdravnike

Jaz hodim sem: http://www.alpedental.com/
Ne vem, zakaj imajo spletno stran v italijanščini. Ampak dr. Kosović res obvlada svoj posel.

Hvala, zelo si prijazna, da deliš dobre izkušnje. ❤️

Malenkost:) Pa dobro opravi, kjerkoli že:)


Še to sem te želela vprašati, kaj točno so ti delali na Hrvaškem ?

res je! Pred 20 leti je bilo isto, ni se spremenil.


STARA TEMA! Kaj res misliš, da smo take budale, da se ne opazi? Ko bi vsaj konstruktivno nadaljeval debato izpred 12 let, potem bi še kdo padel na foro, ampak tega nisi sposoben:)

Na Žagarja mislim

New Report

Close