Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NEVERJETNI STE!

NEVERJETNI STE!

Danes pa ni problema brat poste.Kaj vas je ponedeljek čisto zamoril??..Nov delovni teden,nove obveznosti…aaaaa vreme ni krivo,ker zunaj sonček -sije,le vetrček pihlja, in to lepo nežno!
Kaj zdej” NORČKI in NORČICE” a je kdo živ sploh!????
Danes pomoje vsi rabite en red bul,da vam požene kri po žilah in da vam da krilja…hihihi juhuuuu a je kdo doma????TOK TOK!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…zdaj , ob tej nečloveški uri , ker me je do zdaj internet ( ali pa server ???) zaje….. !
Po nobeni viži nisem mogla nič napisat , neki je stalo na kablih :))))

Nikitka sumi , da je večina odmaglila domov , pa je zato mašinca bolj živahna

Evo.. Nikita.. jest sicer od doma.. ampak imam v fabrki isti problem :))))

Jani bo vrnil sadež na drevje, samo čas je potreben ;))))))))

Evo še mene – iz fabrike. Kaj pa zdaj?

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Hehehehe, n’č jest mam dela da se ven ne vidim.. zdej sem vzel pet minut za pivo.. pol pa nazaj v laminate :))))

Jani je vesel, da je tud Lili že iz fabrke in seveda, da ma že svojga P206, črnega s klimo :)))))

Lili še ni iz fabrke. Šla bo čez 15 minut. Do takrat pa odštevam minutke.

Lili je tud vesela, da je Jani vesel. Jupi!!!!

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

No zdej je tud Lili iz fabrke.. vesele :))))))))))))))))))))

Wow zdej je pa le malo boljše…hmmm ampak to še ni vse!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Zdaj pa je :)))))))))))

JUPIEEEEEEEE..heheh cmoka!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yeeeeee, muci *************

hihi**** mi tamaladva nagajata veš UH! Nočeta spat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

je ja :)))))))

Jani želi vsem skupaj …. nočko!

New Report

Close