Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nestrpnezi ki ste proti migrantom

Nestrpnezi ki ste proti migrantom

bravo admini !

https://youtu.be/2CkBqZS1jeo
[/quote]
To frocovje je naučeno lagati 100na uro !


Največji napako je Zahod napravil s kolonizaciijo teh držav.

Monokultura je zoprna stvar.
Jaz sem / in se bi/ živela v multikulturnem New Yorku in Londonu.
[/quote]
Mogoče sem mal na splošno napisala glede življenja v Londonu in NY. Gre se za to, kaj se potem dogaja v teh mestih. Ni to neko strpno življenje med različnimi kulturami, ampak se je razvilo nasilje in to v vseh oblikah. Težava je v tem, da oni se ne želijo prilagodit življenju v državo kamor so odšli, ampak zahtevajo da se jim podredijo. Poglej si kaj se je dogajalo v sosednji Avstriji in kako so migranti in islamska skupnost delovala ti bo hitro jasno. Da ne govorim kaj se recimo na Dunaju dogaja, nekoč si lahko zvečer s prijateljicami se normalno sprehajal te ni bilo ničesar strah. Pojdi danes s prijateljicami skozi Prater ti bi hitro jasno kaj ti želim povedat. Skratka, če bi oni sprejeli naš način življenja in se mu prilagodili mislim, da marsikdo ne bi imel težav z njimi. Tako pa se dogaja kar se dogaja.


Mogoče sem mal na splošno napisala glede življenja v Londonu in NY. Gre se za to, kaj se potem dogaja v teh mestih. Ni to neko strpno življenje med različnimi kulturami, ampak se je razvilo nasilje in to v vseh oblikah. Težava je v tem, da oni se ne želijo prilagodit življenju v državo kamor so odšli, ampak zahtevajo da se jim podredijo. Poglej si kaj se je dogajalo v sosednji Avstriji in kako so migranti in islamska skupnost delovala ti bo hitro jasno. Da ne govorim kaj se recimo na Dunaju dogaja, nekoč si lahko zvečer s prijateljicami se normalno sprehajal te ni bilo ničesar strah. Pojdi danes s prijateljicami skozi Prater ti bi hitro jasno kaj ti želim povedat. Skratka, če bi oni sprejeli naš način življenja in se mu prilagodili mislim, da marsikdo ne bi imel težav z njimi. Tako pa se dogaja kar se dogaja.
[/quote]
Poglej, v Londonu in New Yorku je relativno malo teh zdaj relevantnih migrantov,ie beguncev ( Anglija 0 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}) ki so v Sloveniji. Pravzaprav nesramno malo glede na to kdo je zakuhal vojno in revolucije na Bližnjem vzhodu, kdo si je razkosal Libijo, kdo si je izmislil Wmd v Iraku, etc etc ad nauseam.
Sta pa naravno odprti mesti za integracijo in asimilacije, kar jima daje vrednost.
Verske vojne se tam ne bijejo.
Kakor imaš v Franciji severno afričani ( ” we are here cause you were there) imaš v Londonu west Indies, pa Bangladeš, Pakistan, Indijo, Šrilanko. Drugo, tretjo, četrto generacijo. Imaš tolpe, imaš spopade, imaš austerity, kar je velika krivda oblasti. Ni pa kritično.
Dunaja ne poznam.


Največji napako je Zahod napravil s kolonizaciijo teh držav.

Monokultura je zoprna stvar.
Jaz sem / in se bi/ živela v multikulturnem New Yorku in Londonu.
[/quote]

Pa misliš, da se Lenape strinjajo s tem, da bi se ti šla multikulti na njihovem ukradenem teritoriju?

Nkeichi,
da si živela v NY in Londonu in bi še. Ja, kaj pa delaš potem tukaj v tej zaplankani deželici. A je kelnarjenje in prostituiranje v takih velemestih polnih vsega dobrega in tudi slabega preveč za tvojo nežno poduhovljeno dušico. Je, dom le dom pa čeprav ves prežet z neko zlagano vaško in malomestno idiliko.
Dajte si vendar že vsa razmažena mediokratska derišta dopovedat, da gre za načrtno uničenje evropske kulture. Saj vsi vemo da ta ni nekaj enovitega in niti ne ne vem kako razvita, a elite so se odločile ta način življenja zyebat. In s kom gre lažje kot z temi nesrečniki, ki so res še v kameni dobi ne glede na to, da uporabljajo moderno tehnologijo seveda samo tisto, ki njim paše. Da jim je zaukazano, da se tudi malo ne smejo prilagajati. Naj zveni še tako pretirano, a to so okupatorji, čeprav se tega marsikdo med njimi niti ne zaveda.
Pa me ne moti nobena barva kože, noben jezik celo nobeno vraževerje pa naj se imenuje krščanstvo, islam, judaizem budizem, hinduizem, taoizem, veganstvo … bla, bla, bla. Da smo jim mi belci uničili in izropali njihove dežele. A to pa ni posploševanje z njihove strani? Resnice je, da so Angleži, Španci, Portugalci in Holadci dodobra izropali skoraj ves svet, zato pa so to najbogatejše države. Pa na Ameriko ne pozabimo. Samo kaj imamo kranjci mi sami skozi vso zgodovino ropani in zasužnjeni pri tem – čisto nič. Zanimivo, da tudi Nemci ne, pa je Nemčija najbolj priljubljena destinacija teh tako imenovanih migrantov.
V nekem podobnem portalu je nekdo zapisal, da je to židovsko maščevanje Nemcem. Na svetovno židovsko zaroto se sicer požvižgam vendar mogoče je pa kaj res.

Hm, vsi, ki niso Evropejci, imajo eno samo kulturo?
[/quote]

Eno samo. Vahabitsko. Cilj je samo en. Zaklati katolike.

Tvoje ime pove vse! Vrni se nazaj med opankarje!


Nemške nekdanje kolonije:
Mariansko otočje
Namibija
Nemška Jugozahodna Afrika
Nemška Nova Gvineja
Nemška Vzhodna Afrika
Nemški Togo
Ngulu
Saipan
Samoa
Tinian
Yap
Veliko se jih sedaj imenuje drugače, je pa to 11 nekdanjih Nemških kolonij.

Mene zanimajo imena slovenskih kolonij.

Slovenija je bila kolonija. Najprej Avstrijska potem pa komunistična. Največjo škodo so komunistični kolonizatorji naredili Srbiji.

Zgleda, da si res blond, saj še na preprosto vprašanje ne znaš smiselno odgovoriti.

Do migrantov je po mojem na nek način potrebno biti toleranten … Tudi vi bi raje spizdili iz države, če bi državo zajela vojna, ali se motim?

Upam le, da boste vsi tisti, ki ste proti migrantom v nedeljo na volitvah oddali glas pravi stranki!

Daj ne zavajaj, Pakistan, Indija, Afganistan, iran , da ne bi našteval, kje je tu vojna ?
Gre se samo za izvrševanje kozjejebčeve volje po zasužnenju Evrope, samo to je cilj , nič drugega !

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11168388

Evo že šipci nas jebejo, kako nas ne bodo kozjejbci ?

Francoski raper Nick Conrad je izdal nov video, na katerem prepeva »f..kam Francijo, požigam Francijo«, medtem, ko davi belo žensko, ki naj bi predstavljala Francijo.

V svojem umotvoru, v katerem na koncu žensko, ki simbolizira Francijo, zadavi, se Conrad tudi pritožuje zaradi rasizma in nad tem, da ga mediji obtožujejo spodbujanja državljanske vojne.

Conrad je sicer bil nedavno že kaznovan z globo 5000 evrov zaradi spodbujanja nasilija, ker je v svoji pesmi pozival k pobijanju belih otrok.

https://www.youtube.com/watch?v=Iz2UpWPX-7g


Nemške nekdanje kolonije:
Mariansko otočje
Namibija
Nemška Jugozahodna Afrika
Nemška Nova Gvineja
Nemška Vzhodna Afrika
Nemški Togo
Ngulu
Saipan
Samoa
Tinian
Yap
Veliko se jih sedaj imenuje drugače, je pa to 11 nekdanjih Nemških kolonij.
[/quote]

Na wikipedijo znam pogledati tudi jaz. Pa tudi malo dlje in več, pa še od šolske zgodovine, ko še ni bilo interneta samo enciklopedije mi je nekaj ostalo. Poglej kdaj so jih kolonizirali. Ko so se drugi že umikali. Tako, da so dobili kaj majhen košček te velikanske pogače izropanega. Kar jim seveda ni bilo všeč. Poglej saj znaš sam/a brati!

V Maroku, Alžiriji, Iranu in Pakistanu od koder jih prihaja po balkanski poti največ ni vojne.
V prvem navalu beguncev/migrantov je neki tukaj živeči Sirec, ki je bil za tolmača lepo povedal, da je vojnih beguncev iz Sirije samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Jasno, da so se vsi ostali tudi izdajali za vojne begunce iz Sirije saj jim je to ustrezalo.

Panika v Franciji, razneslo je pošiljko z eksplozivom! Več ranjenih, med njimi tudi majhna punčka!
vir, spletna stran na strani resnice !


Katera stranka pa je prava? Vsekakor upam, da ne boste oddali glasu stranki v kateri visijo potomci izdajalcev svojega naroda in zagovorniki pedofilije, pa še lep del bivših članov KPJ.
Sami lopovi, drugi žal pa tudi niso nič boljši.

Daj ne zavajaj, Pakistan, Indija, Afganistan, iran , da ne bi našteval, kje je tu vojna ?
Gre se samo za izvrševanje kozjejebčeve volje po zasužnenju Evrope, samo to je cilj , nič drugega !
[/quote]
Ja, v Afganistanu pa res ni vojne…🤤
http://www.slovenskavojska.si/en/international-cooperation/international-operations-and-missions/afghanistan/
Iz Indije ni v Sloveniji beguncev btw.


Ja, v Afganistanu pa res ni vojne…🤤
http://www.slovenskavojska.si/en/international-cooperation/international-operations-and-missions/afghanistan/
Iz Indije ni v Sloveniji beguncev btw.
[/quote]

Saj bo kmalu tudi tu. Vedno več jih je, vedno več nasilja izvajajo, prej ali slej bodo hoteli, da njihove navade in zakoni zavladajo, prej ali slej bo počilo. Stopi malo iz oblakov in realno poglej na situacijo.

Slovenk največ poslijo in ubijejo Slovenci. Kam se to oglasim, da se deportira Slovence?
[/quote]
V čuzo jih deportirajo, lahko pa zahtevaš zvišanje kazni ali pa Goli otok, da se najame pri sosedih.

Takšnim ki pišejo tako kot ti vaši pravijo rasistka.

New Report

Close