Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nevihta….

Nevihta….

Zunaj ohladitev že je..ampak notri..uha vsa vročina je not butnila..zdej pa mmo savno..heheh tudi mi..ja!
Zunaj pa tako dežek lepo pada..pada..samo malce grozljivo grmi..izgleda da bo treba modem ugasnit,da ne bo škode…Lupčka vsem..upam da vas dež ni ujel in vas zmočil…**********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tuki je toča in pravi orkan…iz streh odnaša plahte, ej, grozljivo!

no je že dobro…nevihta je mimo…

zajček…. upam.. da se ne skrivaš zdej.. preplašeno v kakšnji špranjici….

Janiju je žal, da je moral zajček vse to gledat… in prenašat.. zato… cmoka in še enega cmoka…. za zajčka :)))))))))))

Tud jest sem svojega miškota zaradi varnosti spravila pod streho,nekam čudno je kazalo a ni bilo hudega.Pri nas se je nevihta razdelila v tri porcije,pa ni bilo hudo zarad tega..

Gledate film na popu..baje bo dober….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Moj, moj, Jani, ko tako lepo skrbiš za zajčka.
Veš ti pa iskreno priznam , že dolgo nisem bil tako preplašen zajček. Kar dobro me poznaš :))))
Za tvojo skrb, najlepše cmokije ti pošilja zajček zdajle, ko je hudo neurje mimo. Škoda je kar velika.

zajček je vesel Janija 🙂

dober vecer vsem..

K nam je prislo neurje nazadnje…. Bil je zelo hud veter, dez je nosilo iz vseh strani, samo se je poznalo, da se je narava ze zdivjala drugje.. Tako se je kmalu umirilo in zdaj se v glavnem samo se bliska.. Mislim, da ni bilo posebne skode, pa tudi namocilo ni kaj dosti in kaksne posebne ohladitve tudi ne cutim….

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Aja, muca, potem ste jo dobro odnesli…
Tuki so kar kosi streh letel okrog…
ma, samo, da je mimo .

Uf, zajcek, samo da si ti dobro…. Vesel sem, da si oglasila, sem bil kar zaskrbljen zate, ker vem, da se zvecer z Kenom okrog potepata, tud ce dez pada…

Lupcka zajcku!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, si vidu ?
Sva oba isti čas !
Lupčka nazaj !

Bemti, v minuto enako… Ej, sem res mislil nate, kako si jo odnesla z vecernim sprehodom..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Veš zvečer je bilo že konec, sem pa imela srečo, ko sem ravno domov iz pošte prilezla, pa se je usula toča. Ni za verjet, samo vrata sem zaprla…
No, malo me je namočilo, ampak je bilo fino !

Temu se rece, da ima zajcek tudi kdaj sreco… Toca namrec fejst boli, ce te na prostem dobi!

Ej, kaj pa pravis na loto! Jaz sem tud izgubil binarno nedolznost, hehe…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

RTFM!

Srečo ? Nimam je..
Loto ? Ma, tako blizu je nekdo zadel sedmico, da sem cel dan nekako iz tira, hehe..

Kdor koli je, naj mu je z vso sreco in uziva, ce bo le znal!!!! Kolik stevilk si pa ti ugnala..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Enako, pa se enga lupcka za zahvalo!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Tri samo …
veliko premalo, pa evo, nič ni…tudi ne bo, saj veš, imaš tisto kar zaslužiš, nič več.
Je pa tako , nekomu se je odprlo nebo, ti pa ostajaš z vsemi pufi vred na zemlji.
Oh, samo, da je ta mrzlica lota mimo.

Hm, ja zdajle paše !

Tud tu sva si enaka, tud jaz sem imel tri v enem stolpcu, pa se dve drugi solo.. Mater sem bil kar ponosen za prvic… Ej, mogoce bi se pa morala midva zdruzit pri igranju, da bi bilo skupaj glih sedem zbrala, hehehe.. Sam zdaj sva zamudila….. Ce te kaj tolazi je moja kompanija v sluzbi spet (njih 10) za 27 000 SIT zadela le eno izzrebano stevilko..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Potem bova prihodnjič, ko bo zadeva spet tako vroča, skupaj izpolnjevala loto listič, hehe….recimo…

Se strinjam za prihodnjic, predvsem pa, ko bo zadeva dovolj vroca za skupno izpoljenvanje, mislim, seveda na loto listic, hehe.. Probat res ne bi bilo greh… Razmisljam, zdaj ko sem izpolnil svoj prvi solo loto listic, da bi res lahko se enga v paru, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ko je ohlajen?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

No, končno, si prišel do tega, hehe….v dvoje je vedno fino pisat lističe…lota..

Pa mogoce se kaj drugega delat, hehe…! Kaj pravis? Sam ne smeva prevec pohujsevati Tjavendana, ker sef pravi, da ta forum bere veliko ljudi…

Zato, ti zazelim lepo in osvezujoco noc, pa na kaksno snidenje …

Nezno nocko mojemu zajcku!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

New Report

Close