Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ni bil čudež ……..

Ni bil čudež ……..

OKi, dobro, sem vesela.
Samo, saj tako ne bo dolgo trajalo, ko te bomo spet vlekl iz postle, he, he..

Ne, je prezgodaj!

Kaja, hvala za tvoj kompliment in enako tudi bralki.
Svetili bova pa že še, Kajči, brez skrbi. Bova nabavili
materije (beri “b”), bova posvetili vsem, tudi tistim, ki
včasih ne najdejo prave poti!!!
Oh, kako se mi poje, poje, oh, kako se mi poje!!!!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Janči zelo lepo povedano , samo zadevo moraš razumeti
lep dan tudi tebi

Ja , sej so še druge živalce , kot sem brala – medoti , zajčki , kakšen volk skoči vmes , pa mački , kačice in polhi …..
Ja , v brlog se stisnem z veseljem – več gužve kot je , boljše je 🙂
srečna lisička

Perla .. najprej poskrbi zase, vse ostalo se bo že postavilo na prave tire … lep dan tebi .. in tudi vsem drugim 🙂

B.

Ej, lisiči a si že spacala obljubljeno?

Aja , a misliš ?
lisička

Njet !
Sem depresivna danes:(
lesica

No, zdaj pa še ti. Kva je neki u luftu?

Ma kakšna depresija neki, dej ga no srat. Pr nas je megla, pr vas je pa zihr sonček. Dej ga mal pošlji.

Perli , evo ti rame !
Ni močna – je pa samo zate !
lisička

ohh hvala vam!!
Vsem!
Ostajam brez besed ste pa v mislih z mano vsi!!!
Po pravici povedano,se ne dam !!!!
Bo boljše pravijo….in prav imajo!
Pozdravček vsem

Sej je , al mi je duša jadna 🙁

Danes je dan , ko me je lisjak zvleku v svoj brlog , pa kaže da ne bo glih proslavljal tega dogodka , pa še maldiči so nekaj divji pa žleht 🙁
šmrc

oh lisička na..a bova skup šmrc šmrc..

Sej ni kritično , le lisice imajo , tako kot vsi pravzaprav , rade ,da jih kdo prijetno preseneti , ne pa sprašuje , če bi šle na pojedino , pa se opravičuje , ker nima časa , da bi kaj ulovil zanjo , a ne ?!

Šmrcat pa dejva kar skupaj !
Bo bolše , boš vidla !
lpl

Dejmo vse tri, jaz bi tudi malo šmrcala, res:
kako že gre to: šmrc, šmrc, šmrc, šmrc, šmrc.
Dobro, a je bilo dosti, a gremo še: šmrc, šmrc …
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Kaj se je pa tebi zgodilo ?
A kaj včeraj ?
lpl

……………………………………..šmrc…………šmrc……………šmrc……………oooooooooooooooooooooooooo…….oooooooo===0000000000000000000000000000000000000000000000000000

………..=solzice

šmrc=nosek joka

oooooo=večje solze,ki kapljajo

OOOOOOO=krokodilje solze

P.S. zdej pa grem dol s foruma da vas ne zamorim soryyyyyyy bye

Hi, lisicka,
Tebe prvic srecujem tu, zato te prav lepo pozdravljam. Pa ne takoj na zacetku zacet smrcat, ker smrcanje je kot vidis nalezljivo…… Jaz bom zdaj imel sicer en problem, kako se znajti, ker ze imam eno lisicko na tem forumu… Na sreco se podpisuje kar s pravim imenom… in danes se ni pojavila iz brloga…
lep dan,
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

Ma neeeeeeeee, ta Bulatovićev stavek sem mlel pri sebi….. ziher že en let… se nisem mogel spomniti, kako je šel… danes zjutri sem mi je pa posvetilo…. in to je to… brez namigovanj na karkoli prosim!

Lep dan!

Jani

p.s. pr nas pa toooooooooooolk sonca… a ga hočte mal?

… zamislite si ono melodijo … bolujem ja .. bolujes ti …

…. smrcam ja …smrcas ti … smrcamo od ljubavi ……

dobro bzz jutro smrc bzzz 🙂
cebelica

hmmmmmm .. kam bi sele prisli, ce bi bilo se “smrčanje” nalezljivo …. lepa poletna noc … pa zacne en smrcat na tihomorskih otokih … in kam se epidemija siri … vse do male dezelice na soncni strani ….. huh …..
in to iz dneva v dan oz. iz noci v noc …. huh …..

lahko noc 🙂

bzz bzz
cebelica

Cbela ti pa znas sanjarit in se lahko noc zazelis ze ob desetih dopoldne… A, ti troti niso celo noc dal mira, da si zdaj tako zaspana?..
Pepi

Mislite le mirne misli, Pepi

kaksen trot neki … cebelcek :):))

bzzz bzz
cebelica

New Report

Close