Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nevladne organizacije obtožujejo policijo

Nevladne organizacije obtožujejo policijo

To, kako se ugotavlja, da nekdo živi v nekem stanovanju, je določen postopek.
Ureja to upravnik.

Ali “ilegalni prehod državne meje” tudi spada med človekove pravice ?

Tujci v policijskih postopkih trdijo, da so jim slovenske nevladne organizacije dale navodila, kako naprej.

Ljubljana – Več tujcev, ki so se znašli v policijskem postopku zaradi nezakonitega prehajanja meje, trdi, da so navodila, kaj naj storijo, da bodo lahko nadaljevali pot v druge evropske države, in telefonsko številko, na katero naj pokličejo, dobili od slovenskih nevladnih organizacij v Veliki Kladuši.

https://www.delo.si/novice/slovenija/kje-je-meja-nevladnikov-90953.html

No, pri nas so od vseh svojih prali vse preproge ipd.materjal, vse avte itn. Dan in noč se je streljalo z orožjem, vendar se ni videlo.
Pokradli so kubike že napravljenih drv, klafter.
Za tem vse gobe, ki jim niso ušle. Tako se oni asimilirajo.

Iz Bosne so si prinesli papirje, da so invalidi in tu so se upokojili po par letih delavne dobe.
Kadar jih ni nihče videl in slišal, so ti grozili z umorom.
Prijava na policijo je prinesla sodnika za prekrške. Jok, kakšni reveži, da so.
Saj so res, mi pa še hujši, ker jim že leta gledamo skozi prste.
Samo, naj mi kdo ne reče, da ni res, bodo tu z imeni in priimki, ter naslovom.
Plus še to, tu imajo vsi nova imena.

Zadeva se reši takoj, z ukinitvijo določenih nevladnih, oz.z zaprtjem pipice.
Naj jih futra Katar in tov. Pohar!
Saj res, kje so zovariševe kamele od Gadafija? Mu je kaj pomagal, ko je potreboval pomoč? Malo morgen!


Zato, ker Hrvati vsakega migranta odpeljejo nazaj v Bosno. Bosanci pa se ne ukvarjajo kaj dosti z njimi, zato kampirajo blizu Hrvaške meje.
Domačini jim v Bosni včasih prinesejo kaj za jest, oblečt….

Tale amnesty je za pravice in pravičnost do ljudi, vendar nikjer ne omenja pravic evropskih aboriginov.


In nevladnikom so migranti povedali resnico, vso resnico in samo resnico in tako jih Allah pomagaj! Za naš denar seveda!
[/quote]

Noben pravoverni musliman se ne bi nikoli zlagal neverniku.

Zadnjič sem malo brskala po spletu in našla en kup teh nagravžnih nevladnih organizacij “specializiranih” še posebej za migrante.
Malo je manjkalo, da nisem na nekaj mailov poslala svoje mnenje, kaj si mislim o njih, predvsem pa to, da so kolaboranti, ki sodelujejo z okupatorjem in kako lahko sploh zvečer mirno zaspijo.
Res ne razumem teh “slovencev” ki prežijo na vsak klik, ki bi lahko mogoče prizadel te vsiljivce iz divjega Vzhoda, ki verjetno tudi budno pazijo na vsak komentar na socialnih omrežjih in z veseljem pritiskajo na aplikacijo SOVRAŽNI GOVOR….
Ki mi v moji lastni državi ne pustijo lastnega mnenja, čeprav plačujem davke in vse možne prispevke tudi za njihovove riti, da lahko smradijo svoje stolčke in dobijo denar, saj ni šans, da bi to nekdo delal zastonj, verjetno so plačani od EU ali kogarkoli, ki podpira njihovo prfuknjeno pamet.
Tisti, ki bi hotel v Sloveniji narediti red, bi moral najprej POSPRAVITI NJIH in to trajno, potem pa izgnati migrante, da bi na južni meji nastale take kolone, kot takrat, ko je čas najmnožičnih dopustov.
Sprašujem se, kaj bi morali nekomu od njih ali pa kar vsem njim in njihovim svojcem, tej dripači narediti, da bi nevladni opičnjaki spremenili svoje opičje možgane.
Me zanima, če kera od opic bere ta forum, kako bi ona pojasnila in razložila to kar počne v prid okupacije svobode na vseh področjih.

New Report

Close