Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nevzdrzna druzina v sosednjem apartmaju

nevzdrzna druzina v sosednjem apartmaju


ja ker je res normalno, da daš tujcu otroke zraven za na plažo.

a eni sploh pomislite kaj predno komentirate?


ja ker je res normalno, da daš tujcu otroke zraven za na plažo.

a eni sploh pomislite kaj predno komentirate?
[/quote]
sori, a poznam res veliko takih, ki prve dneve na plaži prav iščejo žrtve (kot praviš tujce), ki jim bodo naslednjih sedem dni uturavali otroke pod pretvezo, da se vendar igrajo skupaj z njihovimi. Da bodo oni v miru popivali ali celo spali. Veliko, veliko. Vsako leto več.

Hja, kaj pa če b posnela in mogoče dodala sliko apartmaja oz. naselja in napisal kje je naselje in poslala na 24 ur. Mogoče se pa kaj zganejo….

Da javim o dogajanju…Je en sosed dal prijavo na recepcijo in je bilo dva dni bolj mirno. Danes je sla druga druzina, ki je bila ocitno na obisku, domov in je spet vse po starem. Kricijo vsepovprek, starsa jih niti ne umirjata vec, verjetno popivata naprej in ju ne moti. Smo ju pa srecali en vecer na plazi na sprehodu. Smrdeca po alkoholu da ti pozene na bruh. Kot mladina, ko praznuje silvestrovo na Presercu. Pa drzala dojencke za roke…Zena ne more in ne more verjeti, kaj za eni osebki (izobraxeni!) so to, jaz komaj cakam, da dopust mine. Ce bi ne imel otrok, bi spokal ze vceraj in zena pravi enako. Aja, to je slovensko naselje Bučanje na Lošinju, ki nas pac ne bo vec videlo. Ker ocitno tudi upravnik ne zna narediti reda tukaj.

Če je to alkoholizem dan na dan, je to zrelo za prijavo na CSZ. AMpak res.
Lahjo narediš tudi anonimno, ko prideš nazaj. Zavoljo otrok.

Jap, tole res na csd prijavit.

Ker verjetno doma ni dost drugace… Otroke se se da resiti…

25 let hodimo na morje u Nerezine se pravi v Bucanje in nikol nismo se naleteli na kaj taksnega…skoda res…da ti ena familija unici vse
Da javim o dogajanju…Je en sosed dal prijavo na recepcijo in je bilo dva dni bolj mirno. Danes je sla druga druzina, ki je bila ocitno na obisku, domov in je spet vse po starem. Kricijo vsepovprek, starsa jih niti ne umirjata vec, verjetno popivata naprej in ju ne moti. Smo ju pa srecali en vecer na plazi na sprehodu. Smrdeca po alkoholu da ti pozene na bruh. Kot mladina, ko praznuje silvestrovo na Presercu. Pa drzala dojencke za roke…Zena ne more in ne more verjeti, kaj za eni osebki (izobraxeni!) so to, jaz komaj cakam, da dopust mine. Ce bi ne imel otrok, bi spokal ze vceraj in zena pravi enako. Aja, to je slovensko naselje Bučanje na Lošinju, ki nas pac ne bo vec videlo. Ker ocitno tudi upravnik ne zna narediti reda tukaj.
[/quote]

Mi tut hodmo ze vec let pa razen kaksnega veselga dolenjskega harmonkarja se nismo mel srece s kaksnimi drugimi nenavadnimi sosedi.

O,poznam prav v Bučanju. Ta stari kričaške mulce zjutraj naženejo na terase al na cesto, da se derejo k zmešani, sami pa nazaj spat. Ampak to so najbrž res starši, ki niso najbolj izobraženi in jim ni blo za zamert. Da pa to danes počnejo že univerzitetni profesorji je pa res podn.

Saj ni res, pa je. Ravnokar sem se vrnil iz naselja Kozarica v Pakoštanah in v preostanku dopusta mal srfu po netu. Pa naletim tudi na tole, mim česar res ne morem. Namreč, močno me zanima ali je avtor tega posta bival v Bučanju v ulici 800. Morda je mejil na teraso na katero smo mejili tudi mi na lanskoletnem kdopustu, ko smo 10 dni praktično vsak dan od zgodnjih popoldanskih pa do nočnih oz.jutranjih ur poslušali pijančevanje in neskončno hvalisanje “ataja” in vreščeč mamin smeh, ki sta zabavala svoje goste. To bi res lahko bila ta stara dva, ki sta kao še bolj prtegnjena. Ker tale dva sta k noč. Iz razgovorov, ki so bili res nenormalno glasni ( v vseh drugih apartmajih smo se pogovarjali normalno in ni bilo za nikogar moteče), smo razbrali, da gre za Mariborčane ali okoličane, ki imajo dva odrasla otroka in vnuke ter dva najstniška otroka. Pijančevanju ni bilo ne konca ne kraja, do enih ali dveh ponoči, naslednji dan pa so do enajstih spali. Potem šli v nabavo, malo pospravili teraso in zgodaj popoldan nadaljevali. Redno jih je obiskoval mlad par z dvema majhnima otrokoma (cca 1-2 leti), ki sta bila najbrž tudi tako dolgo pokonci in sta tudi nam v misli občasno pripeljala CSD. Poleg tega sta se nam smilila najstnika, ki bosta definitivno lahko samo nadaljevala to pijansko tradicijo, če odraščata s tem. Tako, kot jo očitno nadaljuje ta hči o kateri pišete letos. In kaj drugega bodo počeli otroci teh otrok?! Sosedje so bili iz nam neznanih razlogov vsi po vrsti tiho. Nam je prekipelo, ko niti ene večerje nismo mogli pojesti v miru brez neznosnega in neokusnega krohotanja zato smo poklicali lastnike našega apartmaja, ki so povedali, da se to że dogajalo in nas “potolażili”, da bodo morda šli pa kakšen dan prej domov in bomo imeli mir. Halo?? Spakirali smo domov štiri dni prej in v sosednjem naselju rezervirali sicer drago mobilno hišico. Predhodno smo preverili kje je locirana – bila je med turisti iz Avstrije in Slovenije (z LJ registrsko). LJ reg se nam je zdela namreč dobra garancija za normalne ljudi na terasi in res je bilo tako. Vse tri drużine smo imele po dva otroka, Avstrijca sta imela najstnika. Lepo smo komunicirali, popili kozarec ali dva in šli pred polnočjo spat. Z ženo sva si obljubila, da v Bučanje nikoli več, ker je preveč MB registrskih, prav tako tudi ne več v t.i. slovenska naselja. Letos v Kozarici smo bili obkrożeni s Čehi, Poljaki in Madžari in bilo je perfektno. Ne rečem, saj so ostali Slovenci tudi prijetna drużba ali pa se da z vsemi vse lepo dogovoriti, ampak Štajerci iz MB rajona pa, kot da so se vsi rodili dobesedno v Halozah in so kot otroci namesto mleka pili vino in s tem niso nikoli prenehali. Posebej zanimivo je to, da jim izobrazba na papirju prav nič ne pomaga in sprašujem se zakaj hudiča si vikenda ne kupijo raje prav tam v Halozah? Med svojimi bi bili s tem popivanjem pravi frajerji medtem, ko so povsod drugje, oprostite izrazu, do konca primitivni kmetavzarji (ne kmetje, ti bi se zihr lepš obnašal). Čemu potem rinete v strnjeno naselje sicer kultiviranih ljudi ?? Đabe vam izobrazba, saj veste: NIJE ŽVAKA ZA SELJAKAi!

Bi bilo še vse ok z zapisom, če ne bi tolikokrta omenjal ravno Mariborčanov. Če misliš, da so vsi pijanci, potem v MB še nisi bil. Pa tudi Haložani niso vsi butasti kmetje, tako kot niso vsi z LJ registracijo prijetni, pametni, sofisticirani ljudje.
Povsod se najdejo dobri in povsod slabi. Je pa res, da je čedalje več takih, ki se na okolico sploh ne ozirajo in mislijo, da so edini. Mi smo letos imeli nesrečo z avstrijsko mlado družino pa se zaradi tega ne bom izogibala vseh Avstrijcev. Aja, sm iz MB, kvečjemu preveč tiha kot glasna družina, pa pijemo sploh ne, izjemo kakega Radlerja.

Ja, pa res smo bivali v ulici 800!! Sem potem sicer slišal, da so se trojni sosedi pogovarjali, da jim gredo skupaj povedat. Mi smo šli domov in se nisem pridružil, tako, da ne vem ali so se potem organizirali ali ne. Medtem smo se pa doma že dobro naspali 🙂

A niso ta teden lih v tem naselju Hrvati dvajsetim Slovencem razbili avtomobile? A se potem sploh čudite, ko Slovenci takele počnejo?? Se čudim, da vam ne razbijejo še kobajagi izobraženih betic, nevzgojenim pijanduram!

Mislim, ste pa eni res nestrpni. Teli so pač malo nekonvencionalna družina. Veliko jih je in malo drugačni so. In? Se bo moral spet en Drnovšek najt, da jih bo vzel v bran?? Tipično slovensko.

Se prav spomnim, da sem lansko leto bral tale članek, ker smo bili že večkrat v Bucanju in nikoli imeli slabe izkušnje. In letos smo očitno sami nabasali prav na tele modele, ker budno mogli sami izbrati številke apartmaja. Prav taki so, kot jih opisujete, sam več jih je, mislim, da dva para in imajo pet predšolskih otrok, kvartopirci, ki se režijo,ko počeni mački. Otroke ob sedmih spustijo na teraso in dokler ne gredo na plažo, enkrat popoldan, se ti zraven lahko odpelje. Poznam jih ne, ne verjamem pa, da so izobraženi al pa clo s pedagoškega faksa. Kar počnejo z otroci, ki so skoraj ves dan zaprti v apartmaju ali pa na tem balkonu, je nepojmljivo. Al sm pa jaz z drugega planeta.

New Report

Close