Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nezaslišano!

Nezaslišano!

Ljubica mi je rekla,da sem preveč na forumu oz. na netu!In če me ni,je pa spet narobe!Kaj naj naredim,da ji ustrežem?A naj ji rečem,da je žaba?
Sp

P.s.: Dober večer kletkaši!Kje ste?!

Prav ima!

Sicer pa je en kletkaš tukaj…

Kaj si hotla rečt.. ;)) Sprevržko, zmeraj majo nekaj…. Btw, danes sem se peljal skozi Bovec..

da ste moški preveč pred računalnikom ali TV…to sem hotela rečt

kaj ima prav?poletka,ti postajaš drug človek!
Sp

RAZBO!!!!!!!!!!!
In da se ti pri meni ne ustaviš!!!!!To je žalitev tega foruma!To ti pa res zamerim!
Sp

Hmmm, mogoče se ti je pa ponudila… 😉 ko je rekla, da je tukaj še en …

ne postajam drug človek, jaz se občasno hecam…saj veš da sem še vedno dobra stara ___________ (po svoji presoji izpoli prazno polje :)))))))))

Ma, kej ko nejsem vejdu kje so tiste oštarije…

Poslušaj poletka!Ti imaš dedca,ki te ne vidi,jaz imam ženo,ki me ne vidi.Torej ostanete prijatelji tukaj(no ja,pa še kaka ljubica ali ljubimec vmes:-)).
In zato združimo sile in se ne drk*ajmo med sabo,prosim.
lepa si poletka!
Sp

mene boš v oštariji zelo redko videl!Škoda,da si se osredotočil nanje!
in drugič se NAJAVI,da rečemo kako noro,še bolj noro od tega,kar tu pišemo!
Sp

Ej A…,pa včeraj si jo nama s Trilči tako s*izdila,da te še kričanje ni prineslo nazaj!
Sp

moj je prišel po mene, da greva ven…pol pa se več nisem upala obotavljat in tipkat…ker bi kje rekel, qrc…če ti je vse drugo važno, pa grem sam.
Komanda je komanda pri naši hiši :))))))))
Saj drugače vaju ne bi pustila…

Hmmmmmmmmm!?kaj naj si mislim?nekaj mi ne štima.Te moram še malo opazovati…;-)

Hja, saj sploh nisem mel v planu tja čez Vršič, ampak potem naju je s čebelco kar potegnilo…
Škoda, da nisem vedel, kje si doma… ne mi zamerit, prosim… sem pa čebelci rekel, da se tukaj nahaja Sprevržko…

jebe*ti!A veš,da sem prav jezen,da se nista oglasila!In tak pusto popoldne je bilo!
Ti dam kar ukor!Naslednjič se MORAŠ oglasiti..in to velja tudi za ostale!
Sp

Grrrrrrrrrrrrrrrrrr,sem prav jezen………………

hehe :))
a misliš da me je kateri drugi porednež tako pritegnil in ne moj dragi? Da sem kar takoj odletela iz kletke? ;)))

Ne glih tako!Ampak po tvojem skoraj obupnem klicu na pomoč pred kratkim,sem smatral,da bi bilo to pa čisto možno.Očitno sem se motil o nekom,pa še ne vem o kom?;-)

Kaj Poletje2003, me še poznaš, hihi ;))

Ej razbo!Hitro pozabijo prijatelje,hitro!Sem sam že parkrat ugotovil to!Počakaj,da spet zaškripa,pa bo spet cel tvoj šiht tvoja…no ja,boš imel vsaj noč pestro! 🙂
Sp

Ja, saj…ravno zato…ker se to pri njemu zelo zelo redko zgodi, da sam od sebe reče, tak zdaj pa greva nekam…pa čeprav na koncu jeva pico na moje študentske bone :))))))))))))

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))),zdaj pa vem o kom se motim!!!!!!!!!!!
Sp

ne, ne sploh ne pozabljam hitro. Še predobro si stvari zapomnim.
Škripa pa tak ali ovak….

glavno je da veš.

Ja pa izjasni se kaj hočeš?!
Povej,kaj želiš…svetovali smo ti pa tako ali tako že!
Sp

New Report

Close