Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek neverjetno………..

neverjetno………..

Žensko srce bije veliko bolj prijetno kot moško.
Kdor ne verjame, naj potipa in se kar sam prepriča……………..

dobro jutro:-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Živjo!
Za svojega vem…mi včasih nadležno poskakuje,kukar bi hotelo ven.
Za moško…..hm…bom…?Zanimiva novica mi.

Lep,lep!

če ti srček res nenavadno utripa, potem pa že skoraj moraš komu dovoliti, da to preveri :-)))
samo…
potem pa moraš dobro paziti, da ti (srce) ne bo slučajno ušlo :-))))

Dobr jutr :-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hahahaha,mi je že ušlo,stephanie…,res pa je,da si mi dala mislit…

Lepo se imej!
…jaz moram….šibam v službo,če bo le mogoče,pridem še kaj sem.

hehehe, potem se pa pazi, da ti srce ne bo preveč razbijalo, če bo kakšen privlačen v bližni…nikoli ne veš, kaj tem moškim pade na pamet :-))))))

PS
men se služba začne, žal, šele ob 9 :-((((

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hmm , bo zajček premislu :))

ojej..zajček..ti pa sploh moraš paziti na svoj srček….saj poznaš tisto zgodbo o lovcu, ki bi moral hudobni kraljični prinesti zajčje srce?
Potem pa se je v zajčka zaljubil……..in bi bil zaradi neizpolnjenega ukaza skoraj ob glavo ……
ampak…na koncu se je le vse srečno končalo :-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hmmmm… tale teorija velja za moške… vsaj večino… verjkamem pa, da tud moško srce bije zelo prijetno… za velčino žensk :)))

uh kaj Jani rad proba.. če res tako prijetno bije žensko srce… khm :)))

dobro jutro štefi, dobro jutro gmajna, dobro jutro slovenija 🙂

jani Dobr jutr…..
že vidim…mal pa tudi tebe firbc matra, kako se ta zadeva čuti, ane ?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hahahaha,a tudi ti?

oja, seveda me… sej zato še skos probavam :)))

jutro lepo 🙂 Že v službi :)?

ne še…še mal, pa drvim
sem mela še eno dolgo stvar za napisat..pa sem čukala za računalnikom že od petih zjutrej:-((((
eh….
bo že, ane Jani?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

seveda bo 🙂 ne more bit drugače 🙂

lep dan štefi tam.. na… :))) šihtu 🙂

Ne verjamem.
A te lahko potipam?
😉

samo na ekran daj dlan, pa se bo takoj začutilo….
a si že?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close