Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nesposobneži od Pošte Slovenije

Nesposobneži od Pošte Slovenije

Kako se meni smilite eni kle gor, a ste neubogljeni, a še kakate pa lulate v plenice. Smešni ste mi. Naj meni poštar kaj takega nardi, če se upa, no enkrat je nekaj izjavil, od takrat ima prepoved priti še kdaj k nam in nikoli več ne bo prišel v neslednjih 1000 letih, TA DOTIČNI poštar.

pa s kom se vi vsi se ne skregate v zivljenju? Se vam to zdi normalno? Kregat se in grdo obnasat? Kaj pa integriteta tj da vase vedenje je vam v ponos in ni odvisno od zunanjih okoliscin in oseb?

Sem v službi vsak dan od 8h do 17h. Torej kdaj naj dvignem paket ali priporočeno pošto? Naj si vzamem dopust ali kaj? Noro.

Naš poštar je tudi prijazen. Enkrat me je že povabil na zmenek.

Nisem robot, majkemi.


s temi urniki ja!! Vsaj do 20h bi morali delati. V soboto do 14h. Pa banke in lekarne tudi,da ne bo pomote!

Do najbližje pošte imate ziher 500 km in pošiljka je tako ažna da jo morte taoj danes dvigniti, nimate pa niti avta niti javnega prevoza do pošte ?

Sam res – tolk kritičnih mailov na račun pošte, pa vsi napisani z enakim stilom.
A ni to preveč prozorno?

S kakšnim namenom? Da bomo vsi uporabniki Mona šli h konkurenci? Aja, saj res, nimajo konkurence.

S kakšnim namenom? Da bomo vsi uporabniki Mona šli h konkurenci? Aja, saj res, nimajo konkurence.
[/quote]
Kaj pa, če bi ti malo razmišljal/a?
Kakšna konkurenca, lepo te prosim!

Naš poštar je pa zlat in upam, da ga ne zamenjajo. Vsi ga mamo radi in pri nas velja roka roko umije. Glede na to, da živimo na vasi dobi v zahvalo kako vrtnino ali zdaj v času kolin kak kos mesa v zahvalo.


Mu dam pa nekaj iz asortimana: steklenica, kava ali cokolada :).

No moja izkušnja z dostavo telegrama je bila pač slaba, ampak dostavljačica je bila zelo prijazena in ji pač ne zamerim, saj so bolj trgovci kot poštni uslužbenci. Zgleda, da je na PS pomemben samo dobiček ne pa kvaliteta storitev. Je pa res, da zaradi dostave telegrama, ki je bila po moje nestrokovna, ni prišlo do kakšne večje škode.

Mi imamo sedaj cca 2 meseca eno novo mlado poštarco. Punca je prav fajn, nikamor se ji ne mudi. Pride, pozvoni, čaka da greš po denarnico…sploh ni panike. Prejšnji poštar (je šel lani v penzijo) je bil pa obup od obupa. Pa en, ki ga je menjal tudi obup. Tip je komentiral vsak paket, ki ga je prinesel. Vedno je bilo “kaj ste pa spet naročili, kaj imate v paketu, o vidim da ste naročili to pa to,….”. Pa kaj to njega briga? Če nisi bil v sekundi pri vratih je bil že tečen, da se mu mudi pa kje sem tolko časa. Na pošti so pa tudi pri nas ene navadne kure. Gospe srednjih let, stara šola, totalno nerazgledane, dlje kot do sosednje občine ali pa z župnikom na izlet nikoli niso šle,… brezveze.


Ko to berem, dobim asociacijo na brzostrelko: ratatatatata 🙂
Kako šele ti govoriš, če že črevasto pišeš ?!

Ma crkni se ti govnaru jedan jeftini…kko loh zagovarjas to golazen od smrdljivih postarjev haha
[/quote]
MED OVER. net . Vprašanje za vas ????????. Mene takoj izbrišete pri komentarju ….tipa, ki ne zna slovensko pa ne, sem ga morda žalil. Mislim, da ne. . Zanimivo….Sem pa mislil , da v SLO komuniciramo, beri slovensko, govorimo in pišemo v slovenskem jeziku, pa očitno ni tako. ( glej zgoraj ) Na veliko žalost!!!!!! . No veliko uspeha naprej pri ne vem čem, predvsem pa pri poštarjih. No saj piše da bodo prišli iz saj vsi vemo od kje. Poštarji iz SLO, sem na vaši strani.
Lp iz Slovenije

Službeno imam kot podjetnik vsak dan opravka s poštarji, hitro dostavo paketov, uslužbenci na okencih pošte….menim, da glede na denar, ki ga prejmejo svoje delo opravljajo precej dobro.
Vročina, dež, sneg, poledica….ni lahka poštarska služba + polno pošiljk, reklam, odkupnih paketov…

prednisone 15 mg daily prednisone 40 mg price where to buy prednisone uk
https://prednisonet.com 30mg prednisone
cost of prednisone in canada buying prednisone prednisone 20 mg without prescription

New Report

Close