Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nevihta….

Nevihta….

Nežno nočko tudi tebi ježek moj, ostalo je bolj pametno, da ti povem osebno, hehe, nagajivec !

Zajček 🙂 upam da nisi več preplašen zajček in da je škoda samo pri sosedih, tvoj brlogec pa je ostal cel 🙂 Dobro jutro in en osvežen dan.

Jani je tud vesel zajčka in mu pošilja 3 cmoke :)))))

Jani :)))))))))
Zajček se ne boji več, brlogec je cel, vse je bilo pr sosed 🙂
Zdajle pa dežuje, bom pod streho. Ampak uhuhu dežuje…

Hahahahahahaha :))))) o viš.. včasih ma pa človek le mal sreče, a ne :)))) če ne na Lotu, pa vsaj pri toči :))))

Jani je zdej v službi, zunaj tud uhuhu dežuje in pošilja zajčku en cmok za bolj :)))))) mokro jutro :))))

Hmm malo večkrat bi bilo potrebno te nevihte.Namreč vaju z zajčkom brati je užitek.Ježek veš……
Večkrat ponovita vajo, v imenu gmajnarjev prosim,tako lepo vaju je bilo brati,seveda ob jutranji kavici..CMOKK obema!!Mucka moja..heheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kdo, ježek moj ?

Jani , zdaj ne dežuje več ( glej kaslc volja.net)
:)))))))))
pa lep večer božični.
Prid pol da gremo z muco k polnočnci!

ZTLC!

Ja zajček sem že skor prštiman ja :))))))) še kaslc pogledam, svečke pogasim in zapahnem vrata in pridem po vaju z muco in lepo k polnočnici :))))))

JTLC!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))

mmmmmm jest čakam..v manteljček zavita v šal in rokavice odeta..čakam čakam..brrrr zmrzujem kje sta…kje so kraguljčki cin cin…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pohit, Jani, da ne bomo zunaj stal :))))) Je mraz in burja piha, sneži in gmri :)))

ZTLC!!!!!!!!!!!!!

Že greva, ampak spet je pozabil kapo in šal, pa prideva takoj!

Ja viš.. k sem pozabil rokavice in šal :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))99

Jani že komata Rudija in.. ne bo 5 minut in… hijaaaaaaaaaa :))))))

Ha, ha, Jani :)))))))))))))))))))))

New Report

Close