Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Neznanec

Neznanec

……takrat, nekoč….maturantski izlet, daleč od poznanih, na toplem otoku. Kot nora sem se vrtela v ritmu glasne glasbe, sama sebi sem bila dovolj. Dovolj sem imela nedoraslih, še hudo pubertetniških sošolcev, ki so na pol sramežljivo postopali okoli in skozi hlačne žepe masirali svoje male nagajive potrebneže.
Začutila sem, da se nekaj ovija okoli mojega pasu, ko sem se obrnila sem se iz oči v oči srečala z DaVincijevim angelom. Vse besede so bile odveč iz njegovih oči je sijal seks iz mojih pa prav tako. Že skoraj v istem trenutku se je približal mojim na pol odprtim nabreklim ustnicam in zagrizel v njih. Grizljal mi jih je, moj jezik, pa si je med njegovimi zobmi utrl pot do njegovega, ga obkrožil. Ravno se je začel odzivati, ko sem njegov jezik posesala globoko v svoja usta…zadrhtel je in zastokal, z boki je sunil naprej proti meni in začutila sem njegovo veličastno trdoto. Počasi sem se začela drgniti ob njega, njegovi roki sta gnetli mojo rit in slišala sem, ko je rekel …greva?…po plaži sva hitela do hotela, se drgnila, lizala in mečkala. Odpela sem mu šlic in hitro smuknila na njegovega trdinka. Bil je brez spodnjic, moja fantazija je postajala resničnost. Imel je velikega, debelega, sočnega i moja roka je hitela gor in dol po njegovem korenjaku. Njegovi roki sta dvignili mojo majčko in se zagnetli na mojih velikih in čisto trdih joškicah. Oba sva hitela, gor, dol, gor, dol, zaokrožim čez glavico, ki postaja vse bolj mokra, moja roka vse bolj stiska in vsakič lepše drsi, delam čedalje hitrejše in on postaja vse bolj glasen. Obožujem glasen seks, všeč mi je, če moški stoka in ječi…..ob njem se spustim na kolena in z jezikom obliznem korenjaka, potem pa ga vzamem v usta….uh, kakšni glasovi prihajajo od lastnika kurčka….držim ga za tisto njegovo trdo rit, jo mečkam, prsti mi krožijo okoli njegovega ritnika, usta pa poželjivo sesajo njegovo mogočno nabreklino…..moja pohotnica je do konca premočena in ne prav daleč od tega, da ji pride…ampak v tistem sem odločena, da prvo poskrbim za korenjačka, ki se vse bolj napihuje v mojih ustih…njegovi boki so čedalje bolj nemirni, čedalje bolj intenzivno buta v moja usta, stoka že zelo glasno…..začutim, da mu bo počasi prišlo, usta zamenjam z roko in hitim gor in dol, gor in dol, z levico mu mečkam trdo rit in tik pred tem, ko začne špricati po mojih joških, mu v rit porinem še levi kazalec in pritisnem na njegovo prostato. Prihaja mu, prazni in utripa po mojih joških, prst imam še vedno v negovem anusu, ki utripa, on stoka in stoka. Vstanem, še vedno mu ga drkam , spet se zaliževa . Tipček ugotovi, da je čas, da poskrbi tudi za mojo potrebnico. Odhitiva v hotel, v njegovi sobi se na hitro stuširava in že pod tušem je ponovno trd in ogromen. Sesa mi joške, prsti hitijo po moji potrebnici. Za silo se obriševa in zvrneva na posteljo, njegova kodrasta glava je že med mojima na široko razprtima nogama, liže. Z jezikom se temeljito dotika vseh koncev, njegov prst začne napadati mojo luknjico…poriva me najprej samo z enim prstom, potem se mu pridruži še eden in meni se že meša, iz pohotnice pa kar lije in lije, tako zelo sem mokra….odmaknem se, ne zdržim več, hočem njegovega velikana v svoji pohotnici, čeprav me skrbi, kako ga bom sprejela. Res ima ogromnega. Grem na vse štiri, nogi stisnem skupaj in se z zgornjim delom telesa spustim čisto dol. To je moja najljubša poza in če bo šel kako not, bo šel tako. Čutim kako ga prisloni in začne porivati, boli, počasi poriva dalje in moja muca se vse bolj odpira….še vedno boli, z roko sežem v svoje mednožje, poiščem ščegetavček in ga začnem hitro drkat…..rečem mu naj hitro sune, ker ne morem več, preveč sem razpeta med bolečino in željo po užitku, tako blizu sem pa hkrati tako daleč. Sune in jaz glasno zastokam, sune drugič in glej njegov korenjak zdrsne v mojo pizdico, to ga tako zelo zrajca, da kot ponorel suva vame, meni prihaja, od zadaj me grabi za joške, jih stiska in meni pride prvič, ne neha in kar nadaljuje, mene že kar malo peče, ko mi začne gnesti ritnice in jih vleči narazen, takrat mi ponovno začne prihajati, pozabim na to, da me je peklo…..za mano se moj jedzec dere, da mu bo spet prišlo in dovolj je samo obet tega, da mu bo prišlo, ko meni pride drugič, sem izmučena, ampak hkrati tudi željna njegovega orgazma, čakam, spustim se čisto na trebuh, on še vedno poriva a mu ne pride in ne pride. Greva v kopalnico, kjer mi temeljito in skrbno umije mojo potrebnico in kar ne neha z obdelovanjem le te. Moj mehur je poln in pravim mu, da moram lulat. Ne pusti. Pravi, da naj opravim kar pod tušem. Najprej ne morem, ko pa njegovi prsti še vedno norijo po moji pohotnici, z drugo roko pa pritiska po spodnjem delu trebuha, ga izpraznim v njegovo roko, kar ga čisto do konca zrajca in na suho se sprazni tam v tisti tuš kabini.
Takrat sva se videla zadnjič. Bil pa je to moj najbolj nori seks, katerega se rada spominja

Caramela, ja pa sej to ni res, taka bejba pa na maturantskem izletu tkole super prefrigana pičkica, vsega hudga navajena, ma kapo dol….
BRAVO!!!!
Valjda si bla stara ene kolk 17, 18?

In potem kaj……………., obujaš spomine?

Me veseli. Da preberem spet nekej tako k. znanega. haha

Prihaja pa, prihaja. A ne??

….konec 4. letnika smo bili in takrat sem imela 19 (prej pa dobrega učitelja)…..

Zakaj obujanje spominov…..neki zapis, malo nižje dol, mi je v nosnice dobesedno zabrisal vonj tiste noči….

Mater!!!

Mater! Srečnica, tole je pa vredno greha. Super si napisala, tako resnično, tako doživeto. Ampak, a ni klinc, ko se take stvari zgodijo redko, enkrat v življenju, pa še prepovedane so…. Tole je vredno večkratnega branja. Lepo se imej.

Koooooooonc huda zgodbica, res!!! Kapo dol, da si imela pogum za kaj takega,…
Jaz vem zase, da ga ne bi imela, ampak bi mi bilo pa kasneje žal!!!

Hudo, ko sem brala tvojo zgodbico, mi je bilo kot da sem bila tam nekje skrita v kotu in naskrivaj to vse gledala!!!!

Bravo punca!!!

Lp 🙂

Caramela -ali bi rada,da nas pobere ali kaj? mater, blagor se ti

vitka

Te ubijem, če ni to bilo TO res, ker sem vse videl! 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Prisežem, da se je to resnično zgodilo. Me pa blazno veseli, da ti je moje pisanje tako zelo všeč. Vesela sem vsake take potrditve in sedaj izgledam kot preponosna pavica. Ja, dobro dene pohvala.
Lep dan!

****! Ta trenutek bi seksal in seksal!

Saj ne bi samo ti!
Mater, tole si pa privlekel iz naftalina! Ja, tako smo se rajcali včasih tu gor..

res je! Sam ene luštne bejbe so bile tkole “prefrigane pičkice” že pri petnajstih…

New Report

Close