Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nespečnost-insomnia: še koga danes matra?

Nespečnost-insomnia: še koga danes matra?

Tudi meni je grozno. Me je strah teme, tega, da ne bi več videla. Ampak si vsak večer skušam dopovedati in si govorim sama sebi: Ti strahovi niso realni in sedaj spim že skoraj v popolni temi.
[/quote]
Ne, strah me ni, ni me strah teme kot take. Grozno mi je v smislu, da je tema, da se ne “vidi” ven. Nekako klaustrofobično se mi zdi. Bom pa poskusila. Če bi zaradi te teme minila nespečnost, sem pripravljena tudi na to.

Zakaj pa taka skrivnost z informacijami? Tu povej, da še drugi preberemo, mogoče pomagaš še komu.
[/quote]
Pravijo, da se reklame ne sme delat. Sem pa že veliko napisala, o ceni pač tu res ne bom. No en izsek o tej temi
CBD konopljina smola vam lahko učinkovito olajša naslednje težave:
Nespečnost: Umiri misli in pripomore k trdnejšem spancu.
Počutje: Zmanjšuje stres, izboljšuje počutje, lajša tesnobo, pomirja.
Bolečina: Lajša težave s sklepi, revmatoidni artritis, nevropatske bolečine, glavobole.
In še mnogo več.


Se strinjam z vsem napisanim. Tudi jaz sem probala ze vse in ko enostavno ne gre vec drugace, je bolje vzeti tablete za spanje kot pa se matrati in ne spati.
Pitra: caji iz konoplje in CBD kapljice ali konoplja NE pomaga nic.
[/quote]
Nizek odstotek CBD je res lahko prenizek za resne težave.

Potem vas je več takih, ki se po 10 ali celo 11 ur na dan valjate po postelji in se čudite, da vsega tega časa ne morete prespati in to imenujete celo težava?

To je tip napisal:

službo sicer začnem ob 9:30. vstati moram ob 8:15

v posteljo se uležem med 21 in 22 mogoče pol spim ampak se zbudim ob polnoči in nato bedim do odhoda v službo.
[/quote]

Ne razumem, kaj tukaj pametuješ, ko nimaš pojma.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ne spim že od leta 1979.

Si že jemala kapljice pasijonke, na vodni osnovi?
Sicer niso za spanje, temveč pomirjajo, sproščajo.
Plus me!isa.
Dobro bi bilo, če bi si vsi nespečneži naučili tehnike aktiviranja refleksnih točk žleze epifize za sproščanje melatonina s samomasažo dlani ali stopal.
Deluje neprecenljivo.
Lahko vas naučim, če bi koga zanimalo, izkušnje na sebi in mnogih drugih.

Refleksna masaža pomaga pri nespečnosti.
Uspešno izvaja: http://www.masaze-deteljica.si/Refleksna_masa{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEa_stopal_in_dlani.html
tel: 041 723 978

Nihče še ni omenil čiščenja energetskega polja nad posteljo.
V nekaterih primerih je polje nad posteljo ‘preveč živahno’. Posebno, če je človek ‘veliko v glavi’ in v postelji ‘premleva’ vse mogoče. Misli se podijo po glavi, ne da bi hotel-a.
Pred spanjem je dobro očistiti táko živahno polje.
Možnosti je več: dišeče palčke (vrtnica ali kak drug nežen vonj), sveti les, kadilo, mobile – zvončki, tibetanske sklede, gongi.
Kadilo: V stari posodici zažgemo zelišča in z njimi pokadimo prostor nad posteljo. Primerna zelišča so: sivka, rožmarin, žajbelj, listi vrtnice.
Prodajajo kadilo v vrečkah, kakršno uporabljajo pri mašah.

V prostoru si lahko pripravimo izparilnik z eteričnim oljem vrtnice.
Če nimate izparilnika, je v redu tudi posodica z vodo (lahko na radiatorju), v katero kanemo nekaj kapljic eteričnega olja vrtnice.

Nekateri kristali se uporabljajo za boljše spanje.
Modri kremen, temno modri lapis lazuli, temno modro sokolovo oko, rumeno-rjavo tigrovo oko, ahat v različnih naravnih barvah; moder ahat je od pobarvanih najbolj primeren.
Kristal damo pod vzglavnik, da deluje na nas pomirjajoče.

CBD kapljice (16{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) so kot poživilo ,več ljudi mi je to potrdilo.Zato niso primerne za nespečnost.Mogoče bi bilo dobro v lekarni vprašat za tablete melatonina,ta bi znal pomagati.

Jest se ob 3h zbujam zaradi vibracij iz okolice – te vibracije me zbudijo (neke nizke težke vibracije),…. ampak majmuni na oblasti so še v kameni dobi….. za denar pa oglušijo, oslepijo in so popolni retardiii

https://adventisti.si/ali-je-spanje-zapravljanje-casa/

Po mojem pa dan začneš prepozno. Tvoj dan naj se začne ob 7. Pojdi na svež zrak za dobre pol ure, hodi hitreje da razbudiš telo, naredi nekaj počepov in razteznih vaj, potem domov pod tuš. Narediš si lahek zajtrk, če zjutraj ješ in na miru pozajtrkuješ.

Lahko pa dan začneš ob 7 s tušem in zajtrkom in greš nato v službo peš. Gibanje, sploh hoja, telesu vedno pomaga, da pride v sozvočje. Če boš vsaj del poti v službo in iz službe hodil peš, boš sigurno boljše spal.

Ko pridejo dnevi nespečnosti mi ne pomaga nič. Niti šport, cbd kapljice, čaji, tema, sproščanje … kar ste tu naštevali. V 10tih letih je bilo testiranega res veliko. Tudi meni pomaga edino tableta. Škatlico Helexa imam skoraj leto dni, tako, da je to res za skrajne in trajajoče dni nespečnosti.

New Report

Close