Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek next – paket se je izgubil?

next – paket se je izgubil?

pozdravljene

a imam kakšna že takšno izkušnjo? namreč prek spletne strani sem naročila kavbojke, trgali so mi že s kreditne kartice, paketa pa ni in ni – v petek jih sicer moram spet klicati

kaj naredijo potem, iščejo paket, vrnejo denar… ali nič od naštetega

hvala s

Če so poslali po paketni dostavi (GLS, TNT FEDEX in podobno) ti lahko dajo sledilno številko paketa. Na netu potem lahko najdeš njegovo pot.

Koliko časa pa že čakaš na paket?

nova
Uredništvo priporoča

Naj se kar v Nextu pobrigajo za paket, tebi pa naj vrnejo denar, da lahko naročiš nove hlače.

>Če v 14 DELOVNIH dni ne dobiš jim piši

Koliko časa pa že čakaš? Ker tudi meni izgleda se je izgubil en paket, ki je bil poslan proti koncu aprila. Pa ne od next.

Ko so vmes prazniki se pošta rada zavleče. Leta že naročam v uk in so v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zelo hitri vmes pa na kakšen paket čakam tudi 3 tedne 🙁 Tudi sedaj ene pošiljke ni že 16 dan.
Počakaj 14 delovnih dni in pošlji mail nextu.

po mojih izkušnjah nikoli ni problem v Nextu ali kakšni drugi tuji spletni štacuni, ampak se vedno lepo zatakne na domači pošti, sploh v našem kraju je živ obup, polpismeni so in nikoli nič ne najdejo.

no, zdaj bo že 3-4 tedne, sem naročala nekje v drugi polovici aprila

sumim pa tudi lokalno pošto, imajo včasih huuuude probleme najti pakete – tudi če jim serviram številko pošiljke

lp

New Report

Close