Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Neverjetna karizma Janeza Janše, ki že leta ženskam šibi kolena. Je tudi vam všeč?

Neverjetna karizma Janeza Janše, ki že leta ženskam šibi kolena. Je tudi vam všeč?

Slučajno poznam par žensk, ki ga poznajo – zasebno, poslovno, bivše kolegice (in to leve) . In res se okoli govori, da ima karizmo, da je zasebno prijazen, uglajen. Osebno pa me, tako, vizuelno (pustimo karakter pri miru) moti, da se pogrbljeno drži in da mu obleke pogosto ‘slabo padajo’ (kot bi bile malce pretesne okrog gumbov).

Puklast čelavi hobit, vedno oblečen v prevelike suknjiče. Kaj je na njem karizmatičnega ne vem, mogoče nekatere ženske privlači njegova avtoritanost, ki daje lažen občutek varnosti. Drugače pa je vsakemu razumnemu človeku jasno, da model ni čist diht.

Sicer ga ne maram, ampak ja, roko na srce, ima neko karizmo.

Nekaj privlačnega mora biti na njem, glede na to, da je 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} njegovih volilcev žensk, ostali politiki pa imajo razmerje približno pri 50-55{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

Nekaj mora pojasniti teh 5-10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} razlike pri ženskih volilcih.

Jaz sicer težko komentiram, ker sem moški, mi je pa všeč njegov nastop, mimika telesa in način govorjenja.
[/quote]

Torej si v bistvu izjavil, da je Trump lepotec s hudo karizmo, ker so ga volile ženske. Zanimivo razmišljanje, zakaj ženske koga volijo.
Tiste stare tetke, ki volijo “farške”. seveda nikakor ne morejo biti zajete v statistiki.

😄😄😄
[/quote]

Jaz tudi!😄😄😄

Sorry, ampak kakšna sorta nerazgledane in butaste kobile si pa ti, da nisi prepoznala Janše na cesti, čeprav si gledala vanj? Zdaj pa samo še reci, da te politika ne zanima, kokoš tupa.

Sorry, ampak kakšna sorta nerazgledane in butaste kobile si pa ti, da nisi prepoznala Janše na cesti, čeprav si gledala vanj? Zdaj pa samo še reci, da te politika ne zanima, kokoš tupa.
[/quote]

A ne opaziš 10 postov s praktično enako vsebino? :))) Očitno je nekdo dobil za nalogo, da popravi Janšev rezime. 🙂
Za mene je samo star, posušen dec.

Torej si v bistvu izjavil, da je Trump lepotec s hudo karizmo, ker so ga volile ženske. Zanimivo razmišljanje, zakaj ženske koga volijo.
Tiste stare tetke, ki volijo “farške”. seveda nikakor ne morejo biti zajete v statistiki.
[/quote]
Trump je bil privlačen, ko je bil mlajši in demokrat. Janša ni bil nikoli tudi v mlajših letih ne.

On je zame poosebitev vsega, kar pri moških sovražim: trmoglavost (v slabem pomenu besede), nedoraslost, egoističnost, maščevalnost, nezanesljivost, neempaticnost, konzervativnost, nezmožnost konstruktivne debate (vse mora biti natanko tako, kot si zamisli on), nesprejemanje kritike,… Vizualno pa sploh škoda izgubljati besed.


Občutek varnosti? Nobena ženska ni varna ob njem.

Karizma? Ne.
On mi nikoli ni bil všeč ne fizično, ne drugače.


Trump je bil privlačen, ko je bil mlajši in demokrat. Janša ni bil nikoli tudi v mlajših letih ne.
[/quote]

Resnično? Tole je zate privlačno? Ogaben sluzavec. :))) Glede drugega dela ti dam pa še kako prav.

https://www.youtube.com/watch?v=AUDr_c2PalI&t=6s

Sorry, ampak kakšna sorta nerazgledane in butaste kobile si pa ti, da nisi prepoznala Janše na cesti, čeprav si gledala vanj? Zdaj pa samo še reci, da te politika ne zanima, kokoš tupa.
[/quote]

Ni bilo na cesti in nisem gledala vanj. Tudi se nisem posebno zmenila zanj. Bilo je kar v množici, v enem od podhodov v Lj., še z nekom je šel mimo mene, kar hitro, v obraz ga niti nisem videla, sem se pa obrnila, ker me je pritegnil vonj parfuma, deloma sem ga tako bolj od zadaj, ko je šel že mimo, ujela iz profila.

Mi lahko prosim navedeš konkrete primere za tvoje trditve??
– trmoglavost (v slabem pomenu besede),
– nedoraslost,
– egoističnost,
– maščevalnost,
– nezanesljivost,
– nezmožnost konstruktivne debate (vse mora biti natanko tako, kot si zamisli on),
– nesprejemanje kritike,…

Potem se pa lahko pogovarjamo o tvojem kriticizmu.

Mi lahko prosim navedeš konkrete primere za tvoje trditve??
– trmoglavost (v slabem pomenu besede),
– nedoraslost,
– egoističnost,
– maščevalnost,
– nezanesljivost,
– nezmožnost konstruktivne debate (vse mora biti natanko tako, kot si zamisli on),
– nesprejemanje kritike,…

Potem se pa lahko pogovarjamo o tvojem kriticizmu.
[/quote]

Dokaze vsega najdeš v petih minutah na njegovem twitter profilu.

Tudi Trump je privlačen. Ima 1,90 m, to je en velik +, je postaven, ima lepe obrazne poteze obraza. Če bi zamenjal frizerja, bi bil top.

Dokaze vsega najdeš v petih minutah na njegovem twitter profilu.
[/quote]

Tebe zdravijo?

Dokaze vsega najdeš v petih minutah na njegovem twitter profilu.
[/quote]

Točno tako. Sam si jih poišči. Svojega mnenja ne bom spremenila, zato o tem ne nameravam debatirat s tabo.

Ja on ma en poseben stil, jaz mu rečem JJ style, v EU bo zagotovo več dosegel kot ostali naši politiki, ki so nas pripeljali na zadnje mesto po vplivu, sem pa moški, tako da raje gledam ženske.

A to, da je oranžne barve pa da ima tista povešena lička kot hrček te pa ne moti?

Janša ma jajca. Samo spomnite se sluzavega Cerarja ali pa Šarca.
Veste kaj je Šarec odgovoril na vprašanje novinarja, ko se je vrnil z zasedanja EU:
“Jaz nimam kaj mislit.”

Ej, ja, meni je všeč, da nas zastopa predsednik z jajci. Končno, da nas ne zastopa kimavec.

Tole si se zatipkala. Si hotela napisat predsednik Jajc oziroma Jajo? Pa tega vzdevka ni dobil, ker bi imel jajca. 🙂 Ker politik, ki se skriva za drugimi politiki – Orbanom in Trumpom, jajc pač nima. Politik, ki dela tako, kot mu govorijo predsedniki drugih držav, ki kupuje orožje na diktat, je jajca že zdavnaj nekje izgubil. Mišice napenja zdaj, ja, ker misli, da ima zaledje. Ampak včasih se je temu reklo veleizdaja lastnega naroda.

Tole si se zatipkala. Si hotela napisat predsednik Jajc oziroma Jajo? Pa tega vzdevka ni dobil, ker bi imel jajca. 🙂 Ker politik, ki se skriva za drugimi politiki – Orbanom in Trumpom, jajc pač nima. Politik, ki dela tako, kot mu govorijo predsedniki drugih držav, ki kupuje orožje na diktat, je jajca že zdavnaj nekje izgubil. Mišice napenja zdaj, ja, ker misli, da ima zaledje. Ampak včasih se je temu reklo veleizdaja lastnega naroda.
[/quote]

Ti imaš paranoidno šizofrenijo.
Če kdo koga ne bo vodil, ne bo Janeza Janše. On je svoj. Ima svoj prav. In se ne bo prodal.

A to, da je oranžne barve pa da ima tista povešena lička kot hrček te pa ne moti?
[/quote]

Ne, me ne moti. Mlad več ni, je pa boljše, da ima povešena lička kot botoksiran obraz.

Ti imaš paranoidno šizofrenijo.
Če kdo koga ne bo vodil, ne bo Janeza Janše. On je svoj. Ima svoj prav. In se ne bo prodal.
[/quote]

Ah, seveda. Ves svet ve, da je Orban’s bitch. Kaj Orban naredi, on uboga in posnema.

New Report

Close