Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nerodno jima je zaradi mene

Nerodno jima je zaradi mene

Da gre za fejk temo se vidi po tem, ker začne s problemom, da se ga najstnici sramujeta zaradi let, konča pa s tem, kako naj se z njima pogovarja o seksu??? Wtf vezo ima eno z drugim?

Moja je stara 12 let, njen oče bo dopolnil 50 čez nekaj mesecev. Nisva najstarejša od staršev v razredu, sva pa med starejšimi. Ker pa vsem – staršem in (žal) tudi otrokom parirava tako fizično kot mentalno, se hči nič ne sramuje starosti staršev.

Kaj točno ima pa spolnost tu zraven pa nisem razumela?!

Razumem prvi del, ko je govora o tem, da je dekletoma nerodno zaradi avtorjevih let.

Ni mi pa jasno, zakaj je omenil seks in pogovor o tem – kaj ima to veze s prvim delom?
Precej nejasna stvar, niti komentirati ne morem

nova
Uredništvo priporoča

Temo je odprl en star perver oz pedofil, ki se mu dogaja, da 55 letni dedec z najstnicami govori o seksu.

Druge razlage nimam za to temo brez glave in repa.

Odgovor na objavo uporabnika
Oče209, 28.03.2022 ob 18:31

Oče sem postal pri 44 letih. Prej ni šlo. Sedaj imam 13 in 12 let stari hčerki, ki jima je zaradi mene zelo nerodno. Žena dela v zdravstvu in ima ubijalski urnik, zato ju ne more vedno razvažati okoli prijateljev, dejavnosti in podobnega. Mene odklanjata, rajši kam ne gresta, kot da bi moral jaz ponju. Zadnjič sem slišal njun pogovor iz katerega sem razbral, da mi po videzu nič ne manjka, za svoja leta naj bi celo kar vredu zgledal, stil oblačenja štima in še par drugih stvari tudi. Problem so moja leta. Očetje njunih prijateljev so bistveno mlajši in jaz zgledam vmes kot dedek, kar pa je nerodno saj taki dedki ne seksajo več. Ko bi se rad z njima pogovoril se mi izmikata. Preden vpletem ženo, bi rad sam z njima poklepetal. No, sedaj vsaj vem kam pes taco moli, dolgo sem se samo spraševal. Ne vem pa kako se lotiti teme kot je spolnost z takima smrkljicama. Malo sem lesen pri takih stvareh, rad pa bi ravnal prav. Z idejami na plan, dobri ljudje!

 

 

Moj oče je bil star 45 let, mama 37 let, ko sem prijokala na svet, sem edinka in tudi jaz sem se v teh najstniških letih sramovala tega, da sta bila stara, za tista leta pa sploh (30 let nazaj), pa sem ju imela neizmerno rada. V najstniških letih smo posebej punce še bolj občutljive na take stvari, ki malo odstopajo, to pa ne pomeni, da te hčeri nimata radi. Najbolje je, da si še naprej dober oče do njiju, povej jima, da jima želiš vse najboljše in da ju imaš najraje na svetu. Čez “pet” let se ne bosta več sramovali, tako, da brez skrbi. 🙂

 

Pust ju, ne vozi ju več, ne odeležuj se zabav kjer so tudi starši in bo njima kmalu postalo nerodno, ker ju bojo spraševali kje imata pa vidva svoja starša. Jaz se ne bi obremenjeval in si jemal k srcu.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ženska256, 28.03.2022. ob 21:47

Meni je pa huje kot očeta v letih videti nosečo žensko, ki je v čez npr 40. Je pa odvisno od tvoje energije, videza in še česa. Pa punci sta zdaj najbolj dovzetni za mnjenje okolice. Ne sekiraj se.

HALO??? Vse več nas je, ki iz različnih razlogov zanosimo po 40. letu. Povečini pa se do teh let tudi marsikaj naučimo in porihtamo pri sebi. Pa še bolj mladostni smo ponavadi.

hahahahaha ti se kar tolaži
hahahaha še prideš v ta leta

Odgovor na objavo uporabnika
gospodinja sem, 30.03.2022 ob 22:23

Temo je odprl en star perver oz pedofil, ki se mu dogaja, da 55 letni dedec z najstnicami govori o seksu.

Druge razlage nimam za to temo brez glave in repa.

“Gospodinja si”, dovolj povedano.

Kar se pa “smrkelj” tiče: ja pri 12, 13 so še smrklje, tudi pri 17 in celo 20 še katera.

New Report

Close