Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nezrel partner

Nezrel partner

To je vse res. Ampak se mi pa zdi da je dandanes kar težko najt nekega normalnega, resnega in skuliranega moškega, kateremu ni prioriteta pijančevanje.

Poslusi.#ti si navajena zajebavanja. Od fotra.
Nekje v podzavesti mas.
Zato mas tud tok zivcev . Tok te zal ti pa sam blebeces, 3dni ko je trezenje dober 4dnipa govno.
In ti zdrzis zarad 3dni.

Ja je res pa tud udvisn v kaj sam verjameš. Lej potem pa je bolš bit sam, zakaj bi si mogla dobit lih kako zgubo. Če vidiš da je tak se ne zapletaš z njim. Nikol ni nič izgubljeno. Sam ti si polna izgovorov … najprej kaj vse ni ok pišeš, potem ga opravičuješ, zdaj že pišeš da se resnega ne da najti. Torej si se odločila da nič ne nardiš, da obdržiš tega? Nauči se prevzemat odgovornost. Tud tole zasliševanje smsji kaj nekdo dela s frendi. Pa saj veš da ga pijejo omg. Sta se oba najdla taka ki nista ravno uravnovešena. Brezveze si odprla temo, če itak vedno nekaj najdeš in vse opravičiš. Preberi vse še 1x in boš videla sama. Oba namreč bežita od težav in se vama ni za soočat z njimi. Tako da v nečem sta si podobna.

Brezveze, saj ni otrok, kot da je važno kaj tam počne. Drugo je, če mu ne zaupaš. Na tak način zaupanja pa itak ne boš pridobila. Njegovo žaljenje pa je stvar druge debate, očitno mu preveč dovoljuješ, hkrati pa ti želi povedati, da raje takrat poskrbi zase, da bi tebi fajn, namesto da si na trnih in tuhtaš kaj on počne.
[/quote]

Ne da mu preveč dovoljuje, (kot da je on njena last?) preveč mu teži z vsesplošno kontrolo in človeku dvigne pokrov in popiz*i, pol ga ona obtoži, da je nasilen…..

Lastnega nasilja ni sposobna videt kako mu subtilno najeda zato se ima za žrtev kot je tu opisala

ne pravim da se resnega ne da dobiti ampak da je težko. Pa tudi opravičevati partnerja ni moj namen, pa tudi zaslišujem ga ne, pač vprašam človeka, ker sam mi itak nikol nič kaj ne pove in zvem potem kasneje dosti stvari tko slučajno v družbi. In ja sem odločena naredit neko spremembo glede vsega tega in očitno rabim neko brco v rit.

Kokokoookoooodaaaak…….. monklja znesla neumnost.

Zakaj mu je več do pijančevanja z nekimi prijatli kot pa do druženja s tabo?
Koliko mu je do tebe kot osebe, do tvojih čustvenih potreb, se zanima zate, za tvoje težave, dvome, strahove, se pogovarjata o teh stvareh?
Sta skupaj ker vama je lepo skupaj ali sta skupaj zgolj zato da on poteši neke svoje potrebe, ki jih s prijatli glih ne more?

Lej sej ti ničem pametvat, sam se mi je zdel iz vsega napisanga da po eni strani nekaj govoriš, po drugi pa ti ni za nardit kako spremembo v to smer. Ja res rabiš neko brco v rit, smo vidli, si še sama prišla do tega 🙂 Če kdo tkole preveč zaspi ga je res treba 🙂

Moške s karakterjem je težko dobit, ker so po večini dovolj sposobni da preživijo brez ženske. Razmišljajo z zgornjo glavo.

Zakaj mu je več do druženja s prijatelji ne vem, je pa enkrat rekel da njih pozna dlje kot mene. Pogovarjava o teh stvareh se, ampak določene stvari (kot naprimer selitev k njemu) kar mi je iz moje strani še malo prehitro za ta korak, je nekako užaljen ker še nisem pripravljena na to. Bi pa bolj rekla da s prijatelji poteši to kar z mano ne more (alkohol), jaz pač nisem oseba ki bi se nonstop nacejala in ponočevala okoli.

Ker jih pozna dlje kot tebe je bil odgovor? Tak splošen odgovor čist brez repa in glave je to. Če moški nečesa noče povedat ne bo, pa če je ne vem kaj ali se izmika al pa reče tak odgovor podoben temu. Pa saj spoznat želiš bolje nekoga, ki boš z njim živel kasneje, niso to prijatli, z njim namreč uživa v pitju.

V teh časih hodi 2-3 krat tedensko na fuzbal. Ali lažeš ti ali pa on?
Parkrat na let gre na žurko kjer se ga napije in ti ga potem še sprašuješ kaj je počel in kako se je imel? A ga zahebavš v glavo ali si zares tako neumna?
Ko tole berem imam občutek kot bi pisala ena najstnica, čist nezrelo. To kažejo tvoji izpadi ko ga hočeš nadzirat in tvoje zagovarjanje njegovih žalitev.
Moj nasvet – začni delati na sebi. Edino sebe lahko spremeniš, njega ne moreš. Ko boš imela rada sebe, boš lahko imela rada še koga drugega.

Samo, če si tak karakter ženske, ki tako misli – in se druži s takšnimi ljudmi. V resnici ni nič težko, če spremeniš sebe in svoje dojemanje normalnosti.

očitno iščeš na napačnih mestih..

Rešilo se je vedno z razhodom… Po 3h dneh, tednih, mesecih, letih ali otrocih. Sama se zelo trudim ostati med tedni in meseci, je pa marsikdo na forumu začel po treh desetletjih in/ali 3h otrocih.
Premisli kaj se lahko narediš in koliko časa se boš še trudila – lahko potrebuje samo en točno določeni prijem, samo kdaj in če ga boš ti našla pa je vprašanje, ki se ti ga morda ne ljubi spraševati.
Presodi ali je vreden.

V teh časih seveda ne, nasplošno sem mislila.

PROSIM vklopi pamet! Stran od njega dokler še nisi čisto pod njegovim vplivom in bodi samska, dokler ne razčistiš s svojo preteklostjo, ki te je oblikovala v to kar si zdaj, zaslužiš si mnogo več od tega izmečka! In naj te ne bo strah, da boš do konca življenja sama, AMPAK dokler ne poštimaš v glavi, te bojo privlačili takšni gnoji oz. ti privlačiš njih. To je dejstvo, tako deluje psiha, tvoja usoda je pa zdaj odvisna samo od tebe. Dobila si dovolj pametnih nasvetov od drugih.

P.s.
Ta mantra, da se moraš vedno sam spremeniti je zrasla iz dejstva, da čustev in vedenja drugih ne moreš spremeniti… Potem pa nagnusno sprevrgla v metanje krivde in odgovornosti na nedolžne.
Bolj ekstremni primer: nasilnež, ki pretepa ženo – žena ima samo za oditi, ni je stvari za katero bi dovolj izzivala, da se odgovornost nasilja premesti iz nasilneža nanjo.
Sigurno imaš svoje napake tako kot vsi ostali s tem fantom vred. Imaš pravico neodobravati pijančevanje partnerja, on ima pravico ne razlagati partnerki kaj dela med pijančevanjem – ni problem v tem da sta taka, ampak, da sta skupaj. Kompromisi so tisto na pol poti, ne tisto kar en pusti, drugi pa izkorišča.

To pa sploh ni res! Normalni, vredu fantje so vsepovsod. Samo ti jih ne vidiš oz. te ne privlačijo, ker so za tebe preveč normalni. Ker imaš vzorec od očeta, kako moški mora biti in kaj te mora privlačit.
Ko boš šla na terapijo ali pa začela pri sebi pucat vse te zadeve in vzorce s preteklosti, pol boš šele sposobna sprejet normalnega moškega, ki te bo spoštoval in imel rad. Do takrat pa jih itak ne boš povohala in se boš še naprej jokala, kako ni nikjer vredu moških.

Sorry ampak tudi to si nezrela, da mu pišeš sporočila inga zaslišuješ kako je bilo. Tega moški ne marajo. Nikor pa mu to ne dovoljuje takega obnašanja do tebe. Poišči si pomoč zaradi otroštva in svoje posesisvnosti. Ko to predelaš boš šele pripravljena na partnerski odnos.

Ne da mu preveč dovoljuje, (kot da je on njena last?) preveč mu teži z vsesplošno kontrolo in človeku dvigne pokrov in popiz*i, pol ga ona obtoži, da je nasilen…..

Lastnega nasilja ni sposobna videt kako mu subtilno najeda zato se ima za žrtev kot je tu opisala
[/quote]

Vsekakor se strinjam. O tem sem pisal v enem drugem postu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In kaj zdaj te mora pretepa in varat, da boš razmišljala o prekinitvi zveze.
Psihično nasilje, ki ga sedaj izvaja je isto kot fizično,samo kaj imaš po enem modrice in buške, po drugem pa psihične rane.
Kako ste ene čudne.

Najdi si nepijanca, ta tip ne bo nikoli prenehal s pijančevanjem, samo še slabše bo. Resno razmisli.

Stran. Stran. Stran. Hitro kolikor te nesejo noge. Z njim te ne čaka nič ampak čisto nič lepega. Vedno huje bo. Vso srečo. Naredi si uslugo in odidi.

Pa dobr a si neumna a se sam delaš neumno? Kaj sploh se delas s takim tipom? A nimaš čisto nič samospoštovanja? Groza kaj vse ene dovolite. Da tip dela s tabo kot z drekom.

New Report

Close