Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nezvestoba – kako čez to

Nezvestoba – kako čez to

Odkrila sem partnerjevo nezvestobo, prizna ne, sem pa več kot 100%, da imam prav. Da ne prizna, me še bolj jezi. Laž, na laž. Boli in če bi priznal in pojasnil, bi manj bolelo. Hkrati ga je odkritje čisto sesulo, se boji, da ga bom pustila. Tudi ne bi si nikoli mislila, če me ne bi naključje pripeljalo do dokaza. Vsaj zgledalo je vedno tako, da je name zelo čustveno navezan in zato je bil zame šok. Najhuje je to, da nimam kak it takoj, ker bi ga najraje pustila. In ker bova še nekaj časa skupaj, me to res obremenjuje. Do njega bom nesramna in se bova kregala, kar pri naju ni bilo pogosto, zna pa bit v ekstreme. In me je tega strah. Res rabim kak nasvet kako čez tako situacijo. Kaj ste naredili? Predvsem razumno reševanje problema me zanima, ker ne vem, če bo metanje krožnikov pomagalo ali pa tudi. 😀

Pri meni se ni izšlo, ker me je varala še naprej, samo je bolj skrivala. Ni zastonj tisti pregovor enkrat varaš, vedno varaš…. Pa saj so tudi otroci potem spoznali, da to ni več tista njihova mamica, ki nima več nobenega časa za njih in jih vedno samo še nadira….

Lahko mu oprostiš in pozabiš na vse, črv dvoma bo pa vedno prisoten. In to najbrž upravičeno.

Z njim si zaradi denarja in to je cena ki jo plačaš.

Si v težki situaciji, a, lepo prosim, nehaj se ukvarjati z njim – ni vreden tega. Sedaj je čas, da se narediš načrt, kako boš šla na svoje. Razmisli o možnostih, privarčuj nekaj denarja, povprašaj za pomoč prijatelje in sorodnike ter ga pusti za seboj. Ne potrebuješ takega moškega v svojem življenju.

Odgovor na objavo uporabnika
Lolika300, 30.11.2021 ob 03:55

Odkrila sem partnerjevo nezvestobo, prizna ne, sem pa več kot 100%, da imam prav. Da ne prizna, me še bolj jezi. Laž, na laž. Boli in če bi priznal in pojasnil, bi manj bolelo. Hkrati ga je odkritje čisto sesulo, se boji, da ga bom pustila. Tudi ne bi si nikoli mislila, če me ne bi naključje pripeljalo do dokaza. Vsaj zgledalo je vedno tako, da je name zelo čustveno navezan in zato je bil zame šok. Najhuje je to, da nimam kak it takoj, ker bi ga najraje pustila. In ker bova še nekaj časa skupaj, me to res obremenjuje. Do njega bom nesramna in se bova kregala, kar pri naju ni bilo pogosto, zna pa bit v ekstreme. In me je tega strah. Res rabim kak nasvet kako čez tako situacijo. Kaj ste naredili? Predvsem razumno reševanje problema me zanima, ker ne vem, če bo metanje krožnikov pomagalo ali pa tudi. 😀

Enkrat lažnivec, vedno lažnivec!

Ti se boš pa na stara leta tolkla po glavi, a bo prepozno!!

Ne razbijaj, ne tuli, se ne prepiraj.

Poskusi se najprej v sebi umiriti. Če bo postalo stanje nevzdržno, ti za začetek lahko morda pomaga to, da se preseliš v varno hišo, če se pojavljajo grožnje….. Vem, lahko nam je ametovat, ampak druge ni.

Pusti ga ob strani. Ne premišljuj, kako je bil oh in sploh, ker če ne bi slučajno odkrila tega kar si, bi ti ta oh in sploh povedal? Ne, presenečen je, da si odkrila, seveda bo zanikoval do nezavesti.

Jaz osebno take “izdaje” skupnega bivanja ne oprostim, pa ima lahko “zlatega”, kot je moja babica znala reči.

V začetku vse izgleda črno, a se da kmalu pripeljati tudi sonce v svoje življenje. Enkrat izdan . velikokrat izdan. Vsakič znova se pobiraš iz tal. Ali je to potrebno?

naj te njegovi čustveni izbruhi ne prepričajo, da je nate ne vem kako čustveno navezan. samo boji se, da bo izgubil komot način življenja. če bi te imel rad, ne bi varal.

ne rabiš biti nesramna. če se fizično ne moreš odstranit, se pa daj čustveno. omeji vsako komunikacijo z njim na minimum, pazi, da imata finance ločene, nehaj se kakorkoli zanašat nanj in začni pripravljat odhod.

Potrpi saj bosta oba z vsakim dodatnim letom vse hitreje pozabljala

Na koncu boste skupaj praznovali

Odgovor na objavo uporabnika
Zaradi denarja si z njim, 30.11.2021 ob 07:30

Z njim si zaradi denarja in to je cena ki jo plačaš.

Hm, ne, možno, da je obratno.

In odhod je seveda v planu, ne moreš pa spakirat in it v nekaj urah, če nimaš kam. Pa bi najraje.

    Zato me je zanimalo, kako ta čas preživet ali pa kako se pogovorit. Problem je ta, da moj ne prizna in tudi noče, da grem. Če bi priznal, se opravičil in bi skupaj delala na odnosu, kar bi pomenilo konkretno delo, pol bi razmislila, da ostanem.

 

nič ne rini v njega, ampak se lepo počasi poberi. Začni se rihtat, hodi okoli, ne razlagaj mu kam greš in kdaj prideš. Do njega bodi osladno prijazna, a v sebi ga odj…… Ko bo čas, boš že šla.

Odgovor na objavo uporabnika
Lolika300, 30.11.2021 ob 10:40

Hm, ne, možno, da je obratno.

In odhod je seveda v planu, ne moreš pa spakirat in it v nekaj urah, če nimaš kam. Pa bi najraje.

    Zato me je zanimalo, kako ta čas preživet ali pa kako se pogovorit. Problem je ta, da moj ne prizna in tudi noče, da grem. Če bi priznal, se opravičil in bi skupaj delala na odnosu, kar bi pomenilo konkretno delo, pol bi razmislila, da ostanem.

 

Žal mi je zate, ker si kljub visoki izobrazbi zelo naivna…  Njegovo priznanje ti ne pomeni nič, pomembno je da ti laže; da ti je lagal in ti bo, dokler bosta skupaj! Ampak nekateri tiščite glavo v opesek in tu ni pomoči!

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 30.11.2021 ob 10:43

nič ne rini v njega, ampak se lepo počasi poberi. Začni se rihtat, hodi okoli, ne razlagaj mu kam greš in kdaj prideš. Do njega bodi osladno prijazna, a v sebi ga odj…… Ko bo čas, boš že šla.

Saj po pravici povedano, se mi je ponudil prijatelj, ki mi je bil pred njim zelo všeč in sem se takrat morala zadrževati, da se ni zgodilo nič med nama. Je mlajši precej let od mene, zato sem se izogibala. Zdaj mi je malo vseeno, je privlačen in se razumeva. Sem pa sama toliko pri pameti, da ne rešujem stvari na tak način in tudi prav ne bi mogla trenutno nič. Mi je pa napumpalo ego, kratkotrajno zadovoljstvo imam vseeno. In ker me ljudje poznajo, da sem kot ženska v redu, mi veliko pomeni in se zavedam, da mi ni treba tega prenašat, ker bi lahko bilo drugače. Nisem pa sploh pripravljena na nobeno vezo, imam v mislih samo sebe in svoje življenje na novih temeljih.

@ Lolika300

Pusti krožnike, piskre, kastrole pr gmah. Kot prvo niso nič krivi… kot drugo gredo v stečajno maso. Dret se na njega, nima smisla… škoda tvojih živcev. Tko da počasi, skulirano, športno… novim dogodivščinam nasproti. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=CevxZvSJLk8

Premisli kaj bi rada. Če želiš ostat ob njem, potem moraš sprejeti tudi to, da ne boš edina  ženska v njegovem življenju.

…sicer pa – svet je velik in cca. polovica prebivalcev je moškega spola. 😉

V prepire in maščevanja pa se ne spuščaj, ker te tako ravnanje rado spravi v težave, čeprav je morda prvi občutek božanski. 😉

Odidi

Nimam izkušnje varanja in glede na to, kakšna sem je niti ne bom imela, saj varalico res hitro skužim in se z njim ne zapletam. ČE pa bi se mi slučajno zgodilo, vem da s to osebo ne bi ostala, ker bi me izdal v vseh pogledih-dal bi namreč svojo podporo neki tuji ženski meni pa lagal, da to podlo dejanje zakrije.

Tebi pa koliko se sama sebi zdiš vredna da ostajaš z izdajico v vseh pogledih! Sama si določaš vrednost, drug ti jo ne more.

 

naredi načrt in čimprej odidi od njega. Varalica ni vredna nič. To so podli ljudje. Dvomim, da je čustveno navezan nate, ker drugače ne bi varal. Je le ena navadna lažnjiva reva.

 

Pozdravljena, ljudje smo zelo različni, tako da verjetno univerzalnega načrta ni. V kolikor ne prizna in vas to moti, je najboljša opcija, vsaj začasno za par dni k prijateljici, mami…skratka fizični umik, da je lahko tudi, vsaj malo, emocionalni. Da se lahko zjočete, zderete, otopite..kar pač potrebujete. Potem razmislek ali želite z njim ostati ali odditi (ti nasveti o svoji vrednosti ipd so brezveze, ker ima vsak svoje driverje ali pa motive). Potem ko boste vedeli, počasi narediti osnovni plan. Ne delajte nič v afektu! Zato se raje odstranite, vsaj par dni.

Če ga boste zapustili pametno narediti načrt glede denarja, otrok, premoženja. Skopirati dokumente (vsaj), preklicati npr. Pooblastia za račune ali dvigniti denar (razmisliti kdaj in kako)…itd.

 

Želim vam sreče in poguma za kakršno koli odločitev

Klin se s klinom zbija.

 

Mrha se tega boji in to naj dobi. Bedak, kaj si je privoščil.

Pri meni je slo po hitrem postopku. Dobi argumente, brez besed mu jih potisni pod nos in ga sutni cim dlje od sebe…

Kar se laži v tem svetu tiče vam lahko dam nasvet. Zaprite oči in zamašite ušesa ter iščite tistega, ki ne laže.

Vem kako vam je jaz tudi skozi to grem. Priznati noče nič kljub dokazom SMS ispiski a1 njenega bivšega prihod na najin dom govorice danes se dobim info da je biu prijavljen pred pol leta na eno stran k iščejo žene imava dva otroka v procesu ločitve mora še papirje nesti na sodišče pravi da ga dušik z nezaupanjem kregom kontrolo in gospod na to vse hoče deljeno skrbništvo ker sem iskala 450 preživnine. Res ne morem živeti z tako osebo samo nimam kam it in že 11 mesecev živiva tako.. Bodi močna znebi se ga če lahko srečno jaz sm že prou izčrpana

 

Pri meni se je po dveh letih skupnega življenja začelo. Menda smo vedno ženske krive za razhode…njegove besede, ampak…budala sem jaz, ko vidim in živim samo zanj. Začel je ženskam…novim…ne vem od kje jih je spoznal… srčke pošiljat vse povprek. Meni niti enega v dveh letih….niti nisem opazila, dokler nisem pri eni opazila da moj njej srčke tala. Nakar vidim kako mu poročena ženska pošlje svoj intimni predel. Pravi da me ljubi itd itd itd… aja pa vse je zanikal…to me je pa čist razpizdil…imela sem namreč dokaze…

Daš šanso, ampak ob naslednjem njegovem kiksu, ne popustim.

Želim ti čim lažjo pot čez to… recepta ni… res se nekatere ženske težko soočamo z varanjem.

Glej nisi napisala kaj si ugotovila na kakšen način.

Za začetek se pomiri, ko boš mirna se v miru z njim pomeni, vprašaj kaj se ti zdi čudno, kaj si opazla itd. in potem opazuj ko ti odgovarja, če te gleda v oči mimika telesa in po občutko potem vidiš ali govori resnico ali ne. Zahtevaj telefon (z razlogom ker mu ne verjameš), če si opazla na sms ali druzbenih omrezjih ter naj ti pokaze in s tem dokaze, da res ni bilo nič. Če noče potem veš da laze. Če ti pokaze in te gleda v oči, potem je napaka tvoja in si se mu dolzna opravičit za neprimerno vedenje.

Dejstvo je da moški varajo 33%, zenske varajo 33%. Če so to bili sms, klici ali druzbene omrezja krej je jasno razvidno, da se je z katero dobi pri njej ali ona pride do njega + kakšen način da jo ima rad, ljubi, naredi foto za dokaz ali si ga dobila zraven drugače nimaš nič. V tem primeru ti svetujem najami detektiva/ko da odkrijejo kaj se dogaja, pa boš vedla zares z 100%.

Razumem, da zenske čustveno reagirate in da lahko letijo krozniki ali to ne bo pomagalo, prvo moreš ugotoviti kaj točno je je varal ali ne (detektiv). In potem ko imaš vse informacije in je vse z dokazi dokomentirano lahko ustezno odreagiraš. Sedaj se pomiri, počakaj da dobiš dokaze in potem zadeve urediš. Nebo pomagalo kričat, biti agresivna vrbalno ali fizično, s tem boš samo zadevo poslabšala do točke če ni varal, da bo te zapustil (ker bo smatral da si crayzi). Tudi noben laznivac/ka ti ne bo povedal v oči, da te je varal.  Tako da počakaj na dokaze in potem urediš.

Varanje je zadeva ko je samo ena rešitev in to je da se ločiš od te osebe. Gre za to da nikoli več nebo zaupanja, izkrenosti, zvestobe, v tej zvezi itd. Osebe, ki varajo in jim partnerke/ji odpostijo je moznast 350% da bodo svojo dejanje ponovili, to je na podlagi znanstvene raziskave. Tak da ko imaš trdne dokaze se ločiš če je varal. Razumem, da zenske to razumejo da potem ze more biti privlačen, če ga druge hočejo in jih to pritegne, ali to je slab način razmišlanja. Skratka obstja pregovor in ta drzi (enkrat goljuf, vedno goljuf).

Drugo kaj si napisala da ziviš pri njem in nimaš kam it. Nevem sicer če imaš sluzbo, če je nimaš si jo poišči. Počakaj 2-3 mesce, ko imaš dokaze (detektiv) da je varal se preseliš. Stanovanja so 250 e+ stroški 100 e.

Jaz osebno sem odkril zelo preprost način kako prepoznaš, kdo je dober človek (izkren, zvest,itd). To je ko osebo spoznaš daj ji roko, z stiskom roke pogledom v oči dejansko zveš ogromno o osebi brez da bi kaj vprašal. Srednji stisk dve ali več sekundi in pogledom v oči zveš da je oseba dobra po srcu. Drugi način je ko se pogovarjaš z osebo ali ima osnove bontona, te posluša, ti da prostor da poveš svoje mnenje, te poskuša razumet. Tretje je to kaj pove ali se ujema z dejanji, ki jih dela in mimiko telesa. Primer če nehče reče da te ljubi te ima rad, ali te ne objame, te ne drzi nikoli za roko, te ne razume, posluša, potem se besede ne ujemajo z dejanji in je oseba laznivec/ka.

 

Ce si odkrila in sedaj  ne prizna, nebo nikoli samo se bolj bo skrival…in to te bo cisto mozgansko uničilo,  ta razjeda. cimprej za sebe da ne gledas vec tega vsakodnevnega pretvarjanja in lazi se naprej. Nikoli mu vec nebos zaupala, skoda več  časa zanj.

New Report

Close