Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Neuspeh teorije spola v praksi! – uničeno človeško življenje!

Neuspeh teorije spola v praksi! – uničeno človeško življenje!

Joj, klepetulja!
V knjižici Ljubezen je Ljubezen otrokom razlagajo, naj to delajo! In za to knjižico ZL zahteva (in seveda tako bo, ker je v njej vsa LGBT ideologija), da je obvezna literatura v OŠ! Če pa tega ne veš, potem si slabo sledila dogajanju zadnji mesec!
Otrok je dovzeten za dobro in slabo!

Jaz sem pa tak karakter, da sem v mladosti slabemu znala reči NE. Se je zgodilo npr., da smo bile na maturantskem izletu tri sošolke, edine s celega vlaka, ki smo šle zvečer spat, zjutraj na zajtrk, potem pa na potep ali kopanje. Cel vlak je ponoči žuriral, popival in verjetno seksal, me tri pa ne. Taka sem in upam, da se bo moja hči tudi znala tako upreti slabemu! Ja, ponočevanje s popivanjem, drogiranjem in seksanjem je SLABA stvar! Potem je pa mladina pri 20ih že vsa iztrošena in ne več, kaj lahko v življenju sploh še pričakuje in česa naj se v eseli! Poznam več primerov punc, ki so dale v mladosti že vse skoz, zdaj so pa star nad 30, feministke, menjajo partnerje, pa ne zato, ker so slabe, ampak ker imajo napačna pričakovanja in slabe izkušnje in zato strah pred resnim partnerstvom!
Ali sem razumljivo napisala?

Joj, klepetulja!
V knjižici Ljubezen je Ljubezen otrokom razlagajo, naj to delajo! In za to knjižico ZL zahteva (in seveda tako bo, ker je v njej vsa LGBT ideologija), da je obvezna literatura v OŠ! Če pa tega ne veš, potem si slabo sledila dogajanju zadnji mesec!
Otrok je dovzeten za dobro in slabo!

Jaz sem pa tak karakter, da sem v mladosti slabemu znala reči NE. Se je zgodilo npr., da smo bile na maturantskem izletu tri sošolke, edine s celega vlaka, ki smo šle zvečer spat, zjutraj na zajtrk, potem pa na potep ali kopanje. Cel vlak je ponoči žuriral, popival in verjetno seksal, me tri pa ne. Taka sem in upam, da se bo moja hči tudi znala tako upreti slabemu! Ja, ponočevanje s popivanjem, drogiranjem in seksanjem je SLABA stvar! Potem je pa mladina pri 20ih že vsa iztrošena in ne več, kaj lahko v življenju sploh še pričakuje in česa naj se v eseli! Poznam več primerov punc, ki so dale v mladosti že vse skoz, zdaj so pa star nad 30, feministke, menjajo partnerje, pa ne zato, ker so slabe, ampak ker imajo napačna pričakovanja in slabe izkušnje in zato strah pred resnim partnerstvom!
Ali sem razumljivo napisala?[/quote]

Upam, da tvoja hči ne ve, kakšne trosiš po forumih, da je ne bo sram zate.

Še enkrat: če so otroci tako blazno dovzetni, kako to, da tistega fanta iz videa niso uspeli prevzgojiti v punčko? Kako to, da se je ves čas počutil kot fant, kljub temu, da je vsa okolica z njim delala kot s punčko? Kaj ni to najlepši dokaz, da se spolne identitete NE DA privzgojiti, niti z zloženkami, niti predavanji, niti operacijo ali večletno vzgojo!
Nikakor nočeš razumeti, da ti dve tvoji predpostavki ne gresta skupaj in potem začneš o seksu pri 10 letih, kar sploh nikjer ne piše nima nobene veze. Si kar predstavljam, kako bi se ti “pogovorila” s svojim otrokom, če bi prišel na idejo, da ga privlači isti spol…

Klepetulja, moji otroci, sploh pa najstarejša hči ve, kaj se dogaja, razložila sem ji vse, tudi to, da je treba homoseksualce spoštovat in je ponosna name. Prav žalostna je bila, da je bil zakon sprejet. Ve, da pišem po forumih in je ponosna name. Samo mož se jezi name, ker izgubljam toliko časa (ker seveda vas ne bom spremenila)!

Nisi pa odgovorila na moj zadnji komentar. A je tvoj odgovor samo to, da kvasim neumnosti?

Otrok je dovzeten za dobro in slabo, to sem napisala. Potem pa sem navedla za primer sebe in moje sošolke. To je pač primer. A je to neumnost?

Kaj pa učenje seksanja (vzpodbujanje k seksanju) v šoli? Kaj pa na to praviš? Je to OK? Prej si napisala, češ, da tega ni/ ne bo.

Še enkrat: če so otroci tako blazno dovzetni, kako to, da tistega fanta iz videa niso uspeli prevzgojiti v punčko? Kako to, da se je ves čas počutil kot fant, kljub temu, da je vsa okolica z njim delala kot s punčko? Kaj ni to najlepši dokaz, da se spolne identitete NE DA privzgojiti, niti z zloženkami, niti predavanji, niti operacijo ali večletno vzgojo!
Nikakor nočeš razumeti, da ti dve tvoji predpostavki ne gresta skupaj in potem začneš o seksu pri 10 letih, kar sploh nikjer ne piše nima nobene veze. Si kar predstavljam, kako bi se ti “pogovorila” s svojim otrokom, če bi prišel na idejo, da ga privlači isti spol…[/quote]

nikakor, ti tudi nimaš otrok, a ne? Potem ti tega enostavno ne moreš razumet? In ne bom več poskušala razlagat, ker sem že večkrat. Res mi je že škoda časa…

Po mojem ste tule tisti, ki ste moji nasprotniki, vsi ali pa večina, homoaktivisti in zato nimate svojih otrok. Zato je jasno, da ne razumete otroške pameti.

Otrok, ki se rodi kot punčka, je punčka!
Fantek, ki se rodi kot fantek, je fantek!
In to je dejstvo! Ali je to vsiljevanje??[/quote]

Ja, sveta preproščina, no. Kaj pa ko se rodi nekaj vmes? Kot tu:
[img]http://www.jultrasoundmed.org/content/28/1/95/F4.large.jpg[/img]

No, je fantek ali punčka? Bo teta MakaLonca povedala?

hermavfg, takih se pa res veliko rodi. Eden na 1000? Nujno bo treba popraviti ustavo, da uvedemo termin hermafrodit še v zakonodajo!

Nisem napisala, da bodo v šoli otrokom spreminjali spol, ampka jim bodo po tej ideologiji prali možgane – rekli jim bodo (glej L je L), da si ga lahko spremenijo. A sem slučajno rekla, da imajo v šolah kirurge?[/quote]

A tvoji otroci verjetno rastejo v izolaciji in nimajo dostopa do interneta, časopisov in knjig, da jih ne bi pokvaril moderni svet? Ker to, da se spol v izjemnih primerih da tudi spremeniti, je bilo meni jasno pri desetih letih in to celo brez raznih knjižic.[/quote]

Ti si bil ocitno ze pri 10 letih pred nasim casom in pred naravo. Meni se danes ni jasno, zakaj po operaciji spremembe spola in po vseh hormonskih tabletah, XY se vedno ostane XY in XX se vedno ostane XX. Ocitno ves ti nekaj, cesar narava in jaz in se nekaj drugih ocitno se ne vemo.

hormonskih injekcijah

New Report

Close