Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nezaslišano!

Nezaslišano!

saj on zna biti radodaren…huh pa še kako…ko se gre za njegov avto ipd lahko ves denar v tisto vloži…fora je v tem…da si on zlaga na kup, ko že itak ima vse kaj rabi; jaz pa nimam nič in bom lahko samo enkrat spokala kufrčke pa idi kam veš in znaš 🙁

Razbojnik, kje pa je ta selška dolina? Joj geografijo sem imela skoraj popravca v tretjem letniku!!! Kak me je sram!

..na kup, na kup.. kaj to rabi, če neve, kako narobe porabi..
Tamara, ti si iz tam iz onega foruma, kajne…, no saj veš no, iz tam no…

samo jaz si prej moram najti prostor kam naj grem….ker sem pač bila pred leti tako pametna in se rešila vsega skupaj…z mislijo, saj sva tako skupaj, zakaj bi morala biti vsak na svojem koncu

Torej tamara(zdaj,ko sem preveril,da si res nova tukaj) ti povem,kako je:Tu nas je nekaj eminenc(:-)),ki nekako moderiramo ta forum(beri:smo dežurni norci).vsega skupaj nas je prve lige tega foruma nekje okrog 15.So pa nekateri(beri naši najbližji-žene,možje,ljubice,ljubčki,firbci kar tako,itd.),ki pa to naše kozlanje od pisanja samo berejo in nas potem na kakem drugem mestu v glavo jebejo.In mi se ne damo!In smo vsi med sabo zelo srečni v naši družbi tu na tem forumu1In zelo dobri prijatelji,čeprav se nas več kot polovica sploh ne pozna med sabo.
Toliko na hitro.
kaj več lahko pa na e-mail,če te še kaj zanima.Skoraj vsi imamo prave e-maile!
Sp

Poletje, ne ga tak srat! Ko bi ti vedela kak fajn se lahk maš, stiskača pa le pust. Če ti ne pruivošči nič, ti verjetno tud tistega kar ni kupljivo ne nudi…torej ni nič z njegove strani…kaj pa s tvoje? A ni že kar jeza? In če vse sešteješ? Moje skromno mišljenje, pa sem sam par stavkov ujela.

Poletka dosti!Vprašaj Trilči,kako ji je uspelo,jebemti(e):-)
Pa trpi naprej in še bolj boš.
Sp

Sprevrženc hvala za informacije, sicer pa sem to že slišala iz prve roke. No, če nisem odveč tu…Razbojnik, s KATERGA foruma?

so stvari katere ne želim tukaj govoriti in razlagati. Če bi poznal celotno mojo situacijo, bi mogoče videl, da le ni tak enostavno kot se zdi :(((
Zdaj pa moram dol, ker gre moj dragi na net…
Lepo se imejte še naprej!

Tamara!neodvisno od tvojih replik te prosim,da repliciraš pod vsako prejšnje vprašanje,ne pod osnovno,ker če ne je zelo težko ugotoviti,komu in zakaj repliciraš(pri taki obilici postov).
oprosti,samo dobronamerno.
Sp

Piši na e-mail!!!!Nas je nekaj tukaj,ki ti lahko zelo dobro svetujemo,to veš!
Sp

Poletje, ni enostavno, se pa da…men verjem, jaz že vem…pa mej se

Ma kaki odveč!več kot nas je,bolje je..sam bolj hitro moraš tipkat,ko nas je deset naenkrat gor 🙂

A je tole v redu? ja, jaz imam pa še predpotopno škatlo, tako da sploh ne morem bit hitra…

Bravo!tako ja!Na vsak post reply!Pa ne misli,da imamo ostali mercedese..
Bistvo je,da se pod prejšnji post daš,pol gre hitreje zate in ostale!
Sp

Ja, saj si ze nekajkrat bila tikaj, prec v prvo, ko si se pojavla, sva se z Sprevržkotam razveselila… in te pozdravila.. juupiiii, kajne… ja, nooo, iz foruma mladih si prišla, kajne??

Razbojnik, mislim da se motiš. Prišla sem…eh, takole, tu sem od ponedeljka ko sem čvekala z nekom ki ima prste pri tem celotnem forumu, drugi so pa poslušali :)))

A siiii sijora.. bella :)))

Dobro dobro!Primož je naš pastir in vsi ga imamo radi tukaj!sam,da nas pri miru pusti v našem zverinjaku,pol smo vsi srečni.
Sp

Ja, saj vas pusti pri miru, saj zato vam je tud tole odprl, tako mi je vsaj rekel…

Hja, točno zato je odprta tale kletka ;)) Samo sem opazu, da je tam na onem forumu še kakšen prekršek- no, pustimo zdaj to…
Tamara ali si še sinjorita ali že sinjora!? No, saj nevem, če sem prav napisal in vprašal..hehe ;))

Točno tako!saj smo take zganjali tam,kjer se imajo za akademike,da mu drugega ni preostalo…
In zdaj imamo tu svoje veselje,oni tam,ki nas niso marali,pa svojo …žalost.
Je pa res,da je ta forum v glavnem aktiven od 7-ih zjutraj do 16-ih(pol jih gre večina iz službe domov…:-)).Nekaj nas pa tudi zvečer in ponoči(predvsem Razbo!) razsaja.če ti je ponoči dolgčas,pokliči Razbota..on je vse noči pokonci in je službeno zadolžen zase in za ta forum .-)
Sp

Pustimo titule ker še sama ne vem:))) Spet Mrs, al pa napol …kaj pa vem…

Ja zdaj je pa čas da letim…joj, kolk je ura!!!!

Sprevržko, ne smeš rečt, da je zdaj tam žalost, noooo… saj so tud hecni, hihi…

A da ja?
Prva liga je prišla sem,se mi zdi…
Sp

New Report

Close