Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nezaslišano!

Nezaslišano!

Ja,ampak tebi to ne bo nič pomagalo,kajne?

Izjasnila sem se že…samo žal ni vse tak enostavno kot se zdi na prvi pogled.
Potem pa ali se full obremenjujem kaj narediti, ali se mi jebe za vse, ali pa sploh ne mislim na to in se ukvarjam s čim desetim…

razbo!A si ti s Sorice doma?(oz.tam okoli?)
Sp

Ne vem,če si se čisto izjasnila?Oprosti,ata starec foruma ti pravi:uničuješ se!
Ne me razumet narobe,ker sem s tabo!
Sp

:)))))))))))) hihi tam okoli, ja :)))

100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nisem, da sem se izjasnila…prej sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zmedena…ker imam 100 misli, 100 idej…samo kaj ko ne vem kako je prav…
Jaz že imam na sploh taki klinčevi život, da če naredim tako ne bo prav in če naredim drugače ne bo OK
Te pa pač živim kak živim…kak dolgo pa bo šlo tak pa nimam pojma.

..Ata Smrk, saj je res, da svetovati je nekaj, storiti pa, hmm hmm je težje..

Ugibam?Dražgoše,Železniki,Kropa….?
Sp

Jebat ga!saj hočmo samo pomagat našim puncam,ni res?
Sp

Poslušaj starca:Ne bo šlo na tak način!(oprosti,da te tolčem dol!).Da me tip(ka) povabi ven in na koncu jaz plačam…ej,pa to me tako na nekaj spominja,da mi želodec obrne…oprosti!
Sp

Vidim, da vsaj še nekdo miga tu gori….

He, he, tukaj okoli je še kar nekaj vasi in predmestij… si pa blizu..
Lahko pa se včasih izrazim… kad dođe seljak u grad.. ;)))

Sorry Razbo!Tolko pa nisem domač v vaših krajih…boš moral le povedat,če seveda želiš?
Sp

OOoohooojjj Tamara!!! Iz kje si se pa ti vzela ;)))??

Hoj Tamarči!Migamo,migamo,vendar se nas samo nekaj izpostavlja v živo!Ostali bolj v pozadini špegajo in se naslajajo..;-)
Sp

Pozdravljena!

iz take familije je…ko se vsi po spisku trosilo za en tolar. Denarja pa toliko na kupu, da jaz lahko celo življenje presneto delam, pa ga ne bom imela niti pri 70-ih letih toliko.
Tak pač je, pa če se jaz na trepalnice postavim, ali jočem, ali se kregam, ali ne rečem nič…tak je in pika.

Odkod sem se vzela? Eni nas imajo za štajerce..jaz pa…kaj pa vem…mama je z Dolenjske, ata iz Tuhinjske doline, jaz pa iz Šaleške…

Dovolj izčrpno?

Ne,ne,moja(naša) Poletka!Ta stvar je lahko v sekundi končana!In ti to veš,samo nekaj drugega je za bregom…
Sp

pozdravljena Tamara!

katera stvar je lahko končana?
To da se on spremeni?
Ali to da je med nama končano?

…hmm, pa zanimivo, tako je ponavadi… več maš več hočeš… nekatere to tako potegne, da je že grdoooo… Tisti, ki nima veliko, bo bolj radodaren kot tisti… heh no ja..

Zakaj špegajo? No, sem res nova tukaj, pa nimam pojma….
Hja, odkar sem spoznala enga super dečkota ki ima prste vmes pri tem forumu, pa pogledam sem gor…ja pa tipkam tudi

To,da TI greš!!!!Pa saj to smo ti že povedali!On se zagotovo ne bo spremenil,tebi se pa tudi ni treba!Zato si poišči srečo drugje!
Sp

…jaz sem pa iz selške doline… aja, sej me nis nič prašala iz kje sem.. 😉
No, ja iz ta smešne doline, sva lahko kar oba!! 😉 Ok.?

Poletje2003, ja nič ni večnega, veš!

New Report

Close