Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Neuradno: Janšo so povozili

Neuradno: Janšo so povozili

Prav imaš, levakom je treba pustit, da uničijo Slovenijo do tal, potem bo naš Janez vladal! Jaz sem članica SDS, ampak bom naslednjič taktično volila levake, da se osramotijo in odprejo vrata našemu Janezu.
[/quote]

Sej so že sedaj pustili vrata odprta. Vse bi do konca pokradli, če bi Janša prišel na obalast. Samo to čakajo in si želijo. Poglej samo UKC. 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sester je že odšlo in ni zamenjave. Ni je. Isto zdravnikov, kirurgov naših več ni, za otroke. Tuji niso uspešni. Niso sploh sposobni več UKC spravit na noge, NITI ENEGA SAMEGA ODDELKA NE, ne glede na to, kako se trudijo. Uničevat zna vsak, vsaka žival, ne samo človek. Ustvarjat žival ne zna, levičar tudi in komunist tudi ne. Edini užitek lahko doživi ko krade in uničuje. Če bi hotel ustvarjal, mu nič ne bi uspelo, kot jih sedaj nič ne uspe, čisto nič, niti en oddelek ne, kje so še vsi ostali.

Levičarji so lopovi… to znajo krast, goljufat,… vse ostalo je pa znanstvena fantastika za njih, zato pa rabijo Janša in desničarje. Če pa desničarjev ni, pa morajo sami ustvarjati, ampak niso sposobni in takrat šele vidijo, da ne glede kako se trudijo, da jim NIČ ne uspe…

Sej so že sedaj pustili vrata odprta. Vse bi do konca pokradli, če bi Janša prišel na obalast. Samo to čakajo in si želijo. Poglej samo UKC. 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sester je že odšlo in ni zamenjave. Ni je. Isto zdravnikov, kirurgov naših več ni, za otroke. Tuji niso uspešni. Niso sploh sposobni več UKC spravit na noge, NITI ENEGA SAMEGA ODDELKA NE, ne glede na to, kako se trudijo. Uničevat zna vsak, vsaka žival, ne samo človek. Ustvarjat žival ne zna, levičar tudi in komunist tudi ne. Edini užitek lahko doživi ko krade in uničuje. Če bi hotel ustvarjal, mu nič ne bi uspelo, kot jih sedaj nič ne uspe, čisto nič, niti en oddelek ne, kje so še vsi ostali.

Levičarji so lopovi… to znajo krast, goljufat,… vse ostalo je pa znanstvena fantastika za njih, zato pa rabijo Janša in desničarje. Če pa desničarjev ni, pa morajo sami ustvarjati, ampak niso sposobni in takrat šele vidijo, da ne glede kako se trudijo, da jim NIČ ne uspe…
[/quote]

To pa itak zato, ker vse pokradejo zase in za naše, ker sploh niso še tolk razviti, da bi dojeli pojem država. To je še ostanek neke opičje-plemenske ureditve, samo zase in za svoj trop, klan, pleme in za nikogar drugega (za ostale npr. Slvoence pa pol kr zmanjka, k niso pri koritu ali ta pravi ali njihovi, ti pa pol odidejo, na njihovo pa pridejo tisti, ki nič ne dajo in samo jemljejo in jemljejo in jemljejo, k znajo jemat in nič dati). Posledica tega je, da v takem lahko obstajajo samo sorodni po mentaliteti, to pa so šiptarji, zato so edini, ki hodijo sem. Dajo državi nič ne ali čisto minimalno, vzeti pa znajo vse. Njim ni problema tukaj živet, sej vodijo svojo neodvisno državo, državo v državi, pa še od naše države imajo korist, v njih se ne vtika. Boljšega sistema za njih sploh ni.

Slovenci pa v tujino. Slabšega pa za poštene ni.

Sej so že sedaj pustili vrata odprta. Vse bi do konca pokradli, če bi Janša prišel na obalast. Samo to čakajo in si želijo. Poglej samo UKC. 50 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sester je že odšlo in ni zamenjave. Ni je. Isto zdravnikov, kirurgov naših več ni, za otroke. Tuji niso uspešni. Niso sploh sposobni več UKC spravit na noge, NITI ENEGA SAMEGA ODDELKA NE, ne glede na to, kako se trudijo. Uničevat zna vsak, vsaka žival, ne samo človek. Ustvarjat žival ne zna, levičar tudi in komunist tudi ne. Edini užitek lahko doživi ko krade in uničuje. Če bi hotel ustvarjal, mu nič ne bi uspelo, kot jih sedaj nič ne uspe, čisto nič, niti en oddelek ne, kje so še vsi ostali.

Levičarji so lopovi… to znajo krast, goljufat,… vse ostalo je pa znanstvena fantastika za njih, zato pa rabijo Janša in desničarje. Če pa desničarjev ni, pa morajo sami ustvarjati, ampak niso sposobni in takrat šele vidijo, da ne glede kako se trudijo, da jim NIČ ne uspe…
[/quote]

Za pomanjkanje sester sta kriva v prvi vrsti Glanzkopfov ZUJF in prvega Glanzkopfovega prisklednika Viranta avstroogrski plačni sistem javnega sektorja.

Sprijazni se s tem, da sta za vsak mandat kosovskega dohtarja potrebna vsaj dva, da za silo popravijo tisto, kar nam je nakopal na glavo.

Kako pa veste, da je jansa agent cie, saj res se o tem govori.

Super fajn, da jih imaš doma, ker si jih povabila in boš zanje iz svoje denarnice tudi dobro skrbela. Jaz pa si jih ne želim imeti v svoji bližini, ter tudi veliko drugih Slovencev jih noče. In mislim, da nihče nima pravice mene silit v to, da bi jih morala imet v svoji bližini. Ti pa si jih pelji domov še več, če boš ustregla njihovim željam in potrebam!
[/quote]
Dej mal povprašaj tvojo žlahto, če imate kje v Ameriki ali v Avstraliji kakšne sorodnike. Glede na tvoja ortodoksna stališča si upam trditi, da so že tvoji predniki bežali daleč proč. Med ostalo množico enakomislečih migrantov.
Pa ne takoj zanikat, prej se pozanimaj, ok?

Seveda se moramo bati, takih kot je tale Tara S, vedeti pa je treba tudi zakaj. Vladajo nam mentalno zaostali ljudje, ki so jih nastavili lopovi in goljufi iz ozadja. Mentalni retardiranci, ničesar ne morejo dojeti, znajo pa se nekaj napiflati in tisto potem ponavljati kot lajna. In zato je treba teh mentalnih retardirancev res za bat. Taki so na oblasti, ampak taki so tudi ljudje, ki jih podpirajo, sicer ne bi bili izvoljeni.

Dojeli ne bodo ničesar, ker ne morejo, bodo pa načrtno in namerno škodovali intelignenim in poštenim, da bodo zaščitili lopove in goljufje na oblasti, ki so jim dali kakšno drobtinico.
[/quote]

Pomešalo si nicke. Pa spat lahko greš.

Zdajle sem nekaj ur zabila za branje Kunstljevega bloga. Tako da mi boste sedaj, preden o vsem skupaj razmislim, težko prodali, kaj Janša je in kaj ni.

Če se prav spomnim, je napisal, kako so sdsovci morali na nedavnem nogometnem prvenstvu navijati za kockice, ker drugče bi bili v komadićih. Ima kar dobro izrazoslovje tale Mikec, he he.

No jaz npr ne vem, ampak sem vseeno v to prepričan, ker neka dejstva in vzorci delovanja cie kažejo na to. Razpad juge je bil itak samo vaja za potem Irak, Libijo, Sirijo, Ukrajino ter razne afriške države.

Tista pitchkica murglska bi pa tudi moral kaj muksnit takrat, ziher je nekaj vedel ker je bil ves presran.

kvečjemu smo lahko ponosni!

Tudi jaz sem Slovenka, pa kaj potem? Če sem Slovenka, še ne pomeni, da moram podpirati neumno politiko.
[/quote]

se strinjam.
in ravno zato mi ni jasno zakaj prav to počneš…

No jaz npr ne vem, ampak sem vseeno v to prepričan, ker neka dejstva in vzorci delovanja cie kažejo na to. Razpad juge je bil itak samo vaja za potem Irak, Libijo, Sirijo, Ukrajino ter razne afriške države.

Tista pitchkica murglska bi pa tudi moral kaj muksnit takrat, ziher je nekaj vedel ker je bil ves presran.
[/quote]
Kdo ne bo presran ob jansi. Poleg tega je pisal diplomsko kako razsuti jla.

se strinjam.
in ravno zato mi ni jasno zakaj prav to počneš…
[/quote]

Dober dan tudi tebi.


Kdo ne bo presran ob jansi. Poleg tega je pisal diplomsko kako razsuti jla.
[/quote]

Imaš prav na nek način, ob agentu cie je marsikdo presran, samo ne predsednik države, ta si ne sme dovolit biti presran. Če pa je vseeno presran potem ni prava oseba za to mesto.

Dober dan tudi tebi.
[/quote]

hvala, upam da bo res, kljub desnim “levičarjem”…

Ce je bilo to res, je veliko politikov to vedelo.

Morda, ampak pitchka je bil takrat na vrhu. In potem ima še ksiht 25 let pozneje izjavit da mu osamosvojitev ni bila intimna opcija, a takrat ko bi moral kaj zinit je bil tiho ko rit. Da se v ostale grehe tega osebka niti ne spuščam.

Lej, saj s tem ko je rekel, da mu ni intimna opcija, je hotel to povedati. Za to je veliko. Potem je pa se z diplomatskimi pogajanji z Milosevicem preprecil vojno. Meni se zdi, da vec ne bi mogel narest.

Ja post factum, 25 let prepozno. Srbi pa tudi niso imeli namena neko ful vojno se it v SLO, tako da si tisti diplomacijo….

Face it, plavko je izdajalec naroda, bil in je.

Ce bi jansi uspel ukaz napada na vojasnice, bi se srbi in jla kar sli vojno.

No in tudi ta ukaz je preprecilo predsedstvo slovenije.

Morda. Samo ne pogovarjamo se o Janši ampak o murgelski pitchki.

Zdajle sem nekaj ur zabila za branje Kunstljevega bloga. Tako da mi boste sedaj, preden o vsem skupaj razmislim, težko prodali, kaj Janša je in kaj ni.

Če se prav spomnim, je napisal, kako so sdsovci morali na nedavnem nogometnem prvenstvu navijati za kockice, ker drugče bi bili v komadićih. Ima kar dobro izrazoslovje tale Mikec, he he.
[/quote]

Razsodnosti nimaš toliko kolikor je za nohtom črnega.

Grozljivo…. takih nerazsodnih ljudi se najbolj bojim. 0 pameti, 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjame v kretenizmu… faaak. Sploh povedati ne morem da take ljudi vidim kot živali…. k so brez razsodnosti in slepo verjamejo kar preberjo. Samo stran…. To so tisti, baba videla, baba čula…

Razsodnosti nimaš toliko kolikor je za nohtom črnega.

Grozljivo…. takih nerazsodnih ljudi se najbolj bojim. 0 pameti, 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjame v kretenizmu… faaak. Sploh povedati ne morem da take ljudi vidim kot živali…. k so brez razsodnosti in slepo verjamejo kar preberjo. Samo stran…. To so tisti, baba videla, baba čula…
[/quote]

Npr. prelistiš knjigo, ki jo je napisal Janša, poslušaš govore,… oceniš človeka, odzivnost itd. pol pa vidiš, kaj piše Kunstelj, odvisnik od heroina, udbin agent… IN PRIMERJAŠ in pol greš poslušat levičarje in se zgroziš nad kretenizmom v državi in takrat ti postane jasno, da nas vodijo opice. Še bolj se pa zgroziš, ko vidiš s kakšno lahkoto idiiioti nasedejo pravljicam,….

Janšistka, a nisi rekla, da moraš iti? mene je že zelo skrbelo, da bomo sedaj brez zabave, ampak, hvala bogu, ti si še vedno tukaj.
[/quote]

Zate se človek sploh ne sekira, ker tako imaš doma migrante. Te bodo že zabavali. Če jim že drugače v vsem ustrežeš, jim kupi še tiste ščetke, da ne bo šlo iz državnega denarja! Ker jaz bi raje videla, da moji davki gredo za slovenske otroke!

Razsodnosti nimaš toliko kolikor je za nohtom črnega.

Grozljivo…. takih nerazsodnih ljudi se najbolj bojim. 0 pameti, 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} verjame v kretenizmu… faaak. Sploh povedati ne morem da take ljudi vidim kot živali…. k so brez razsodnosti in slepo verjamejo kar preberjo. Samo stran…. To so tisti, baba videla, baba čula…
[/quote]

Pravzaprav se o meni zelo motiš. Boj se pa kar, ti ne bo skodilo. 😉

New Report

Close