Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neprofitno stanovanje- zapustil partner

neprofitno stanovanje- zapustil partner

Pa je šla empatija do socialcev po gobe.

Midva sva čakala na stanovanje 8 let, stanovanje ima 39 kvadratov- enosobno (tukaj so všteti tudi kletni prostor in loža), jaz sem podpisala pogodbo in nobeden ni dobival subvencije. Ni res, da je neprofitno stanovanje namenjeno mladim parom (on 48, jaz 38).

Stanovanja NE BI ODDAJALA ampak v njem živela, kot do sedaj. Po kvadraturi je za 9 kvadratov preveliko (od 20 do 30 kvadratov je za samsko osebo). Kje piše koliko je cena profitne najemnine na 1 kvadrat?

Ne mislim nikogar za hec prijaviti, niti koga vzeti v podnajem, živela bi sama.

Po moje pa nima veze kdo je nosilec. Četudi je on nosilec, ga je dobil tudi zaradi nje, ker bi sam dobil drugega verjetno manjšega. Kot ti je svetovala ena gor, stopiti na stanovanjsko in povedat, ampak kolikor mi je poznano bo on moral podpisat da se izdeljuje.


Tipičen primer slovencelnov”! Ki izkoriščajo druge in jim pri tem ni nič nerodno. Tako kot tejle babi, ki je z lažmi prišla do neprofitnega stanovanja, sedaj pa ne bi šla ven. In ja, še subvencijo bi, pa kaj še. Pa smo res ena socialna država za delomrzneže, zmikavte, lažnivce in ostalo golazen! Vrne naj stanovanje in gre v manjšega, kar ji glede na samskost pripada.
Dobila ga je kot mlad par, sedaj pa bi kar ostala. Mrš vn!
[/quote]

novega jebača .

nekoga za hec prijaviš….saj se hecaš a ne. Ne moreš kar nekoga prijavit če ti oni ne dovolijo. Ko sme rodila sem morala lastnega otroka prijavit, oni pa so mi kao dovolili da se vpiše na ta naslov in to z aneksom !!!


Tipičen primer slovencelnov”! Ki izkoriščajo druge in jim pri tem ni nič nerodno. Tako kot tejle babi, ki je z lažmi prišla do neprofitnega stanovanja, sedaj pa ne bi šla ven. In ja, še subvencijo bi, pa kaj še. Pa smo res ena socialna država za delomrzneže, zmikavte, lažnivce in ostalo golazen! Vrne naj stanovanje in gre v manjšega, kar ji glede na samskost pripada.
Dobila ga je kot mlad par, sedaj pa bi kar ostala. Mrš vn!
[/quote]

Take kot si pa ti, so pa včasih v Lublanco tunkal.Žlehtnoba žlehtna, kera mat te je rodila? Sama foušija te je, daj pojej se od zavisti!
Po moje imaš polno rit vsega, zato pa imaš tako nagnusno umazana usta! Fuuuuj!

Stanovanje ti seveda ostane, nosilec najemne pogodbe boš pač ti. Subvencijo lahko uveljavljas samo za kvadraturo, predpisano za samsko osebo, torej 35m2. Za višek plačuješ tržno najemnino, jaz 4 eur po m2. Z tem, da so subvencije hudo nizke Oz moraš imeti res nizke dohodke. Jaz z 1000 plače za 2 osebi imam že preveč, samska oseba z malo nad minimalcem že presega cenzus.

Take kot si pa ti, so pa včasih v Lublanco tunkal.Žlehtnoba žlehtna, kera mat te je rodila? Sama foušija te je, daj pojej se od zavisti!
Po moje imaš polno rit vsega, zato pa imaš tako nagnusno umazana usta! Fuuuuj!
[/quote]

Ti si očitno tud ena taka prevarantka! Podpiraš laži, ponarejanje dokumentov in podatkov.

OK, očitno vas je kar nekaj takih, ampak zakaj potem dnevne teme na MONu: o politikih (počnejo isto kot vi, samo večje vsote obračajo, a princip je isti), preveral me je (isto – pač drugo področje), delodajalec ne plača nadur (isti drek pač izkorišča vas kot vi stanovanjski sklad)…

Če ste tok tolerantni pri sebi, potem morate biti popolnoma tiho pri vseh ostalih, ki počnejo isto kot vi. Samo mogoče bolje od vas – tu vas foušija boli.

https://www.zurnal24.si/slovenija/s-stiri-tisoc-evri-place-zivel-v-neprofitnem-stanovanju-300657

Zaradi takih bodo resno socialno ogroženi še bolj pod pritiskom.

Kvečjemu boš dobila manjše stanovanje, pa s tistim se moraš strinjat.

proklet dedc. zato pa js vedno pravim, punce, vedno cekirajte telephone in mejle. dedcom ni za zaupat!
zdej ti bo se pa pophistvo vzel, zamenji kljucavnice , nima nista vzet.

New Report

Close