Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nesposobnost

Nesposobnost

Očitno sem res “falila”, ampak ne veliko – saj delajo vsi skupaj 😉 Ja, res jih krepko izmučijo, če pomislim za nekaj let nazaj, imajo zdaj petkrat več dela, prej so delali normalno, zdaj garajo…

Moj mož se spomni tudi tebe, ko si delala pri njih, pravi, da si bila izredno pridna. Tvojega očeta je pa škoda – ni pošteno, da človeka, ki se trudi, služba takole izmuči.

Res sem vesela, da sva se takole spoznali :)))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Hm, ne vem, če ima poročni list kaj teže… :((( Kakorkoli – mi smo uradno za ZZZS še vedno razbita družina. In zdaj, ko je dete spet bolano, očka spet ne more vzeti bolniške (jaz si jo na žalost še ne morem privoščiti, saj sem zaposlena komaj 3 tedne). Še sreča, da ima nekaj viška ur in, da delo lahko opravlja tudi od doma. :((( Fuj birokracija!!!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

New Report

Close