Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nerodno mi je pogledat možu v oči

Nerodno mi je pogledat možu v oči

Tko mi je nerodn, pa ne upam o tem govorit z nobeno prjatlco. Mož me je dobil med samozadovoljevanjem. Že zelo dovgo sva skupi, seksava bol občasno v dveh al pa treh položajih. Pa ni to tak problem kot to da mene če se sama zrihtam to res sprosti. Če mam težek dan pred sabo al pa za sabo se samozadovolujem. V zadnih letih sem ugotovila, da je to zame bolš k seks z descom. Nabral se mi je že kar neki igraćk. To je bla moja skrivnost! Zadnič je mož pršu domop tko res nepriočakovano jaz pa v kopalnici pod tušom, ko mi je blo lih najbolš. Mož je ustal odprtih ust, men pa tko nerodn da bi kar umrla. Ne vem a bi se mogla kaej z njim pogovort ker se mi zdi da ni biu lih zadovoljen s tistim kar je vidu. v lastni bajti se kr izogibava en drugmu. Tko mi je nerodno.

 

Komunikacija, komunikacija, komunikacija. Je ključ do uspešne zveze.

Si prepričana da ni bil zadovoljen z videnim?

Jaz bi bil navdušen… tole bi bil neizčrpen vir za skupne zabave in raziskovanja, preizkušanja, ipd.

jaz bi se tudi v zemljo ugreznila. sicer to včasih naredim ko sva skupaj, ker me moj rad opazuje jaz pa njega, samo da bi me pa kar tako nekje zalotil bi se mi pa res naredila luknja v poden.

Veš kaj, nič umazanega nisi počela, zato ti ni treba biti nerodno pred možem. Imaš pa zdaj odlično izhodišče, da mu poveš da je seks še vse kaj drugega kot ata na mamo, parkrat ven in nekajkrat not, potem pa zaspat. Povej mu kaj čutiš, kaj potrebuješ, kaj si želiš. Raziskujta skupaj. Pa javi nam kako se je možek odzval!

reči mu, da ti je enostavno v tistem trenutku pasalo med tuširnajem, pač rajc, topel curek vode po telesu, pa se je fantazija vklopila ampak kaj ko moža ni bilo v tej fantaziji, tako je to po dolgoletnih vezah..

Zgleda, da ne ve za tvoje pripomočke doma, če ti je zdej tako nerodno. Evo, kako zgrešen je zakonski stan, zdej izpade, kot, da je avtorica v bistvu varala svojga tipa z drugim tipom, ok.prsti ali dildo sta vseeno malo blažja oblika tega varanja..

Amapk nič več ne bo tako kot je bilo prej…, ali bo boljše ali slabše, to je zdej vprašanje.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 05.08.2021 ob 09:30

reči mu, da ti je enostavno v tistem trenutku pasalo med tuširnajem, pač rajc, topel curek vode po telesu, pa se je fantazija vklopila ampak kaj ko moža ni bilo v tej fantaziji, tako je to po dolgoletnih vezah..

Zgleda, da ne ve za tvoje pripomočke doma, če ti je zdej tako nerodno. Evo, kako zgrešen je zakonski stan, zdej izpade, kot, da je avtorica v bistvu varala svojga tipa z drugim tipom, ok.prsti ali dildo sta vseeno malo blažja oblika tega varanja..

Amapk nič več ne bo tako kot je bilo prej…, ali bo boljše ali slabše, to je zdej vprašanje.

Ja, saj, nikoli več ne bo enako. Dobro razmišljanje!

Ne vem sicer kako blizu sta si… ampak lahko mu predlagaš… zdaj, ko si videl, s čim se poigram, če sem sama… me lahko poskusiš še ti? in uporabita kot del predigre… če ni preveč zapet. Naj vidi, da mu ni treba biti ljubosumen na plastiko😉

masturbacija je vedno problem, če se raje samozadovoljuješ, kot pa da bi seksal s partnerjem

in ja, vidva imata hud problem, če se niti o osnovnih stvareh glede seksa nista zmožna pogovorit

kak hudiča sploh seksata, če vama je nerodno govorit o tem?

Kakšnega nazadnjaka imaš za moža. Če bi jaz mojo ženo zalotil med samozadovoljevanjem bi bil res vesel, če bi jo lahko opazoval. Kasneje bi se ji vejetno pridružil.

Odgovor na objavo uporabnika
Kristinca658, 04.08.2021 ob 23:50

Tko mi je nerodn, pa ne upam o tem govorit z nobeno prjatlco. Mož me je dobil med samozadovoljevanjem. Že zelo dovgo sva skupi, seksava bol občasno v dveh al pa treh položajih. Pa ni to tak problem kot to da mene če se sama zrihtam to res sprosti. Če mam težek dan pred sabo al pa za sabo se samozadovolujem. V zadnih letih sem ugotovila, da je to zame bolš k seks z descom. Nabral se mi je že kar neki igraćk. To je bla moja skrivnost! Zadnič je mož pršu domop tko res nepriočakovano jaz pa v kopalnici pod tušom, ko mi je blo lih najbolš. Mož je ustal odprtih ust, men pa tko nerodn da bi kar umrla. Ne vem a bi se mogla kaej z njim pogovort ker se mi zdi da ni biu lih zadovoljen s tistim kar je vidu. v lastni bajti se kr izogibava en drugmu. Tko mi je nerodno.

 

Lej če je imel južno prštimano, pa da je vsaj toliko bajta pospravljena, da se ne spotikaš, nima kaj jamrat. Mal cajta maš pa lohk zase, knjig se človk tud naveliča, za štrikat je pa tud še pretoplo…

Evo primer ene srečne poročene, ki se verjetno usaja nad samskimi. Sram te je pred možem ker si se samozadovoljevala? Ti to resno? Saj ni tvoj oče. Je mož! Si resno domišljaš da se on ne? Koja beda od življenja, da rabiš osnovne življenjske potrebe skrivat pred možem. Če te pa dobi te je pa sram. Sram! Res ljubezen in povezanost in vse to sranje…..čudovit zakon. Za v okvir. Majkemi da mi je vedno bolj jasno zakaj je toliko samskih. Kdo hoče živeti kot pri 15ih v odrasli dobi….joj da me “možek” ne dobi k se igram s sabo. Đizs. In potem si še domišljaš da je to vajin problem. Da te je zalotil. Sveta preproščina.

Ti nisi ne poročena niti fanta nimaš. Če bi bil mož pravi, bi prišel k tebi pod tuš in končal začeto.

Oh kristinca verjetno se ne potrudi pa ti bolj pase če se sama jaz če bi mojo zasačil bi bil vesel in ji pomagal mmmm

Če bi bil jaz tvoj mož, verjami ko bi to videl… verjami tudi če umrem bi se toliko časa trudil, da bi tvoja muca definitivno morala kak teden počivat 🤣 S kakšnimi stvarmi se to ukvarjaš, verjami da so to fantazije večina moških, še vedno bolje plastika kot da bi po drugem skakala 😉. Tisti trenutek ko bi te dobil, ali bi ti pomagal s plastiko do konca ali pa bi jaz zaključil. V kolikor je tvoj mož normalen moški ga kar lepo vključi v igrice, verjami uspeh zagotovljen. Veliko sreče. Lp

Če si to zavračala ko je predlagal on, kdo le ne vidi rad babnice ko se sama porihta, potem imaš problem, če o tem nista govorila potem ga pa najbrž nimaš.

Pa kaj misliš, da on ni nikoli self service?

Kdo pa bi bil srečen? Partner, ki raje sam sebe porihta, a je v zvezi? Lahko npr skupaj mastrubirata in potem dokončata. Lahko mu poveš, kaj ti manjka, kaj rabiš, kako lahko to uredita. Popestrita. Praviš, da imaš igračke. Lahko jih uporabi na tebi. Potem ti njemu to povrneš. Če ti partner ni več ok, da te ne privlači ipd, moraš ti povedat da je konec.

Men je to bols ko seks ker vem kaj mi pase pa tut mal del traja in je skos isti pritisk. Partner pa tut ve da se samozadovoljujem kar mu je pa tut kul, še mar igračk mu je podariu.

… Mož tko mene dobu, bi me me vrgu na postlo, me najprej oralno tko zadovoljil da bi zvezde vidla, pol bi me pa tko kresu da bi mi pol ure prhajal. Ampak kaj hudiča k se nikol ne samozadovoljujem, ker dejansk ni potrebe po tem. Če se rabim sprostit, mojga že prej narajcam, tko da zvečer ko grejo mulci spat, sam še v povšter kričim, ko me tko dobr obdela. Mi 4je orgazmi ne uidejo. Matr sm zdej zrajcana, k si naju predtavljam… Sam fak k so še mulci pokonc…

Zraven bi ga povabila!!!! Kere mate to ženske! Pa kaj če si se, te štekam rabš pač to! Misliš, da se on ne?

Evo ena iz moske strani…

 

Z mojo ne uporablava igrack, seksava vsak tedn, sploh ce sva sama doma (mava dva majhna otroka)…

Ampak, ce bi jest svojo vidu oz. zalotu v kopalnici kako se rihta in kej notr daje, bi se sleku in jo tko pof… in prelizu, da obema nebi blo jasn.

A to bi mu pustila, ce bi naredu, kar bi jest svoji? Ce bi mu, je on un štor, k ne ve kaj je dobr sex, al je pa zadrzan prevec..

Tko pravm:) used se mu na faco pa bo mogoce dojel ga bo zrajcal, ce pa ne, pol pa iskreno najd kej bolsga. Seks je ful pomembn u lajfu.

Če se do zdaj nista o tem nikoli pogovarjala, se bosta pa zdaj. A na kmetiji živita al kje, da imaš tako razmišljanje in toliko sramu? Mož je tvoj življenjski sopotnik in en drugega naj bi podpirala in se pogovarjala, kaj vama paše in vzburja. Saj nismo v letu 1800 madona!?

Da bi to videl pri nas doma bi bla takoj akcija in to z največjo vnemo.

A kaj ko je to pri njej že davnaj minilo.

 

Ti to resno?

New Report

Close