Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek neupravičeno zbiranje denarja za zdravljenje – zzzs ni nikoli prejel vloge niti staršev niti pediatrične kl.

neupravičeno zbiranje denarja za zdravljenje – zzzs ni nikoli prejel vloge niti staršev niti pediatrične kl.

Se strinjam, mene je kar želodec začel boleti, ko tole berem.

Me je kar groza, kakšni gnoji živijo med nami – privoščljivi, hudobni, pokvarjeni do amena. Fuj.

Tisti kobri, ki se na koncu svojih umotvorov podpisuje z “lp” pa želim, da jo usoda useka nazaj in to tako močno, da ne boSAMA več niti prdnit mogla, kaj šele svinjati in napadati po forumih….

Ampak to je bistvo zavarovanja, a ne? Saj tudi, če zavaruješ hišo, lahko plačuješ 30 let in nič ne potegneš ven. Lahko pa ti hiša zgori in potem pokoristiš veliko več, kot si kdaj vplačala. Pa menda ne boš zato navijala, da ti hiša zgori, da ne boš imela občutka, da si zastonj plačevala? Jaz najraje ne bi koristila ničesar.

Zato imamo zavarovanje. Druga možnost je, da zavarovanja ni in da vsak plača “škodo”, ki jo naredi. V tem primeru sva ga midva z možem konkretno najebala. Ampak nikoli ne veš, kdaj lahko ti najebeš.[/quote]

Sem že v svojem prvem postu napisala, pa očitno nihče dejansko ne bere, da je imel sin velike zdravstvene težave, ki smo jih reševali s plačljivimi terapijami, tudi v tujini. Kje bi bil danes, če bi imeli samo terapije plačljive s strani zzzs, ne vem.
gre za to, da smo dejansko živeli na robu preživetja, da smo to lahko omogočili, odrekli smo se vsemu komfortu, z možem se po dneve nisva videla, ker je poleg službe delal še na projektih, sama sem preko avtorske delala, ko je otrok spal. Bilo je mučno in je trajalo par let.
in me čudi, da se ljudje, govorim na splošno, najprej obrnejo na javnost pa čeprav imajo pri sebi ogromno rezerv. AMpak ne, želijo izvenserijsko operacijo, ki je zzzs ne krije, to je zdaj druga debata, ampak želijo obdržati hišo, ker stanovanje je premalo, pa dva avta, ker z enim se ne da, pa morje za 2 jurja ker drugače ne gre….. Torej, ostali bi na vsem komfortu, ki ga imajo, operacijo pa plačajo drugi. Kot sem rekla pomagam, ker vem kaj sem jaz preživljala, ampak vsega tega ne bom nikoli razumela.
lp[/quote]

Sicer močno dvomim, da resnično pišeš o lastnih izkušnjah, vendar če slučajno tole drži, ti lahko rečem le, da si nesposobna mama. Tvoj otrok je lahko srečen, da je sploh preživel, očitno nisi bila pripravljena zanj niti toliko narediti, da bi preverila, s kakšnim (slabim) zdravljenjem bo moral preživeti. In če si ti tako nesposobna, da si pripravljena sprejemati zastarelo zdravljenje, je to tvoj problem.

pa lp!

Sem že v svojem prvem postu napisala, pa očitno nihče dejansko ne bere, da je imel sin velike zdravstvene težave, ki smo jih reševali s plačljivimi terapijami, tudi v tujini. Kje bi bil danes, če bi imeli samo terapije plačljive s strani zzzs, ne vem.
gre za to, da smo dejansko živeli na robu preživetja, da smo to lahko omogočili, odrekli smo se vsemu komfortu, z možem se po dneve nisva videla, ker je poleg službe delal še na projektih, sama sem preko avtorske delala, ko je otrok spal. Bilo je mučno in je trajalo par let.
in me čudi, da se ljudje, govorim na splošno, najprej obrnejo na javnost pa čeprav imajo pri sebi ogromno rezerv. AMpak ne, želijo izvenserijsko operacijo, ki je zzzs ne krije, to je zdaj druga debata, ampak želijo obdržati hišo, ker stanovanje je premalo, pa dva avta, ker z enim se ne da, pa morje za 2 jurja ker drugače ne gre….. Torej, ostali bi na vsem komfortu, ki ga imajo, operacijo pa plačajo drugi. Kot sem rekla pomagam, ker vem kaj sem jaz preživljala, ampak vsega tega ne bom nikoli razumela.
lp[/quote]

Sicer močno dvomim, da resnično pišeš o lastnih izkušnjah, vendar če slučajno tole drži, ti lahko rečem le, da si nesposobna mama. Tvoj otrok je lahko srečen, da je sploh preživel, očitno nisi bila pripravljena zanj niti toliko narediti, da bi preverila, s kakšnim (slabim) zdravljenjem bo moral preživeti. In če si ti tako nesposobna, da si pripravljena sprejemati zastarelo zdravljenje, je to tvoj problem.

pa lp![/quote]

Imaš prav, da sem nesposobna, ampak ne kot mama. Bi mogla živet v komfortu pa nardit zbiralno akcijo in otroka enostavno na stroške Slovencev peljat na zdravljenje v tujino, namesto, da sva s partnerjem sebi odrekala, da sva po tujini iskala terapije, ki so pomagale.
Sicer pa imaš velike probleme s funkcionalno pismenostjo, ker si polovico tega kar si napisala sproducirala v svoji glavi.

Sicer močno dvomim, da resnično pišeš o lastnih izkušnjah, vendar če slučajno tole drži, ti lahko rečem le, da si nesposobna mama. Tvoj otrok je lahko srečen, da je sploh preživel, očitno nisi bila pripravljena zanj niti toliko narediti, da bi preverila, s kakšnim (slabim) zdravljenjem bo moral preživeti. In če si ti tako nesposobna, da si pripravljena sprejemati zastarelo zdravljenje, je to tvoj problem.

pa lp![/quote]

Imaš prav, da sem nesposobna, ampak ne kot mama. Bi mogla živet v komfortu pa nardit zbiralno akcijo in otroka enostavno na stroške Slovencev peljat na zdravljenje v tujino, namesto, da sva s partnerjem sebi odrekala, da sva po tujini iskala terapije, ki so pomagale.
Sicer pa imaš velike probleme s funkcionalno pismenostjo, ker si polovico tega kar si napisala sproducirala v svoji glavi.[/quote]

Srček, temu se ne reče funkcionalna (ne)pismenost, ampak trolanje.

Ko nekdo piše “A”, ti pa mu med drugim odgovarjaš, kot da je pisal “B”. Da vidiš, kaj počneš sam/a, ko napadaš nekoga, ki dela nadure, pa ponoči, pa spi na jogiju na tleh.

Pokveka.

Imaš prav, da sem nesposobna, ampak ne kot mama. Bi mogla živet v komfortu pa nardit zbiralno akcijo in otroka enostavno na stroške Slovencev peljat na zdravljenje v tujino, namesto, da sva s partnerjem sebi odrekala, da sva po tujini iskala terapije, ki so pomagale.
Sicer pa imaš velike probleme s funkcionalno pismenostjo, ker si polovico tega kar si napisala sproducirala v svoji glavi.[/quote]

Srček, temu se ne reče funkcionalna (ne)pismenost, ampak trolanje.

Ko nekdo piše “A”, ti pa mu med drugim odgovarjaš, kot da je pisal “B”. Da vidiš, kaj počneš sam/a, ko napadaš nekoga, ki dela nadure, pa ponoči, pa spi na jogiju na tleh.

Pokveka.[/quote]

Nisem ne tvoj srček, še manj pa pokveka.

Namen tvojega pisanja pa je kak? Imam svoje lastne izkušnje in svoje mnenje, pri katerem nisem nobenega ne žalila ne blatila. Ti pa? nimaš ne izkušenj ne mnenja le pikanje in žaljenje. Če že govorimo o napadanju tistih, ki delajo nadure in spijo na jogiju na tleh. Se prepoznaš? Ker z nadurami in spanjem na jogiju na stari prastari postelji sem jaz skrbela za terapije za svojega otroka.
Sicer pa komot izvoli s pisanjem.

Sama imam čisto vest s svojimi dejanji in besedami, zase veš pa sam/a.

torej… otrok je v fazi zdravljenja pri nas še, zdravljenje poteka dobro…
oni pa že kar zbirajo denar…ker…? :-/ zakaj točno? zbirajo denar, ob tem, da se sploh niso pogovarjali o zdravljenju v tujini, da je bilo le-to samo OMENJENO kot opcija, v primeru, da pri nas zdravljenje ne bi bilo uspešno – PA JE USPEŠNO. in ob tem, da na zzzs sploh ni bila dana nobena vloga…

pri vseh teh zbiralnih akcijah… se človek vpraša…
http://www.delo.si/novice/slovenija/dobrodelne-akcije-za-zdravljenje-otrok-so-marsikdaj-neupravicene.html%5B/quote%5D
Ravno zaradi tekšnih in podobnih primerov bi se morali zavzemati da se naše zdravstvo in zavarovanje poštima. Polno ljudi fehta za denar, kdo pa smo mi da odločamo ali upravičeno ali ne. Ali je res zdravstveno stanje takošno kot navajajo starši ali ne. Za to imamo inštitucije imamo zavarovalnice,, vse to plačujemo in njihova naloga je da poskrbi da štima tako kot mora. Da državlani dobijo ustrezno zdravljenje čim hitreje. Pa naj bo doma ali v tujini.
Verjamem da je marsikdo ki izkorišča dobroto ljudi iz fehta brez sramu vendar sem prepričana da je še več tekšnih, ki pa ustreznega zdravljenja ne dobijo ker si ga ne morejo privoščiti in niti ne vejo kako bi prosili za pomoč.


Srček, temu se ne reče funkcionalna (ne)pismenost, ampak trolanje.
Ko nekdo piše “A”, ti pa mu med drugim odgovarjaš, kot da je pisal “B”. Da vidiš, kaj počneš sam/a, ko napadaš nekoga, ki dela nadure, pa ponoči, pa spi na jogiju na tleh.
Pokveka.[/quote]

Nisem ne tvoj srček, še manj pa pokveka.Namen tvojega pisanja pa je kak? Imam svoje lastne izkušnje in svoje mnenje, pri katerem nisem nobenega ne žalila ne blatila. Ti pa? nimaš ne izkušenj ne mnenja le pikanje in žaljenje. Če že govorimo o napadanju tistih, ki delajo nadure in spijo na jogiju na tleh. Se prepoznaš? Ker z nadurami in spanjem na jogiju na stari prastari postelji sem jaz skrbela za terapije za svojega otroka.Sicer pa komot izvoli s pisanjem.
Sama imam čisto vest s svojimi dejanji in besedami, zase veš pa sam/a.[/quote]

Eni lahko zapravljajo in prosjačijo, drugi pač “šparamo” in dajemo za terapije. Razlika je očitna. Te podpiram in razumem.
Velika večina tukaj pišočih v tej temi se ali ukvarja z zbiranjem denarja skozi donacije (ob tem se v vsakodnevnem življenju ni odrekla ničemur) ali pa o tem nič ne ve in se samo napihuje.
Slovensko zdravstvo je popolnoma ustrezno ( vsaj za otroke) in jim omogoča optimalno ( glede na zmožnosti) zdravljenje in rehabilitacijo.
Ampak v Ameriki je pač vse boljš!
Zanimiva pa je, da tile ameriški kirurgi operirajo predvsem vzhodno evropske otroke, ki krepko plačajo, njihove lastne pa očitno ne v takem enormnem številu. Zdravstvene zavarovalnice v ZDA pač ne plačajo vsake cene, ki si jo zamislijo razni t.i. strokovnjaki.

Drage mame, a ste res prepričane da za svojega otroka ne bi poskusile narediti vsega kar se da? Ma ni dolgo nazaj ko sem tu gori zasledila vprašanje, kje je najkrajša vrsta oziroma kako čim hitreje priti z napotnico naprej? Pa meni je normalno, da probaš vse. Vem kako se mi je zavrtel film o življenju in smrti, ko sem bila s starejšim kot dojenčkom na hemato onkoloskem oddelku in kako moliš, da bodo ja dobri rezultati ob vsakem nadaljnem pregledu. Zdaj pa se tule prerekate, kdo in kaj je komu plačal in če se je splačalo? Mene bi bilo sram v dno duše. Pa ne poznam ne enih ne drugih, niti nimam popolnoma nič zraven, sem samo mami dveh zdravih fantov zdaj in vesela sem, da je temu tako.

torej… otrok je v fazi zdravljenja pri nas še, zdravljenje poteka dobro…
oni pa že kar zbirajo denar…ker…? :-/ zakaj točno? zbirajo denar, ob tem, da se sploh niso pogovarjali o zdravljenju v tujini, da je bilo le-to samo OMENJENO kot opcija, v primeru, da pri nas zdravljenje ne bi bilo uspešno – PA JE USPEŠNO. in ob tem, da na zzzs sploh ni bila dana nobena vloga…

pri vseh teh zbiralnih akcijah… se človek vpraša…
http://www.delo.si/novice/slovenija/dobrodelne-akcije-za-zdravljenje-otrok-so-marsikdaj-neupravicene.html%5B/quote%5D
Dobrodelne akcije za zdravljenje otrok so marsikdaj neupravičene
: (
Quod licet Iovi, non licet bovi …

http://www.rtvslo.si/slovenija/kucan-na-operaciji-hrbtenice/95098
Nekdanjega predsednika republike Milana Kučana so v petek zjutraj v Švici operirali na ramenskem delu hrbtenice.
.. so bile razlog za operacijo dolgotrajne hude bolečine v hrbtenici, v Švico pa je Kučan odšel na priporočilo kirurškega oddelka ljubljanskega kliničnega centra.

http://www.rtvslo.si/zdravje/novice/predsednikova-operacija-v-avstriji-ni-nezaupnica-slovenskemu-zdravstvu/254291
Predsednikova operacija v Avstriji “ni nezaupnica slovenskemu zdravstvu”
Predsednik republike Danilo Türk je bil v torek na kliniki v Innsbrucku v Avstriji operiran zaradi maligne tvorbe na prostati..
…so se za poseg v tujini, ki je bil uspešno opravljen, odločili po temeljitih konzultacijah s slovenskimi zdravniki.

***

Ta verz pa posvečam vsem bolnim otrokom z željo, da okrevajo, pa naj bo to s pomočjo zdravljenja doma ALI v tujini.

VSI OTROCI

Vsi otroci sveta so z nami,
kot naša usoda in naša vest.
In z njimi gremo – z ramo ob rami –
v prihodnost
ali v temo ali do zvezd.

Tone Pavček

To, da se tvoj otrok že zdravi v bolnišnici, ti pa kar na pamet zbiraš denar za morebitno operacijo kje drugje, če bo slučajno treba, in tega ne poveš na tak način … ne paše v kategorijo “vse narediti za otroka”. Tudi to, da zavajaš javnost z rezanjem celih udov in nafehtaš za desetkrat dražjo operacijo, kot bi bilo treba, ne sodi v to kategorijo. Ločiš mogoče?

Tako se govori, ja, prosto po Prešernu. Ti seveda veš, mi, ki smo videli dva velika zemljevida na steni, enega ZDA in enega celega sveta, ki sta bila oba prebodena z bucikami, za vsakega pacienta pač ena in zemljevid ZDA je bil zaradi njih skoraj v celoti preboden z njimi, seveda ne vemo kaj govorimo. Mi smo itak neumni, ane?


Če je prišel delat za drobiž, je za silo v redu. Če pa mu plačam velike denarje, potem seveda zahtevam več. In da karikiram dalje: še na misel mi ne pride, da bi naredila nabirko denarja, zato da dobim ornk vodovodarja. Prav tako se mi zdi nezaslišano zbiranje denarja z izgovorom, da za otroke bomo pa ja prispevali brez ugovora.
Mnogi pozabljate, da fensi in drage operacije v ZDA sicer izgledajo lepo na papirju, vendar dostikrat nimajo nobene strokovne podlage. Že strokovni članki o operaciji, ki jo je prestal Rene, so zgovorni, saj jo zavračajo prav vsi svetovni strokovnjaki razen dr. Paleya. In ker je seveda Amerika, Američani pa vedno vedo, kaj delajo, jim bomo verjeli in brez ugovora plačali.[/quote]
Pa kaj za vraga tebe in tebi podobne to moti, če nekdo zbira denar ?
Zaradi mene lahko nekdo tudi zbira denar za nov avto. Kdor hoče dati, naj da. Nihče te ne sili in ne grozi z izvršbami, kot v primerih, ko mafijska država preko takšnih in drugačnih davkov in dajatev, vsak mesec zbira denar za mafijske banke, birokratsko golazen in podobno nesnago.

To, da se tvoj otrok že zdravi v bolnišnici, ti pa kar na pamet zbiraš denar za morebitno operacijo kje drugje, če bo slučajno treba, in tega ne poveš na tak način … ne paše v kategorijo “vse narediti za otroka”. Tudi to, da zavajaš javnost z rezanjem celih udov in nafehtaš za desetkrat dražjo operacijo, kot bi bilo treba, ne sodi v to kategorijo. Ločiš mogoče?[/quote]
Omg..boš rekla da če bi imela bolanega otroka ki bi ga pri nas packali z nekimi no name zdravili, obenem bi ti pa namignili da nekje pa obstajajo zdravniki, ki uporabijo nekaj drugega za zdravljenje, so uspešni pri teh posegih, da obstaja zelo realno upanje, da bo otrok samostojen…ne ti pa ne bi vzela pufa in poiskusila? Kot sem zasledila, sta starsa sama placala. Pa cetudi bi jima zavarovalnica. Ce placujemo za narkice, alkoholike, ki se sami spravijo v taka stanja, bomo na taksnih primerih sparali? Vsakdo bi naredil kar bi mogel za svojega otroka. Sem prepricana. Pa ce bi bila puncka vnukinja nekega politika sploh ne bi bilo debate tule, bi zavarovalnica skesirala vnaprej.
Glede tega zavajanja javnosti, si videla kako medicinsko dokumentacijo ali zdaj kar nekaj na pamet, da se tolce po starsih?

Nisem ne tvoj srček, še manj pa pokveka.Namen tvojega pisanja pa je kak? Imam svoje lastne izkušnje in svoje mnenje, pri katerem nisem nobenega ne žalila ne blatila. Ti pa? nimaš ne izkušenj ne mnenja le pikanje in žaljenje. Če že govorimo o napadanju tistih, ki delajo nadure in spijo na jogiju na tleh. Se prepoznaš? Ker z nadurami in spanjem na jogiju na stari prastari postelji sem jaz skrbela za terapije za svojega otroka.Sicer pa komot izvoli s pisanjem.
Sama imam čisto vest s svojimi dejanji in besedami, zase veš pa sam/a.[/quote]

Eni lahko zapravljajo in prosjačijo, drugi pač “šparamo” in dajemo za terapije. Razlika je očitna. Te podpiram in razumem.
Velika večina tukaj pišočih v tej temi se ali ukvarja z zbiranjem denarja skozi donacije (ob tem se v vsakodnevnem življenju ni odrekla ničemur) ali pa o tem nič ne ve in se samo napihuje.
Slovensko zdravstvo je popolnoma ustrezno ( vsaj za otroke) in jim omogoča optimalno ( glede na zmožnosti) zdravljenje in rehabilitacijo.
Ampak v Ameriki je pač vse boljš!
Zanimiva pa je, da tile ameriški kirurgi operirajo predvsem vzhodno evropske otroke, ki krepko plačajo, njihove lastne pa očitno ne v takem enormnem številu. Zdravstvene zavarovalnice v ZDA pač ne plačajo vsake cene, ki si jo zamislijo razni t.i. strokovnjaki.[/quote]

Zadnjima dvema avtoricama (če ni v resnici ena sama) sporočam, da bi bilo fino, če bi svoj gnev usmerili proti tistim, ki neupravičeno pričakujejo pomoč – temu je namenjen otvoritveni post v tej temi.

Pokveka, meni ni potrebno spati na stari postelji zato, da bi svojemu otroku zagotovila ustrezno zdravniško obravnavo, obstajajo pa poleg tebe ljudje, ki si ravno tako trgajo od ust, da bi zdravljenje omogočili – tako kot praviš, da si to počela tudi ti in ne vem, zakaj jih potem napadaš?

Avtorica “pri nas”, ti si pa poseben kaliber pokvarjenosti, le glej, da ne boš doživela “ustrezno” zdravljenje na lastni koži ali še bolje, na koži lastnih otrok ali vnukov. Taista Zavarovalnica, taisto osebje bolnišnic podobno razlaga tudi o ostalih zdravljenjih, ki naj bi bila pri nas na nivoju zdravljenj v tujini, pa vemo, da žal temu ni tako.

Ne morem verjeti, da se tukaj spravljate na starše otrok, ki imajo hude okvare. Nikoli ne bom pozabila, da so Reneju hoteli-čisto po nepotrebnem odrezati nogo-ker je to pri nas doktrina. Pa me ne briga, če se je zbralo še več denarja in je šla družina na počitnice.
A ste vi že pozabili, koliko denarja (verjetno MILIJONI evrov) je steklo v vse gradbince, ki so zidali take in onake inštitute.
Seveda bi kot mamo vse prodala, če bi otroku lahko omogočila boljše zdravljenje v tujini. In ne samo ortopedska, tudi druga zdravljenja so v ZDA 100 let pred nami. Seveda nimamo (še) slabega zdravstva, ampak pri 2 milijonih ljudi, ne moremo pričakovati, da bo zdravstvo enako kakovostno kot v tako bogati državi kot so ZDA. V ZDA je pa kakovostna zdravstvena oskrba odvisna samo od denarja. Več kot plačaš (veliko), boljšo oskrbo imaš.
Samo upam, da tiste, ki pljuvate po starših (na tem forumu redno opažam, da se na koncu spravite na Žogco), poskusite nekaj te juhice na svojem telesu prej ali slej.


A spet in ponovno! Niso mu hoteli odrezati noge. Lažeš!

Eni lahko zapravljajo in prosjačijo, drugi pač “šparamo” in dajemo za terapije. Razlika je očitna. Te podpiram in razumem.
Velika večina tukaj pišočih v tej temi se ali ukvarja z zbiranjem denarja skozi donacije (ob tem se v vsakodnevnem življenju ni odrekla ničemur) ali pa o tem nič ne ve in se samo napihuje.
Slovensko zdravstvo je popolnoma ustrezno ( vsaj za otroke) in jim omogoča optimalno ( glede na zmožnosti) zdravljenje in rehabilitacijo.
Ampak v Ameriki je pač vse boljš!
Zanimiva pa je, da tile ameriški kirurgi operirajo predvsem vzhodno evropske otroke, ki krepko plačajo, njihove lastne pa očitno ne v takem enormnem številu. Zdravstvene zavarovalnice v ZDA pač ne plačajo vsake cene, ki si jo zamislijo razni t.i. strokovnjaki.[/quote]

Zadnjima dvema avtoricama (če ni v resnici ena sama) sporočam, da bi bilo fino, če bi svoj gnev usmerili proti tistim, ki neupravičeno pričakujejo pomoč – temu je namenjen otvoritveni post v tej temi.Pokveka, meni ni potrebno spati na stari postelji zato, da bi svojemu otroku zagotovila ustrezno zdravniško obravnavo, obstajajo pa poleg tebe ljudje, ki si ravno tako trgajo od ust, da bi zdravljenje omogočili – tako kot praviš, da si to počela tudi ti in ne vem, zakaj jih potem napadaš?
Avtorica “pri nas”, ti si pa poseben kaliber pokvarjenosti, le glej, da ne boš doživela “ustrezno” zdravljenje na lastni koži ali še bolje, na koži lastnih otrok ali vnukov. Taista Zavarovalnica, taisto osebje bolnišnic podobno razlaga tudi o ostalih zdravljenjih, ki naj bi bila pri nas na nivoju zdravljenj v tujini, pa vemo, da žal temu ni tako.[/quote]

Babše, ki druge zmerja s pokvekami, res ni veliko vredno! Ali pač?
Kar pa se zdravljenja tiče, izseli se v državo, kjer boš imela brez plačila vrhunske storitve. Gotovo je to Amerika.

A Slovenija nudi zdravstvene storitve brez plačila?

To, da se tvoj otrok že zdravi v bolnišnici, ti pa kar na pamet zbiraš denar za morebitno operacijo kje drugje, če bo slučajno treba, in tega ne poveš na tak način … ne paše v kategorijo “vse narediti za otroka”. Tudi to, da zavajaš javnost z rezanjem celih udov in nafehtaš za desetkrat dražjo operacijo, kot bi bilo treba, ne sodi v to kategorijo. Ločiš mogoče?[/quote]
Omg..boš rekla da če bi imela bolanega otroka ki bi ga pri nas packali z nekimi no name zdravili, obenem bi ti pa namignili da nekje pa obstajajo zdravniki, ki uporabijo nekaj drugega za zdravljenje, so uspešni pri teh posegih, da obstaja zelo realno upanje, da bo otrok samostojen…ne ti pa ne bi vzela pufa in poiskusila? Kot sem zasledila, sta starsa sama placala. Pa cetudi bi jima zavarovalnica. Ce placujemo za narkice, alkoholike, ki se sami spravijo v taka stanja, bomo na taksnih primerih sparali? Vsakdo bi naredil kar bi mogel za svojega otroka. Sem prepricana. Pa ce bi bila puncka vnukinja nekega politika sploh ne bi bilo debate tule, bi zavarovalnica skesirala vnaprej.
Glede tega zavajanja javnosti, si videla kako medicinsko dokumentacijo ali zdaj kar nekaj na pamet, da se tolce po starsih?[/quote]

A si ti neumna al se samo sprenevedaš?

Otrok je primerno obravnavan in ni packan. Če je dejansko packan, ne vem, zakaj ga sploh zdravijo s čimer koli pri nas. Naj ga odpeljejo direktno v tujino. Ne govorimo o teoretičnem problemu, ampak o konkretnem primeru otroka, ki se že zdravi.
Starši zbirajo denar malo na pamet, za vsak slučaj, ne da bi to tako tudi povedali in utemeljili, npr. da je slaba prognoza, da ne kaže dobro itd.

Cel svet prosim!! A je lahko še kdo bolj hudoben? A lahko eno zanikrno bitje drži zart kljun? Če že pomagat ne more!!
Ne gane tega stvora, da so mu izpod riti pokradli 80 milijard. Ti lopovi, ki ga še zdaj gledajo v oči in mu ‘lajšajo’ lajf in jutri jih bo šel volit. BEDAK!!

Vtikuje/te se v neverjetno upanje staršev, ki svojemu otroku privošči vse dobro. Ki se oklepajo vsake slamice, da otrok ne bo v breme, trpel. In JA, jaz napišem, dohtarji so CURE BURE!!!!!
Pa cel sistem ……. 1 x na teden fizio – če jo otročič rabi 2 x na dan!!!

Pa to ne moreš verjet! Resnično – ko bi vedel za to jezikavo gamad – ma mrš, ko boš rabila trohico pomoči!

OBUP JE, da debeli prašiči sedijo na našem denarju!! Prašiči, ki si jih je izmislil …ne vem kdo!!
In prejemajo plačo 4000 € za nič! Za ta denar bi pozdravili na 100-tine naših malčkov , ja , tudi v tujini!!
Za ta denar bi DELALI zdravniki, kirurgi tudi za ‘tastare’ …… ne pa, da ……….bo spet en prišel s pištolo!!

Pa kako ne moremo NIKOLI stopit skupaj, Slovenclji??? Mora bit res vojna, da boste zaprli svoje hudobne gobce??
OBLAST!! 25-LETNO tako zajedajte, ne volit – jih ni. Ne se pa med sabo je*bat!!!!!

Luna ali samo pomanjkanje zdravil! Pri tem pisanju verjamem, da ti slovenski zdravniki res ne morejo pomagati. Ker so takele bolezni v glavah, v tvoji pa še posebej. Vzemi zdravila!

Psihiatri niso zdravniki?

Ne se toliko kregat, prosim.

Moja Miša ima tri zdravnice, pediatrinjo, razvojno zdravnico in fiziatrinjo. In vse tri so super. Nimam nobene pripombe čez njih. Za razvojno zdravnico pa lahko rečem, da boljšega človeka težko najdeš. Gospa večino svojega prostega časa porabi, da pomaga svojim pacientom in njihovim staršem.

Je pa v našem sistemu tako, da je dovolj, da en zdravnik, ki tvojega otroka sploh pozna ne, zagnoji celo zadevo, ker mu pač nekaj ni prav (v tem primeru to, da se operacije, ki jih niti ne zna narediti, delajo v tujini).

New Report

Close