Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nesojena ljubezen

Nesojena ljubezen

Ste bili kdaj v koga  zaljubljeni, pa nista nikoli bila par.  Bilo je samo  spogledovanje in občasni dotiki. Hrepenite kaj po tej nesojeni ljubezni

Eden pa je res ja….

In zakaj nista skupaj?

Bila je avantura, ne le dotiki in spogledovanje, nisva se mogla upreti. Nimava več stika že dolgo.

Ne mine dan brez hrepenenja, iz obeh strani.

Odgovor na objavo uporabnika
Nesojena, 08.05.2024 ob 14:52

Bila je avantura, ne le dotiki in spogledovanje, nisva se mogla upreti. Nimava več stika že dolgo.

Ne mine dan brez hrepenenja, iz obeh strani.

Ločiš avanturo od ljubezni? Niti par nista bila, še ljubezni sploh razvila nista. Avantura je najprej sla, šele čez čas se vidi ali gre za sex ali za dolgotrajno vezo in s tem tudi ljubezen. Ljubezen ni avantura 😉

In kontra si sama sebi: praviš, da že dolgo nimata več stika, nato napišeš da ne mine dan brez hrepenenja na obeh straneh? Kako veš, da on hrepeni po tebi, če že dolgo ni več stika?

Čisto po domače: če bi njemu bilo do tebe, bi preskočil gore, da bi bil s tabo. Ker mu ni, ne naredi ničesar. Ti pa zgubljaš dneve ali celo leta zaradi nekega hrepenenja po avanturi! Avanturi!! 

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 08.05.2024 ob 15:29

Ločiš avanturo od ljubezni? Niti par nista bila, še ljubezni sploh razvila nista. Avantura je najprej sla, šele čez čas se vidi ali gre za sex ali za dolgotrajno vezo in s tem tudi ljubezen. Ljubezen ni avantura 😉

In kontra si sama sebi: praviš, da že dolgo nimata več stika, nato napišeš da ne mine dan brez hrepenenja na obeh straneh? Kako veš, da on hrepeni po tebi, če že dolgo ni več stika?

Čisto po domače: če bi njemu bilo do tebe, bi preskočil gore, da bi bil s tabo. Ker mu ni, ne naredi ničesar. Ti pa zgubljaš dneve ali celo leta zaradi nekega hrepenenja po avanturi! Avanturi!! 

Ne rečem, da nimaš prav, a tu ti meni deluješ idealist. V veliko stvareh razumem njegove razloge. Ljubezen med nama se je razvila že pred avanturo in se naju še kar drži.  In imava skupnega prijatelja, kateri mi zaupa vso njegovo žalost, veselje, kako močno pogreša moje poljubčke, kako težko mu je, koliko stresa ima in vse ostalo, kar mi še on sam ne bi. Tako da ja, oba še vedno močno hrepeniva po drug drugemu.

Odgovor na objavo uporabnika
Nesojena, 08.05.2024 ob 15:42

Ne rečem, da nimaš prav, a tu ti meni deluješ idealist. V veliko stvareh razumem njegove razloge. Ljubezen med nama se je razvila že pred avanturo in se naju še kar drži.  In imava skupnega prijatelja, kateri mi zaupa vso njegovo žalost, veselje, kako močno pogreša moje poljubčke, kako težko mu je, koliko stresa ima in vse ostalo, kar mi še on sam ne bi. Tako da ja, oba še vedno močno hrepeniva po drug drugemu.

Je samski?

tudi jaz že dolgo hrepenim in mi ne gre iz glave ena punca. Ampak v najinem primeru sem samo jaz tisti, ki hrepenim. Ona dvomim, da se sploh kdaj spomni name.

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 08.05.2024 ob 15:50

Je samski?

Ne.

Nesojena

Ali si si kdaj prebrala o duši dvojčici. Je možno da bi šlo za kaj takega?  Samo v tem primeru hrepenita drug po drugem, so pa ovire , ki se zdijo nepremagljive, različno življenje . Preberi malo o Twin flame. Se najdeš v opisu ?

Odgovor na objavo uporabnika
Nesojena, 08.05.2024 ob 16:29

Ne.

Potlej velja točno kar sem napisala. Nehaj ga opravičevati in iskati neke izgovore v oblakih. Kaj on govori skupnemu znancu je rekla kazala. Zakaj ti pa sam tega ne pove? Zakaj pa se ne loči? Ker mu ni do tebe. Mogoče prijatelju govori zate samo toliko, da te drži (beri nateguje), ko bo rabil da mu boš na voljo.

Če bi njemu bilo do tebe, bi preskočil gore, da bi bil s tabo. Ker mu ni, ne naredi ničesar. 

Ti zaupam še časovnico: če v prvih 6 mesecih vajinega poznanstva in simpatije, ne gre od partnerice, nikoli ne bo šel. Sedel bo na dveh stolih, ker mu to enostavno odgovarja. Dokler ga ne bo ena načevljala. Ali pa obe, ker bi si to zaslužil.

Skenslaj ga in živi svoje življenje. Ne čakaj nanj, ker ga ne bo.

Ti zaupam še časovnico: če v prvih 6 mesecih vajinega poznanstva in simpatije, ne gre od partnerice, nikoli ne bo šel. Sedel bo na dveh stolih, ker mu to enostavno odgovarja

Napačno razmišljanje ženskih možganov. Ali ste ženske, ki ste zaljubljene v “poročene” kdaj pomislile, da ne gre od partnerice zaradi tega, ker se niste dokazale, da ste ga sposobne imet. Ženske iščete v moškemu varnost. No nekaj podobnega iščemo moški  pri ženski. Ženske se glede zapustitve partnerja odločate hitro in nepremišljeno. No moški smo pri tem bolj pazljivi in vsako stvar bolj premislimo. Ženske ste glede čustev površne. In ne , ni dovolj samo vaša luknja med nogami, da bo zapustil svojo ženo oziroma partnerico.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Za nesojena, 08.05.2024 ob 16:37

Nesojena

Ali si si kdaj prebrala o duši dvojčici. Je možno da bi šlo za kaj takega?  Samo v tem primeru hrepenita drug po drugem, so pa ovire , ki se zdijo nepremagljive, različno življenje . Preberi malo o Twin flame. Se najdeš v opisu ?

Kako sem sita teh nebuloz. Jaz bi vsakemu rekla, ki vedri pri enemu partnerju, misli pa na kao dušo dvojčico al whatever že, naj vzame pot pod noge in gre proti svoji sreči. Kje so ovire? Pa kdo vas sploh sili, da ste z drugimi, če vas nekje čaka oh ah, super duper usodna oseba? Kako dvolično se je dobivat z drugimi a tam nekje te čaka The one and only. O pardon The one and onlyja preprečujejo vse sile tega sveta, da vidva ne moreta bit skupaj. Ja, to bo!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Da kozlaš, 08.05.2024 ob 17:11

 

Kako sem sita teh nebuloz. Jaz bi vsakemu rekla, ki vedri pri enemu partnerju, misli pa na kao dušo dvojčico al whatever že, naj vzame pot pod noge in gre proti svoji sreči. Kje so ovire? Pa kdo vas sploh sili, da ste z drugimi, če vas nekje čaka oh ah, super duper usodna oseba? Kako dvolično se je dobivat z drugimi a tam nekje te čaka The one and only. O pardon The one and onlyja preprečujejo vse sile tega sveta, da vidva ne moreta bit skupaj. Ja, to bo!

 

Imas prav, res je neumno. Sploh ker nikoli nista bila skupaj, kar je neznačilno za twin flame. Oni so skupaj, se razkopljejo in potem celo življenje iščejo način biti skupaj , dokler se ne najdejo, s tem da se njihova pota stalno srečujejo.  Pri nesojeni pa gre za enostranski odnos.  On že lahko sanja kako si njo želi , žene pa vseeno ne zapusti. Na realna tla bo treba stopiti. Ni druge.

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 08.05.2024 ob 16:38

Potlej velja točno kar sem napisala. Nehaj ga opravičevati in iskati neke izgovore v oblakih. Kaj on govori skupnemu znancu je rekla kazala. Zakaj ti pa sam tega ne pove? Zakaj pa se ne loči? Ker mu ni do tebe. Mogoče prijatelju govori zate samo toliko, da te drži (beri nateguje), ko bo rabil da mu boš na voljo.

Če bi njemu bilo do tebe, bi preskočil gore, da bi bil s tabo. Ker mu ni, ne naredi ničesar. 

Ti zaupam še časovnico: če v prvih 6 mesecih vajinega poznanstva in simpatije, ne gre od partnerice, nikoli ne bo šel. Sedel bo na dveh stolih, ker mu to enostavno odgovarja. Dokler ga ne bo ena načevljala. Ali pa obe, ker bi si to zaslužil.

Skenslaj ga in živi svoje življenje. Ne čakaj nanj, ker ga ne bo.

Dobro, hvala mama, mislim, da sem dovolj stara, da delam svoje odločitve v življenju.

Če te že zanima, sem mu na voljo in tega ne izkoristi, rabi svoj čas, da pride do tega, da bo nekoč lahko premikal gore. Škoda je prijatelja, ki more poslušati vsak dan o meni, ne vem ali bolj trpinči njega ali sebe, sedaj ali je to igranje žrtve ali res ne more ven iz tega, pa ve le bog. Meni so njegovi razlogi utemeljeni in mislim, da če bi šlo drugače bi že premikal gore.

 

Odgovor na objavo uporabnika
S., 08.05.2024 ob 16:55

Ti zaupam še časovnico: če v prvih 6 mesecih vajinega poznanstva in simpatije, ne gre od partnerice, nikoli ne bo šel. Sedel bo na dveh stolih, ker mu to enostavno odgovarja

Napačno razmišljanje ženskih možganov. Ali ste ženske, ki ste zaljubljene v “poročene” kdaj pomislile, da ne gre od partnerice zaradi tega, ker se niste dokazale, da ste ga sposobne imet. Ženske iščete v moškemu varnost. No nekaj podobnega iščemo moški  pri ženski. Ženske se glede zapustitve partnerja odločate hitro in nepremišljeno. No moški smo pri tem bolj pazljivi in vsako stvar bolj premislimo. Ženske ste glede čustev površne. In ne , ni dovolj samo vaša luknja med nogami, da bo zapustil svojo ženo oziroma partnerico.

Mislim, da je veliko bolj pomembno, da moški najde svojo samozavest. Ker ženska ne gre od moškega kar tako, če ga ljubi. Varnost je pa vedno le navidezna, tu lažeš sam sebi, če misliš, da imaš kontrolo nad drugim človekom, imaš jo lahko le nad samim sabo. Mislim, kje bo njegova “varnost” če me jutri ni več? In ja sem lepa, pametna, postavna ženska, ki ima veliko izbire. A če izberem njega, on pa razmišlja, da lahko izberem drugega je to njegov problem in ne moj, kaj?

Kaka varnost jebe… A moški išče varnost pri ljubici, kaj se boji, da ga bo kasneje zapustila?! Potem se boji lastne sence.

Ker ženska ne gre od moškega kar tako, če ga ljubi.

Glede na to, da poznam ogromno žensk, ki je zapustilo svoje moške, se dlih nebi strinjal s tabo. Ali pa ste tako plehke, da vas na začetku zaljubljenosti lahko tako z lahkoto moški vrti okoli prsta. Oziroma, da ste lahke in razmišljate brezglavo.

Odgovor na objavo uporabnika
S., 08.05.2024 ob 18:32

Ker ženska ne gre od moškega kar tako, če ga ljubi.

Glede na to, da poznam ogromno žensk, ki je zapustilo svoje moške, se dlih nebi strinjal s tabo. Ali pa ste tako plehke, da vas na začetku zaljubljenosti lahko tako z lahkoto moški vrti okoli prsta. Oziroma, da ste lahke in razmišljate brezglavo.

Ne Vem, no, S. Ampak glede na tvoje pisanje se mi dozdeva, da si plehek ti. Žene bi se držal iz varnosti, ljubico bi imel za zraven, ki bi morala pokazati, da je boljša od žene… wtf?

ženske mislijo, da vedo kako razmišljamo moški. In res je, da malo moških zapusti svojo žensko če ima ljubico. Ampak to samo zato, ker v ljubici ne vidi neke prihodnosti. Razen , če je ta prava.  Dolga leta nazaj, sem poleg svoje žene imel še občasne ljubice, ampak samo ena je bila tista, s katero sva sedaj že preko 20 let skupaj. In nimam želje, da bi bil še s katero drugo.

Ne Vem, no, S. Ampak glede na tvoje pisanje se mi dozdeva, da si plehek ti. Žene bi se držal iz varnosti, ljubico bi imel za zraven, ki bi morala pokazati, da je boljša od žene… wtf?

si površna v branju. Kot kaže si bila nekoč ali pa še si nekomu ljubica.

Ja, je se mi zgodilo. Hrepenim po dotikih. Že dolgo se mi vleče to. Včasih sva skupaj v mojih sanjah.

Odgovor na objavo uporabnika
moški smo drugačni., 08.05.2024 ob 18:44

ženske mislijo, da vedo kako razmišljamo moški. In res je, da malo moških zapusti svojo žensko če ima ljubico. Ampak to samo zato, ker v ljubici ne vidi neke prihodnosti. Razen , če je ta prava.  Dolga leta nazaj, sem poleg svoje žene imel še občasne ljubice, ampak samo ena je bila tista, s katero sva sedaj že preko 20 let skupaj. In nimam želje, da bi bil še s katero drugo.

In ti se hvališ s tem? Ženo si varal ampak vseeno si ugotovil da je ona najboljša. In se jo držiš že 20 let. Upam da revica ve, kakšno “srečo” ima s teboj. Pa ti si zadetek v polno.  Daj mi samo nekaj namigni.  Če je žena tako super, zakaj si jo sploh rabil varati. Moj mož  me ne vara, ne pogleda druge ženske, ker ima oči samo za eno, za mene. Pa ne mi sedaj, da se motim. Zelo dobro znam prepoznati moške ki so nagnjeni k varanju .  Eni si ne rabijo filati ego z drugimi ženskami. Odločijo se za eno, pravo , lepo in zanesljivo žensko in so z njo celo življenje . Tisti ki iščete ljubice, jih iščete za adrenalin, filanje ega pa tudi, ker imate v sebi občutek, da lahko najdete boljšo, vseeno pa veste , da imate doma varen pristan in socialni status, ki tudi nekaj velja.  Hahaha, neverjetno kakšno moški egoti so tukaj. A misliš , da ženske nimamo priložnosti za varanje? Kolikor hočeš. Samo je razlika v karakterju očitno, ali razmišljaš s spodnjo ali zgornjo  glavo.

 

 

Hahaha

Kot kaže ti ne gre dobro pri branju, zato ti svetujem, da še enkrat prebereš kaj sem napisal. Enim je res potrebno do potankosti razložit. Ampak vseeno…

ampak samo ena je bila tista, s katero sva sedaj že preko 20 let…

ena izmed več ljubic je bila tista prava in s to sva sedaj skupaj že 20 let. !!!!!

 

Dobro, ti sedaj zelo posplošuješ in verjetno poznaš tudi le eno plat zgodbe. Ampak ženska, ki ljubi ne bo odšla kar tako, ponavadi se trudimo, kregamo, iščemo načine, kako priti bližje in delamo kompromise. Tako da če moški želi biti partner, dela dobro z nami, nas ljubi, nimamo niti razloga, da bi šle. Zaplete se takrat, ko je trud in interes enostranski, moški se zapre in nas odrine, prevare, nasilje, maltretiranje itd. Takrat je logično, da vezo končaš.

Če ste nesamozavestni, ker obstajajo boljši, naj te pomirim, ker vedno obstajajo boljši, lepši, bolj fit, bolj uspešni, taki, ki bolje sexajo, itd. Taki obstajajo že sedaj in si ženska želi vas, ker nima veze koliko so boljši, če jih ti ne ljubiš. Ampak obstajajo tudi boljše, lepše, bolj fit, z boljšimi nogami, večjimi joški, napumpanimi ustnicami, kot je to vam všeč, itd. Tako da kje imamo mi varnost, ki jo vi tako rabite? Nimamo je, le zavedamo se, da če greste, je zato, ker ne ljubite nas in tudi to je ok.

New Report

Close